Kas gevşetici vs şeyler ile ilişki

Riyma

So WTF ?
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2013
613
102
Merhabalar bir sorum vardı evli olanlara . Öncesinde ilişkiye giremeyip kas gevşetici yada emla krem uyuşturucu sprey vs sıktıktan sonra ilişkiye girebilen var mı ? Vajinusmustan değil ama gerçekten ağrıdan dolayı ilişkiye girilemediği zaman bu tarz şeyler ne derece etkili oluyor acaba ?

Hiç öyle bir şey duymadım. Dr. sordunuz mu?
Bence en iyi ilaç sizin düşünceleriniz. Sonra da eşinize olan sevgi ve güven

Ağrı durumunda ağrının sebebi fizikselse kayganlaştırıcı jeller çok işe yarar acı ve yaralanma riskini azaltır, fakat psikolojikse o ayrı, kas gevşeticiler nası bi etki yapar onu bilmiyorum.

jel yada biraz içki rahatlamana yardımcı olur gereksiz yere ilaç kullanma vucuduna zarar bence

çok gereksiz, ilişkide çektiğin acı tamamen beyindeki hazırlıkla alakalı.
bunlar yerine nelerden zevk aldığını öğren vücudunu tanı.
beynin hazır olmadan ilişkiye girme.

Kulaktan duyma bilgiler yerine doktora gidip bilgi almanız ve ona göre uygulama yapmanız sizin için sağlıklı ve daha doğru olacaktır.

Sağlığını ile ilgili bir şeyi en doğru böyle çözersiniz tavsiyem.

İlişki sırasından gerçekten fiziksel bir ağrı çok olası bir durum değil. Muhtemelen psikolojik bu yaşadığın. Doktora gitmeni öneririm.

Kas gevşetici belki yarayabilir ama Emla ya da uyuşturucu jel faydadan çok zarar vermez mi? Islanma ihtimalini yok eder birkere.

obje olmakla ne alakası var yahu bir şeyi yaşamak istiyorsun ama canın yanıyor haliyle acıyı ortadan kaldırıyorsun .
teşekkürler tavsiyeler için doktorun yapabileceği bir şey olduğunu sanmıyorum vajinusmus değilim

kas gevşetici krem diyosan o mukoza ici yani vajinal icin degil sakın kullanma dün esime aldık bilegini incitti sürdük sakın iceri sürme ölürsün agrıdan ama emla uyusturucu bi krem ki tabi oda ice sürülmez ben agda yaptıramayan biri oldugumdan yazın tatile giderken emlayı sürüp bikini agdası yaptırmıstım baya uyustu ama sakın o filmleri yapıstırma yoksa saatlerde bisey hissetmezsin

hadi ya ben rahmin içine sürülüyor diye biliyordum acı rahmin içinden kaynaklanmıyor mu ozaman neyi uyuşturuyorki bu kremler . yok ka gevşetici krem değil emla tarzı kremler. kas gevşeticiyi ilaç olarak sormuştum iğnesi de var gerçi .

valla emlayı ben iste bikini agdası icin denedim tabiki uyusma var ama icine kadar sürmedin yani ama degdi tabi kredi sürerken biraz yandı ama anestol var mesela simdi o ucuz diye belki sana onu tavsiye ederler sakın kullanma acıdan ölürsün yine emla en iyisi sen bi dene bakalım

emla içinizi uyuşturmayacak ki sadece lokal hissizlik yarattığı söylenirki o da yalan ilk ağdaya giderken denemiştim..psikolojik olarak kasılıyorsunuzdur doktora gidin.

vajinusmus değilsen o iltihap vardır yada kist yoksa ağrı olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…