Karınca Yumurtası YAĞI KREMİ Kullananların Değerlendirmesi

evet arkadaşlar ben kesin sonuçlardan bahsedecem sürekli alışveriş yaptığım baharatçıda tesadüf eseri gördüğüm yağı aldım hemde 4 ytl ye sahte mi değil mi umursamadım beyaz tenliyim tüylerim saçlarımdan daha kalındır ve yoğundur tüylerimi aldıktan sonra gece yatmadan önce 3gün sürdüm ilk defa olmasına rağmen koltuk altı tüylerimde %90 azalma oldu çıkanlar ince ve zayıf normalde 1 haftada hemen uzarlardı senelerden beri gürlerdir resmen şok oldum bacaklarımda %40 azalma oldu yüzdeki tüylerime gelince burada çok az azalma var ama ben nerdeyse 5 günde bir temizlemek durumunda kalıyordum şimdi 15 günde bir defa yağı 1 aydır kullanıyorum ayrıca hormon bozukluğu var buna rağmen koltuk altı tüylerim gitti sayılı ayva tüyleri gibi incecik birkaç kök kaldı
bende bu etkileri yaptı bakalım 6 ayda neler olacak

arkadaslar ben ilk defa bu ay kullandım tüylerim daha siyah ve sert cıktı sanırım sahte talaydı aslında orjinal talanın tarifine tam olarak uygundu ama biraz kokusu vardı aldıgım aktardaki adam da bizdeki orjinal diye üstüne basa basa söledi ama bilmiyorum ya simdi adamdan hesap sormaya gitcem en yakın zamanda

pardon aceleden uygun olmayan bir kısıma mesaj atmışım.. silemediğim için böyle bir değişiklik yapmak zorunda kaldım...

Tala Karınca Yumurtası Yağı ile ilgiliydi yazdıklarım..

Son düzenleme:
karınca yağı fena halde batık yapıoo haberiniz olaaaa:S
tüylerin köklerini tıkıoo fena bi görüntüü

Merhabalar yeniden

Bir ay once ilk denememi yapacagimi yazmistim Gutto ile. Mucizevi bir sonuc elde etmedim tabiki bir seansta ama ben cok memnunum, Bioder de kullanmistim hic etkisi olmamisti. Simdi kolumdaki tuyleri cimibizla ceksem hemen kopuyo, kokleri cok zayiflamis, bazi tuyler de daha cikmadilar bile. Ozel bolgelerdeki tuylerin ise yarisindan cogu cikmadi henuz. Kullanmaya devam edicem, haftaya ikinci seansimi yapicam, sonuclari yine yazicam.

Umutluyum, mutluyum hihoyyyt

ee bu kremi nereden bulabilirizsiz nereden aldiniz eczaneden mi

valla ben onu bunu bilmem ben 2 aydır 2 sefer ağda yaptım ve kullandım karınca yumurtası yağını gözle görülür bi azalma var azimle yapıcam bittiğinide görcem inşallah :)

Gutto kremi Ankarada bulmak cok kolay, eczanede de gordum ama ben kozmetikciden aldim 19.5 YTLye. Yaginin sahteleri de var diye kullanmak istemedim, kremin bildigim kadari ile henuz sahtesi yok.

Kolay gelsin herkese

ben yağını aldım ve 2 seans yaptım bu ay 3. seansa geçeceğim 2 seansta mükemmel etki gördüm. Bunu daha küçük yaşta bebeklere sürüyorlarmış ve büyüdüklerinde tüy çıkmıyormuş.Bir arkadaşımımın babaannesinde yapmışlar etki harika hiç tüylenme yok bende bebekime yapacağım ileride hihoyyyt

Söylemeyi unuttum:) bu yağı ben izmir'de aktarlarda 5 liraya buldum üstelik orjinal. Boşuna pahalı satan yerlerden almayın hanımlar:1hug:

aktarlarda bulabilirsin canım söleyeyim 5 liraya orjinal satan yerler var bence araştır

krem kullanımında ikinci seansım .sırf buna başlamak için ağdaya başladım .ve sonuç benim için çok güzel bayağı azaldı tüylerim hatta çoğu yerde çıkmadı bile .. bence sir ağdanında etkisi büyük kremle ikisi eminim en kısa sürede bu işi halladecek.. birde kıslar burda karınca yağı kremimi yoksa yağı ile kreminin topiğimi anlamadım yoksa karışıkmı ??

karınca yağı kremi konusu bu krem kullanan arkadaşlar burada paylaşabilirler

Canım sen hangi aktardan aldın? Yani nerede bu aktar??

kusura bakma canım cevap biraz gecikti. izmir kemeraltında kestane pazarının oaradaki aktarlardan aldım. en az 10 liraya bulmustum ama sonra 7buçuğa falanda buldum. bi yer vardı orası sınırlı getırmiş yani ucuz olarak hatta alacaksanız çok alın bu fiyata bulamazsınız die işte o aktar bıze 5 lıraya verdı. ama sen çarşıdaki aktarları biraz dolaşırsan en az 7 buçuğa bulabilirsinkaydirigubbakcemile2

İzmirde hangi aktardan aldın canım ben de aradım eczane de gutto buldum 25 ytl

canım kemeraltındaki aktarlara bakabilirsin. bu fiyata olmasada en az 7 buçuğa bulabilirsin. ben çok gezdim en uygun fiyat 7 bucuktu. 5 liraya satan yer sınırlı getrmiş bu ürünü ama belkı bulabilirsin bu fiyata yine. kemeraltı kestane pazarındakı aktarlara bakmalısınkaydirigubbakcemile5

bende kremini alıdım ilk ay sürdüm ve çok güzel bir etki gördüm alıp başını uzayan tüyler eskisi kadar uzamadılar yarın tekrar epilasyon yapıp uygulayacağım kesinlikle işe yarıyor kremini kullnamanızı tavsiye ederim çünkü yağın sahtesi var ama kremin yok güzel yaa bu kadar çabuk etki etmesi şaşırttı ....

Bende karınca yumurtası yağı kremi kullanıp,iyi sonuç alanlardanım a.s Tüyler seyrek,cılız ve geç çıkıyor kesinlikle a.s Dikkatimi ceken bir diğer faydasıda,yüzümdeki sarı tüyleri yılda iki,üç kere sirle aldırıyorum ve cildimin tahrişi bir haftada gecmiyordu,fakat bu kerimi kullanmaya başladığımdan bu yana bu sorunu yaşamıyorum :sm_confused: Uzun lafın kısası ben cok memnunum ve denemenizi tavsiye ediyorum :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…