Karşı dava açmış, inanabiliyor musunuz?

çocuğu önünde -ve ya değil- tecavüz eden, uyuşturucu bağımlısı baba. oraya istediğini yazdırsın kimin haklı olduğu ortada zaten.
sınav kağıdını hiçbir şey bilmediği halde uzun uzun yazılarla dolduran öğrenciler gibi, çaresiz. muhtemelen o kanka avukatı haklı olmayacağını biliyor ama "oo bak onu nasıl mahvedeceğiz can kankam" tribinde. sizin gönlünüz ferah olsun. inşallah sağ salim hemencecik kurtulursunuz

Ay mune abla ayıptır sorması bu kadın neden bosanmiyormus?
Sorması ayıp değil ablacım, aynı şeyi bende sordum kocasını seviyormuşşşşş
Daha neler var da kadında üyedir belki diye pek detaya girmek istemiyorum, şunu diyebilirim ama kadın kesinlikle kendi evinde aldatılıyor da zira eş olacak varlık başka kadınlarla da görüşüyormuş, akrabamız olacak o canlıya öyle sinirlendim ki elimde olsa önce bir evire çevire döverim sonra sen aynada kendine baktın mı derim.
Ama kabahat böylelerini maddi manevi şımartan kadınlarda, yer paspası yapılacak kişiye paşa muamelesi yaparsan kendini dev aynasında görür.

The_WitcH'in konusunu da dağıtmış olmayayım lakin evli bekar tüm kadınlara tavsiyem erkeklere taviz vermeyin, iyileri hep tenzih ettim onlara lafım yok ama maalesef çoğunluğu yoldan çıktı, maaş kartına el koyma, eşini aldatma, şiddet, kadına hak ettiği değeri göstermeme, anlaşamasan ayrılmak istesen her türlü iftira kötülük bunlarda.

Sessiz mazlum sandığım akraba bile sırtlan çıktıysa, daha başka ne denir ki.

Yaşadıklarınıza çok üzüldüm. Yargılamak için sormuyorum, ilk tecavüz sonrası affetmiş miydiniz eşinizi? Bir daha olmayacak diye mi kandırdı size? 2 sene boyunca nasıl tahammül edebildiniz?

hıc sasırmadım
terbıyesız erkek hep boyle cırkınlesır
dılerım en kısa zamanda kurtulursunuz su pislikten

Dün tam olarak aynı cümleleri Sema Maraşlı dan dinledim. Hiç katılmıyorum. Zarar vermek isteyen erkek her şekilde zarar veriyor. Kimse bu insan bozuntularının suyuna gitmek zorunda değil. Konu sahibesi madem aldatıyor diye iftira atmış sana bir de onun için tazminat davası aç görsün sığır

Allah size sabır versin ve oğlunuzla inşallah yeni hayatınızı en kısa sürede en az sorunla kurabilmenize yardımcı olsun. bir insanı gerçekten ayrılıkta tanıyormuşsunuz demekki, yazık ki oğlunuzun hatrına bile yapmaması gereken şeylerdi bunlar. Umarım en kısa sürede kurtulursunuz

Midem, psikolojim kaldırmıyor artık...
Çocuğunuzun karşılaştığı tabloya çok üzüldüm.
Son bir gayret kurtulun şu adamdan.
Her cümlede ayrı şok oldum.
Dilekçede kadına şiddetin arttığı günümüzde sizin şiddet görmemeniz büyük bir şans mu yazmışlar.
Bu cümleyi utanmadan kurmuşlar bir de dilekçeye mi yazmışlar.
Pislikler

İnşallah huzurlu sağlıklı bir şekilde boşanırsın canım.Bütün önlemlerini al asla yalnız kalma yalnız sokağa çıkma seni tehdit bile edebilir gözünü dört aç huyuna git tekmeyi boşandıktan sonra bas.bu dünyada artık kadınlar kırılmasın üzülmesin yaaaa erkeklerden bu nedir çektiğimiz.

Allah ayagına dolar o ıftıralarını. Yuregını ferah tut. Madde kullanımından zaten davası duser. Hayvan herıf. Sana cok gecmıs olsun, verılmıs sadakan varmıs hele kı o cocugun gozu onunde yasanan olayınızın hayalı bıle tuylerımı tersıne dondurdu

Ben sana daha kötüsünü anlatırım.
Tiniyet yoksa bu kadar aşşalaşıyorlar.
Avukat arkadaşı olmasi sizin açınızdan resmen cevher iyi değerlendirin.

Yaşadıklarınıza çok üzüldüm. Yargılamak için sormuyorum, ilk tecavüz sonrası affetmiş miydiniz eşinizi? Bir daha olmayacak diye mi kandırdı size? 2 sene boyunca nasıl tahammül edebildiniz?
Tabi ki bir daha olmayacak diye kandırdı. Ben böyle birşeyi nasıl yaptım diye ağladı. Asla asla yapmayacağım, sen istemediğin sürece senin yanında bile uyumayacağım dedi. Sonra bir iki ay geçti, yine yaptı. Sonra yine yalvardı, ağladı, af diledi. Derken 3.den sonra artık bunu hak ettiğimi söylemeye başladı. Ben onunla her istediğinde birlikte olmak zorundaymışım, ona hayır diyemezmişim, hayır diye diye ne erkeklik gururu kalmış ne psikolojisi. Başka çaresi yokmuş, bunu kendisine yaptıran benmişim....
Çocuğum için katlandım. Aman dağılmış bir yuvada büyümesin, aman babasız büyümesin. Bir de maddi kaygılar. Ben bu çocuğa tek başıma nasıl bakacağım, evden ayrılıp ailemin evine gitsem orda hayat bana daha da cehennem olacak, vs vs. Düşüne düşüne, çare araya araya 2 yıl geçti. Keşke en başında yapabilseydim...

Gerçekten anlayamıyorum bir kadın nasıl kocasına çay vermemekle ya da akşam yemeği yapmakla suçlanabilir! Kendi yapsaydı o size çay getirmiş mi ki? Resmen çıldırmalık. Sizden talep ettiği 50000₺ için bir kanıt varsa siz de onu da ekleyin ve tüm bu suçlamaların bu para için olduğunu belirtin.

Nasil yani çocuğunuzun önünde size tecavüz mü etti
Tartışmıştık, bavulunu toplamıştı. Sonra sabah evi terk edeceğim dedi. Önce çocuğumuz için bir kere daha düşünelim, terapiye gidelim, vs dedim. Sonra baktım öfkeli, tamam sen bilirsin dedim, yattım. O mutfakta oturuyordu. Gece oğlum uyanıp yanıma gelmiş yatmış. Sabaha karşı bi baktım, çocuğu kucağına alıp odasına götürdü. Dedim ki çocuğu uyandıracaksın, yazık, bırak uyusun burda. Sus dedi. Sonra saldırdı. Hayal meyal hatırlıyorum. Galiba çığlık attım, Allah'a seslendiğimi hatırlıyorum. Gözümü açtığımda adam duşa girmişti, ben yarı çıplak ağlıyordum ve oğlum yanıbaşımdaydı. Anne ne oldu, babam sana ne yaptı, neden ağlıyorsun diye sorup duruyordu. Kabus gördüm annecim, korktum, ondan ağlıyorum. Sen korkma dedim. Oğlumu uyuttum. Adam gitti uyudu. Ben sabaha kadar mutfakta ağladım. Sonra sabah olunca önce oğlumun karnını doyurdum, sonra onu uyandırıp git dedim. O da saydıra saydıra çocuğuyla vedalaşıp gitti.
Benim hikayemin bitişi (aslında belki de başlangıcı) budur benim için. Allah hiçbir kadına yaşatmasın.

Kanıtlamama gerek yok ki, karşı dava dilekçelerinde açık açık 20 bin TLmaddi, 20 bin TL manevi tazminat istemişler. Utanmadan!

ne yazık ki oluyor . çankaya üniversitesinde kopya yüzünden öldürülen gencecik evli bayan için bile savunma dilekçesinde neler neler yazdılar okuyunca direk aklıma geldi. bayansınız ya ilk başta namus tan vuracaklar . başınız dik olsun, korkmayın . Onların o şekilde yazması hiç bir şey ifade etmez. siz kötü kadın, kötü anne oldugunuz için mi çocugunu istemiyor beyefendi. hakim ilk celsede boşar sizi arabada sizde kalır, nafakanızı da alırsınız.

Amin inşallah!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…