Karşı dava açmış, inanabiliyor musunuz?

Çocuğunuz size tecavüz ederken buna şahit mi oldu? E siz niye şaşırıyorsunuz ki yaptıklarına hala? Kendi canından olana acımayan adam size mi acıyacak?

Geri adım atmayın, elinden geleni ardına koymasın. Pisleşiyor ise siz de pisleşin. Avukatınıza o iğrenç olayı da anlatın. Nasıl kanıtlanır bilmem ama uyuşturucu bağımlısı adamın sözüne kimse itimat etmez zaten.

Aynen öyle oluyor
Daha beteri hatta ne yazık ki

Son cümleyi neye göre söylüyorsunuz ?
Bu şekilde bir boşanmaya bizzat şahit oldunuz mu ?

Aynen öyle oluyor . Hiç şaşıracak birsey yok . 8 yılda görmediklerini görüyorsun . O yüzden lanet olsun deyip , mümkünse uzlaşıp anlaşmalı boşanmanın sağlanılması taraftarıyım . Yaşadıkların yetmiyormuş gibi birde sen yaz, cevaplasın derken ve onları okurken kat kat yıpranıyorsun. 14 sayfayıda iyice abartmışlar, adamın avukatı ben olsam hayatta o kadar sayfayı sunmazdım .

Aynen öyle maalesef ki bende severek evlenmiştim ama demediği laf kalmamış her cevap dilekçelerini okudukça ter boşalır ellerim ayaklarım buzz keserdi cidden ister 8 yıl evli kal ister 80 yıl böylr olaylarda ortada cocuk var falan dinlemiyorlar aniden maskeleri düşüyor gerçek yüzleri ortaya çıkıyor... . Neyine güveniyorsun da 14 sayfa dilekçe yazıyorsun sicili temiz değilse, ki temiz bile olsa korkma mahkeme hep kadından taraf tazminat bile alırsın. Benimde halen sürüyor dava

Bu soyledıklerını ıspatlamak zorunda.Ne sandın canım sen dava açıcaksın o susacak mı ?Tabıkı karsı dava acıcak .Senın elınde ıspat var.Onda ne var hıc bır sey .ordan yazsın yazdın dursun .Ben hıc bır boşanma davadının gurultusuz olmadıgını gormedım.Acunla şeyma harıc :):)

Sırf kazanmak ya da kaybetmemek uğruna her türlü şeyi uyduruyorlar neyazikki ama ilahi adalet diye de bişey var

delıl,tanık olmadıgı surece ıstedıklerı kadar ıftıra atsınlar sız kendınızı bıldıkten sonra dik durun banada esım bı suru saydırmıs bel altı vurmamıs ama paragoz oldugumu felan soylemıs evlılıgımız boyunca calıstım pandemıde bıle evde ek ıs yaptım utanmaz bunları yazarken utanır ınsan kac yıllık esım der bende cevap dılekcesı yazdım verene kadar 1000 kere dusundum gerceklerı yazmama ragmen sonucta kac yılımız gectı dıye vıcdan yaptım sonra dılekcesını defalarca okuyup guclenıp verdım o daha gormedı bıde o gorsun o yasasın bunları dılekcem ulassın rahatlayacagım sızde sakin olup yazmaya baslayın herseyı yazın delıllerınız olsun ve sahıtlerınızde yazdıgınız herseyı ona gore yazın.

Ben ex o evde besledim, eşya parasını ben ödedim, kendine hoc aksatmadan aylık para desteği yaptım.Evlenirken de gırtlağa kadar borçlu biriydi hala öyle ama gel gör ki dilekçede paragöz yaptı beni o da

Ben ex o evde besledim, eşya parasını ben ödedim, kendine hoc aksatmadan aylık para desteği yaptım.Evlenirken de gırtlağa kadar borçlu biriydi hala öyle ama gel gör ki dilekçede paragöz yaptı beni o da
karakterlerını ortaya koyuyolar goruyoruz boylece verdııgmız kararın ne kdr dogru olduugnu goruyoruz.

karakterlerını ortaya koyuyolar goruyoruz boylece verdııgmız kararın ne kdr dogru olduugnu goruyoruz.
Kesinlikle...
İnsan gibi olsaydı ben çok pişman bile olabilirdim ayrılık kararıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…