Karşı komşu sapık mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Akli dengesi şaşmış olabilir mi,düpedüz saçmalıyor çünkü.
Yanından geçerken duymamazlıktan gelseniz geçip gitseniz olmaz mı ?

Geçip gidiyorum . Ama mesela dışarı çıktım bugün korka korka kapıyı açıp çocuklarla koşa koşa merdivene gidiyorum, ya da en büyük zevkim akşamları 1 bardak kahve ve kitap okumak .acaba ışığımı görürmüş diye çıkamıyorum. Bu baskı beni yıpratıyor

Taşının diyemem kira ve taşınma masrafı alıp başını giden kiralar baya düşündürüyor insanı.
Karısına söyleseniz desem anlar mı,inanır mı bilemedim hadi anladı dede anlar mı saçmaladığını.
Çocukları gelip gidiyor mu tanıyor musunuz,onlarla konuşsanız

Birde şakır şakır ağzını yamuldu yamulta ağladı. 300 erkeğin içinde fabrikada çalıştım böyle birsey görmedim. Bu yaşlı başlı tövbe. 3 kuruşluk huzurum vardı

Zaten gelmiş 70 ine, çok tercih edeni de yok, kimi tutarsam kar artık diye bakıyor. Kime inandıracaksın bu herifin böyle olduğuna bir de o da var .
Yav benzer bir konuda da bunamıştır falan diyen çok olmuştu. Valla ben de diyorum ki bana ne? Bu benim tacize uğradığım gerçeğini değiştirmez. Herkes kendi yaşlısına dikkat edecek.
Bir de bunak olduğu kesin bile değil. Her yaşlı bunak değil. Bazı insanlar 20 yaşındayken de tacizci oluyor, 70 yaşında da.

Yok çocuk vs görmedim. Adam eşine çok yalaka . Kadın pazardan geldiğinde sultanım gelmiş diye karşılıyor. Bana inanirmi ki

Ne bunağı kız, her yeri sorunsuz çalışıyor valla.

Evet ev sahibimiz çok iyi depizit pesinat almadı.çok uygun tuttuk burdan çıksak 2 katı kira buluruz ancak. Nakliye depozit vs hesap ettim 15 bini geçer

Bazı yaşlılara anlam veremiyorum çok boş konuşuyorlar ama bu amcamızda var bir sapıklık var bi ekstra anormallik. Bence tepkiniz çok yerinde olmuş daha size bu tür bir sarkıntılıkta bulunmaz diye düşünüyorum çünkü tepkinizden çekinip hemen lafı kıvırmış. Baktınız devam ediyor sizi rahatsız etmeye, durumu hemen eşinize açın. Ama ben olsam bu öpme olayı olduğunda kesin anlatırdım.

Birde şakır şakır ağzını yamuldu yamulta ağladı. 300 erkeğin içinde fabrikada çalıştım böyle birsey görmedim. Bu yaşlı başlı tövbe. 3 kuruşluk huzurum vardı
Anamın bi lafı var, o... ağlamakla kurtulurmuş diye.

Adam o yaşında kulağını vermiş sizin yatak odanızdan ses gelip gelmediğini mi dinliyor bide. Sizin dışarı çıkıp gelmenizi takip edip kapı açması bahane bulup sarılmaya kalkması çok korkutucu. Sapık bunak

Diyorum ya bunaksa bile konu sahibine ne? Kadının huzuru kalmamış. Merdiven dairesinde yürüyemiyor kadın, kendi evinde kahve içemiyor geceleri. Bu ne canım? Böyle iş mi olur?
Katılıyorum herkes bunağına sahip çıksın, çizersem niye çizdin demek yokkk.

Bence eşinizle paylasmayin
Adama hafiften vursa adam ölür eşinizden olursunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…