Göz Makyajı Kaş barı'nda kaş aldıran var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

pinktomato

sebnemindunyasi.blogspot.
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2010
1.586
15
kızlar internette benefit brow bar diye okudum,o da en yakın demirören sephora'da varmış, giden var mı?memnun musunuz?

bana çok uzak ama eğer memnuniyet yüksekse gidip aldıracağım,yoksa onca yolu gitmek üstüne de 29 tl ödemek istemem..

evet,brow bar maceram.. kaş alımları güzel mi?evet..
haftaiçi aradığımda kaş haftası olduğu için sadece brow wax fiyatının 29 tl yerine 26 tlye geldiğini ilettiler.bugün danışmana brow wax istediğimi ilettim,başka hiçbir işlem istemedim sadece kaş alımı diye özellikle belirttim ve lip wax yaptırmadım..kaş alımı bittiğinde herhangi bir soru sormadan yüzüme hafif makyaj uygulaması yapıldı,kasada bu uygulamayla aslında 45 tl yerine bu haftaya özel 35 tl dendi, şimdi faturada görüyorum ki brow+lip wax yazıyor??ben lip wax yaptırmadım ki!?? isteğim dışında makyaj uygulamasına mı ücret alındı?parası inanın mühim değil fakat profesyonel diye geldiğim ve ürünleri hakkında olumlu izlenimler edindiğim benefit, kaş alım işlemini beğendiğim halde fiyatlardaki tutarsızlığı ve gizlice eklenen kuver ücreti gibi uygulamasından dolayı maalesef olumlu izlenimlerimi sildi.... evet kaş alımı iyi fakat kasada sizi sürpriz fiyatlar bekliyor olabilir..

merhaba

ben de tam demirören e gitsem kaş dizaynı yaptırsam diyordum. bu uygulamadan memnun kaldığını yazmışsın, tabii lip wax uyarını atlamamak lazım. acaba sadece kaşlarını gösteren bir resim paylaşabilir misin? teşekkürler

kaş dizaynlarını beğenmiştim.. o günkü tatsız olaydan sonra bana mail,mesaj ve telefon yoluyla ulaştılar,çok özür dilediler,yanlışlık yapmışlar,kasada yanlış kodlanmış.tekrar bekliyorlar.. ama henüz kesin karar vermedim gidip gitmemek konusunda..bakalım..

fotolar önce ve sonra:

$2012-04-21 14.44.06.jpg $2012-04-21 17.06.53.jpg

X