Karşı dava açmış, inanabiliyor musunuz?

eşinizin sicil kaydı bozuk üzülmeyin o bile yeterli. ne yazık ki .

14 sayfa degil 44 sayfa olsun cay getirmiyor yazisindan sonra sucladigi hersey çöp.
Bosanmakla ne kadar dogru yapmissiniz.
Aynen , konu sahibi de o da bana çay getirip önüne koymuyordu desin savunmasında .
Bu nedir ya , toplum nereye gidiyor.
90 yaşındaki babam 80 yaşındaki anneme çay yapıp eline veriyor, kahvaltı koyuyor önüne.Ne varsa eskilerde var.

Çok üzüldüm durumunuza , inşallah bundan sonra iyi insanlarla karşılaşırsınız.

Karsilik beklemeden birbirine saygisi olanlar her zaman mutlu olur o yuzden her cift zorluklar yasiyor onemli olan saygi iste her zaman

Aynen öyle cirkinlesiyorlarmis ben xd çok şaşırmıştım,hep de aynı cümlelerden gidiyorlar,benim için yazılanlar da hemen hemen ayni..
İş zamanla "sen boş yere boşanma işi cikardin,plan kurdun " cümlesine varıyor

Sahitleriniz varsa ve savunmamız güçlü olursa hiç merak etmeyin hakimler anlıyor zaten kim gercekten suçlu kim masum . Hemen hemen aynı nedenlerle karşı dava açılmıştı ve hakim bana tazminat verilmesine hükmetti. Hiç merak etmeyin sadece dua edin

Geçmiş olsun öncelikle bende boşanıyorum ve benimle ilgili de neler neler yazmış bu erkekler gerçekten çok pislik. Benim bebeğim 4 aylık daha

Allah yardım etsin inşallah ve güç kuvvet versin size . Maalesef çok sık oluyor bu . Hemen hemen her boşanmada muhakkak iftira atıyor karşı taraf . Anneliğinden , eşliğinden , kadınlığından kısaca nerden fırsat bulursa ordan vurur .
Çocuğunuz olmasa bu sefer de bana çocuk doğuramadı derdi .
Bu tür zamanlar arınma zamanıdır . Hayatınızdan kimleri çıkaracağınızı iyice görürsünüz . Sonrasında da hem o adamdan hem de dost görünümlü sahte şahsiyetler hayatınızdan çıkar gider .
Kocaman sarılıyorum sana. Güçlü ol.

Ben de bugün es kişisinin avukat tuttuğunu öğrendim 2 hafta kaldı davaya 3 aydır uğraşıyorum deli herif
Bizim dava tarihine çok var bide beni dolandırdı hem borç ödüyorum hem bebeğe bakıyorum çalışamıyorum şuanlık nafaka da bağlanmadı ne olacak sonumuz bilmiyorum

Sok oldum ben de şimdi dava açtım bakalim bana ne suçlamalarla bulunacak

Yasadiklarin cok ağır. Benim bildiğim en büyük günahlardan bir kadının namusuna iftira atmak. Allah seninle beraber. Sen ona güven. Bak hersey nasılda senin leyhine donecek. Rabbım bilir onlarda o avukat dahil ne durumlara düşecek. Allah yar ve yardımcınız olsun kardeşim.

Amin, sabırla bekliyorum. Allah bana o günleri görmeyi nasip etsin.

+++++
Hakimler şerefsizliğe alışık

Siz yine iyi,bizim Paşazade bana ceza davası açmaya hazırlanıyor,beş ay önce kendisine bir hakaretine cevap olarak adi yazdım diye şikayette bulunmuş

Siz yine iyi,bizim Paşazade bana ceza davası açmaya hazırlanıyor,beş ay önce kendisine bir hakaretine cevap olarak adi yazdım diye şikayette bulunmuş
Bu mahlukların en iyi bildiği şey bu! Suçlamak, zarar vermek, yıpratmak. Resmen bu kadın beni nasıl olur da terk eder, ödeteceğim ona bunu kafası bu! Erkekliğiniz batsın!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…