Karınca Yumurtası YAĞI KREMİ Kullananların Değerlendirmesi

Madam_gutto, sen bildiğim kadarıyla 4. seansını yaptın. Krem ne kadar dayanıyor? Ben sabah-akşam yüzüme kullandığım için sanki çabuk azaldı :1rolleyes: bi de her haftasonu bacaklarımda çıkanları topluyorm, malum yaz ayı uzatmaya gelmio... her hafta da en az 3 gün bacaklarıma kullanıyorum. ve sen nerden alıyorsun guttoyu kendi sitesinden mi?

arkadaslar bende kozmetik market die bi internet sitesinden diger ihtiyaclarımla beraber gutto kyy almak istiyorum ama ordakinde de üstünde kadın olan ambalajdan var içim rahat etmiyo ya ikiside aynı dimi etkileri falan aynıdır dimi arkadaslar hala sipariş veremedim içime sinmedi iyce paronoyak oldum yaa sahte ürünler yüzünden :uhm::uhm::uhm:

güvenemiyorsan guttonun kendi sitesinden al canım..benimde kafam karışmıştı bu konuda..guttodan alcam ben..

Eveeeet kızlar ben ilk seansımı şuan itibari ile tamamlamış bulunuyorum....:1ninca:
Hadı hayırlısı.....CADIARZU
Çok sabır gerektiren bişey bu,karşılığını alırsam devam ederim ama yok almassam...tatlicadiarzu
Parasınada bakmam kaldırır atarım...:roflol:

arkadaslar bende kozmetik market die bi internet sitesinden diger ihtiyaclarımla beraber gutto kyy almak istiyorum ama ordakinde de üstünde kadın olan ambalajdan var içim rahat etmiyo ya ikiside aynı dimi etkileri falan aynıdır dimi arkadaslar hala sipariş veremedim içime sinmedi iyce paronoyak oldum yaa sahte ürünler yüzünden :uhm::uhm::uhm:

Ben satışından sorumlu adamla direkt görüştüm aynı olduğunu söyledi ama siparişimde son ambalajlı olanı istedim yine de benim içim de pek rahat etmemişti sengözlerimebaksanab

evet 20 haziranda ağda yaptım yani 12 gün oldu 4 seans da daha etkili oldu ama bende bıyık bölgesi ve yüzde öyle sık alıyorum o yüzden 10 günün 5 günü kremi kullanıyorum yarıyı geçtimkutuda tüm vücut ta da anca o kadar dayanıyor yağ 1.seansta bitti o yüzden krem le devam ediyorum sanki daha etkili ben kapalım olduğum için bacaklarımla o kadar uğraşmıyorum ama 1 ay çıkmıyo zaten kremi bi arkadaştan elden alıyorum ama pendikte 20ye satılıyomuş bi kozmetik mağazasında ben guttonun diğer ürünlerinide kullanıyorum maskeleri var soyulan çok güzel sonrasıda kayısı çekirdeği yağı kremi cilt bakım ihtiyacını karşılıyor arkadaş sağolsun firma sahibinin eşi olduğu için baya indirimli alabiliyorum

Ben yağı hiç kullanmadım :1no2: onu da mı kullansam ki acaba daha mı etkili olur fisfisfis

merhabalar,bende tala olan karınca yağından aldım ama kullanamadım.çok kötü kokuyor.rica etsem kullandığınız ürünün kokusu nasıl söylermisiniz?birde krem dediğiniz üründe karınca yağından mı yapılıyor,adı ne?teşekkürler..

bende tala kuyllanmaya başladım ama öyle keskin bi kokusu yok zeytinyağ gibi kokuyo hangisi iyisi acaba ya

Ben satışından sorumlu adamla direkt görüştüm aynı olduğunu söyledi ama siparişimde son ambalajlı olanı istedim yine de benim içim de pek rahat etmemişti sengözlerimebaksanab

tesekkürler arkadaslar daha fazla paronoyaklık yapmıcam sipariş vericem şimdi valla cok sey ögreniyorum bu siteden cok sağolun:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

okudukça mutlu oldum valla tüylerin bitmesi umrumda diil geç çıksın sert olmasın yani bu bile yeter bana çok umutlandırdınız valla çok saolun yüzüm güldü şimdi:) hadi inş olur ya ben de alıcam

kızlar ben tatile çıkıyorum bi süre internet bulduğum yerde bakarım ama bi süre yokum siz devam edin bu arada karadenizi gezicez işallah gelince anlatırım çok merak ettiğim ve görmek istediğim yerler var işallah tatil boyunca tüylerim çıkmaz herkese tüysüz günler

inşallah canım iyi tatiller :a015:

bende az önce sipariş verdim .önce saçma geldi inanmadım ama kedmi sipariş verirken buldum . gelince ve kullanınca sonuçları yazarım nedir bu kadınların çilesi yafff her taraf krem ve yağlarla dolu eşim sen bu siteye girdikçe bakım delisi oldun dedi banene napimm. kadınların derdi krem merakı bitmiyoki asla ve iananın bu siteden okdar çok şey öğrendimki anlatamma güzellik uzmanı olucam yakında... EN BÜYÜK K.K

Ya benim bu BDS.den daha pek bi fayda göremedim ffff Gutto.ya mı başlasam ne yapsam ?

selam kıslar bende netten sipariş verdimkremi.. henüz elime geçmedi ama, bugün aktara gittim ve fiyatı 10 yateleden başlıyo büyüklüğüne göre 25 yateleye kadar çıkıyo ben ise 30 yateleye aldım . kazık yedim heralde ama aldım artık işe yarrasa burda 10 yatelelikten alırım bitiikçe .. onun için dikkat edin siz alırken kıslar ayrıca aktarcı bayan kendide kullanıomuş yüzüne felanda çok iyi geldi bana dedi bakalım deneyip görcez sonuçları.

Son düzenleme:
bu kremi bakırköy meydan civarı yada sefaköy de nerden bulabilirim?bilen warsa lütfen,pazt. tatile gitmeden almam lazım ???

madam gutto sen nerden almıştın? sen çok memnun kaldın galiba değil mi? tüyler ne durumda biraz bilgi verir misin.

:=) yok rica ederim,önemli değil niye alınayım:p tamam ama nerden aldın guttoyu. malum,herşeyin sahtesi çıkıyor..ben kalın tüylerde kullanacağım,bilmem fayda eder mi

Ben batıklardan kese yaparak kurtuldum,her banyoda yapın beden tavsiye. buarada yazmamışsın mada gutto. nerden aldın, ve kalın tüylerde de etki eder mi.

ben bu siteye üye olalı nerdeyse dört ay oldu bu karınca yağını kullananlarhep yeni almış oluyor eski kullananlardan ses soluk yok nedense

X