Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

bu arada kızlar nikah şekerindeki karta teşekkür ederiz yazarya biz oraya farklı birşey olsun istiyoruz...ne olabilir???

Mervecim hayırlı olsunnn benim kınamda sen evlenmiş olacaksın demek ki hadi gözün aydın çok sevindim walla o kadar aksilikten sonra!!!

Cnm editliyorum mesajımı çünkü eşya aksiliğini şimdi gördüm. Böyle şeyler illa ki oluyor benim kuzenim 1,5 ay beklemişti eşyaları. Ama olsun hepsi düğünden önce bitmiş olacak inş.

Son düzenleme:
İzmirlipınar bence iyi düşünmüşsün nikah şekerlerini değişik ve güzel olmuşlar öyle de. Benim nikah düğünde olacak sanırım öyle istiyoruz şimdilik, aslında çok da özeniyorum öyle nikah şekerlerine falan. Ben de en azından kınada şöyle süslü bir şeyler dağıtayım diye düşünüyorum hatıra kalsın.

Kızlar ayakkabı fikirlerinize dayanarak beyaz alacağım ayakkabıyı teşekkürler :))) Az önce halılar da alındı. Perdelerin de kesin verilmesi bir netleşirse (hangi yere yaptıracağımıza karar veremedik bir türlü) başka bir şey kalmayacak heralde.

Ya bu arada beni kimse bilgilendirmiyor bu doğum kontrol hakkındaaa bilmiyorumkismile Kızlar sizce doktora kendim mi gidip sormalıyım nasıl olcak bu iş diye :))) Doğum kontrol hapı kullanacaksak ne zaman başlanmalı geç mi kaldık ki?

canım bende gitmedim henüz ama 1 ay önceden başlamak gerekiyormuş.bu ay regl döneminin ilk günü başlaman gerekiyormuş.yani 1 ay önceden..

kına geceleri için çok güzel kına ve çerez keseleri var onlardan birşeyler düşünebilirsin.bende bakıyorum şimdilik.nikah şekerim netleşti gibi.malzemelerini de istanbulda bir toptancı ile görüştüm kargo ile gönderiyorlarmış.şişe ve kolanya ve şişe etiket işinide izmirden çözecem.
her bünyeye göre doğum kontrol hapları değişiyor sanırım.en iyisi sen bir doktora danış ve ilaç kullanımına da1-2 ay öncedenbaşlanıyor.bence ihmal etmeden bu meseleyide listene al istersen.

iyi geceler kızlar
nikah şekerim albümümde benim
bakabilirsiniz

mervecim hayırlı olsun günün netleşmiş. benden 5 gün sonra.
cumaya mı geliyor canım

kızlar bende bu haftasonu çeyizlerimi yatak odamı gardrobumu yerleştiricem annem ve yengemle.
pek bişi kalmadı hazırlık.
perdelerim düğüne 1 hafta kala gelcek
halıyı da son hafta seçicez
çünkü nişanlım kıbrısta
10 gün kala gelcek

gelinliğim hazırlanmış yarın gidicem giymeye olduysa teslim alcam

doğum kontrol için evlenmeden 1 önceki reglde başlamak lazım
ben kadın doğum doktoruna gittim
tetkikleri yaptı ultrason vs
yazz kullanıyorum 2 haftayı geçti

eğer gitmediyseniz regl olmadan gidin kızlar
aksi halde ilk ay ek korunma gerekiyor
birşey merak ederseniz özelden de sorabilirsiniz

iyi haftasonları herkese

shewall canım şekerlerini gördüm.gerçekdende çok şıkmış.sen sade ve şıkı beğeniyorsun anladığım kadarıyla ve zevklerin gerçekdende hoşuma gidiyor.fakat 300 adet az gelebilir.bence davetli listesini tekrtar gözzden geçirip sayıda emin ol canım.

Günaydın güzel hanımlar : ))
shewall nikah şekerlerin 300 tane az olabilir, izmirlipinarin dediği doğru.
Ama gelicek olan kişi sayısıyla da alakalı bi durum tabii.
Benim düğün 12 kasım cuma, senin ne zaman ?
Bu arada bende görmek istiyorum nikah şekerlerini :dance:

Kızlarr merhaba ne var ne yok napıyosunuz
shewall canımcım şekerin çok güzell :)

günaydınnnnnn
bu hafta hiçbişey yapmadım düğünle ilgili boş boş oturdum..yapacakta pek bişi kalmadı açıkçası bende ondan sanırım...KOLAY GELSİN

off kızlarrr bizim daha ortada hiiç bişey yok yaa :S
nasıl yapcaz nasıl yetişcez bilmiyorum

oskecim senin kasımın sonu gibi olcak ve daha 1 ayı geçkin süre var.bi plan yap bence önce yapılacaklar ve yaptıklarımız diye..yapacaklarınıda planladığın günde yaparsan bi aksilik çıkmazsa yetişir bence..endişelenme sen

Kızlarr merhaba ne var ne yok napıyosunuz
shewall canımcım şekerin çok güzell :)

Kızlar çook teşekkürler
evet sade seviyorum benn
mervecim 7 kasım benim.
sizin bu yazıları okumadım ama adeti 100 arttırdım 2 gün önce tesadüf oldu. kaydirigubbakcemile
kaydirigubbakcemile

400 yeterli olacaktır.
erkek tarafından pek gelen olmayacak (50 kişi max gelir. uzaktalar.)
bizim tarafa da yeter bu kadar

off kızlarrr bizim daha ortada hiiç bişey yok yaa :S
nasıl yapcaz nasıl yetişcez bilmiyorum

oskecim gün netleşti mi
olur herşey sıkma tatlı canını

kızlar ben gelinliğimi aldım dün, bugünde yatak odamı ve çeyizlerimi yerleştirdik eve
halı perdeler falan kaldı.
perdelerim 2 kasımda takılacak. o biraz düğüne yakın oldu, ona sıkıldı canım.
ama kısmett.

öpüyorum herkesi iyi haftalar
kolay gelsin telaşlarr olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

günaydın kızlar.ben haftada 5,5 gün çalıştığım için çarşı işleri c tesi öğleden sonraya kalıyor.
bu ctesi epey eksik listesinden satır sildim.nikah şekeri malzemelerinin bir kısmı,kına gecesi malzemeleri(kına çiçekleri ,el mendilleri,örtüler ,bindallı vs vs)salona örtü,salona vazo gibi şeyler,klozet takımı böyle ıvır zıvır işte..kına kıyafetimin provası da oldu.kına gecesi ayakkabısı.şimdilik hatırladıklarım bunlar
herkese iyi haftalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…