Kas gevşetici vs şeyler ile ilişki

en mantıklısı doktora gitmeniz.

Kistim falan da yoktu herhangi bir rahatsızlığımda. 4 ay büyük sıkıntı çektim. Doktora gittim bana da kayganlaştırıcı ve emla krem verdi. Birleşmeden bikaç dakika önce vajinal hazneye süreceksin dedi. Hiçbişey işe yaramadı malesef 4 ay... Ne kas gevşeticiler ne kremler... Tam cinsel terapist aramaya başlamıştım ki nefes egzersizlerini keşfettim. Aylarca çektiğimi ben bilirim. İlişkide yaşadığım o acının tarifi yok. Deli gibi kanamam olurdu sonrasında. Vajinusmus falan da değildim. Nefes egzersizlerini araştırmanı öneririm. Seni çok iyi anlıyorum:KK43:

Polikistik hastasıyım o mu sebep oluyor acaba ? yani birleşme hiç olamadı kasılıp dışarı atıyor rahim .

Polikistik hastasıyım o mu sebep oluyor acaba ? yani birleşme hiç olamadı kasılıp dışarı atıyor rahim .

E bu vajinismus değil mi?
Çok geçmiş olsun. Karşınızdaki kişi çok nazik ve soft hareket etsin bence. Ve de su bazlı kayganlaştırıcı kullanın bolca.

Olabilir. Ama kendini rahat bırakman cok önemli bu durumda bile agri varsa dr görünmende fayda va canım.

hadi ya ben rahmin içine sürülüyor diye biliyordum acı rahmin içinden kaynaklanmıyor mu ozaman neyi uyuşturuyorki bu kremler . yok ka gevşetici krem değil emla tarzı kremler. kas gevşeticiyi ilaç olarak sormuştum iğnesi de var gerçi .

Rahmin içinde sinir yoktur bu yüzden icinde aci hissetmezsin. Aciyi sadece rahmin girisinde hissedersin. Ama sen bu sorunun içn doktora git bence. Belki de yara falan var rahim agzinda bu da aci cekmene neden oluyor, bunu doktora gitmeden bilemezsin

Merhaba, ne kadarlık evlisiniz?

Önceki konunuzdaki sevgilinizle evlendiniz sanırım, ilk başlarda öyle oluyor diye duymuştum evli arkadaşlarımdan yeni evliyseniz belki ?

hayır hiçbirşey hissetmiyorum
İşte mastürbasyon yap. Parmağa gerek yok.
Bu yaşına kadar daha mastürbasyon dahi yapmadıysan zorlanman çok normal. Cinsellikten tamamen uzak yaşamışsın. Şimdi de görev gibi görüyorsun.
Türk kadınları neden bu kadar çok vajinusmus oluyor sanıyorsun? :)))

İşte mastürbasyon yap. Parmağa gerek yok.
Bu yaşına kadar daha mastürbasyon dahi yapmadıysan zorlanman çok normal. Cinsellikten tamamen uzak yaşamışsın. Şimdi de görev gibi görüyorsun.
Türk kadınları neden bu kadar çok vajinusmus oluyor sanıyorsun? :)))
iyide bu çözüm olacak mı ilişkiye girme konusunda :)
mastürbasyon yapmadım demedim ki parmak konusunda hiç bir şey hissetmiyorum dedim

Merhaba, ne kadarlık evlisiniz?

Önceki konunuzdaki sevgilinizle evlendiniz sanırım, ilk başlarda öyle oluyor diye duymuştum evli arkadaşlarımdan yeni evliyseniz belki ?
Merhabalar evet biraz hızlı bir kararla öyle oldu 2 haftalık evliyiz . bende anlamadım ki yani bu zamana kadar bir korkum olmamıştı bu konuda gayette istekliydim .

Dr danışmadan sakın kullanma, ciddi hasar görebilirsin

Merhabalar evet biraz hızlı bir kararla öyle oldu 2 haftalık evliyiz . bende anlamadım ki yani bu zamana kadar bir korkum olmamıştı bu konuda gayette istekliydim .

Aa hayırlı olsun ne zaman evlendiniz? Çok hızlı olmuş sanki, merak ettim

Hayır hayır istekli olup olmamaktan değil
bünye alışık değil:)) İlk zamanlarda ağrı acı olabilir ama zamanla oturur genelde böyle zaten evliliklerde :)
Hayırlı olsun bu arada hep mutlu olun :KK36:

X