Karınca Yumurtası YAĞI KREMİ Kullananların Değerlendirmesi

Sırım sana tamamen katılıyorum:=) ne hikmetse yeni alınmış oluyor:p

madam gutto bilgiler için teşekürler. ben 21 yaşındayım.artık fayda sağlaması hayal oldu yani denemediğim şey kalmadı(gutto hariç:=) ) ama istediğim sonucu hiç alamadım fff

avrupadayım. bilmiyorum tam olarak nereden alsam...fff bioder capilex tala BDS hepsini denedim yok yok yok:-) yani dedikleri gibi olmadı bilmiyorum son ümidim Gutto galiba

merhaba arkadaslar bir urun u tanitirken lutfen deneyim ve tecrubelerinizi paylasiniz satis yeri ismi yer ismi paylasmayiniz lutfen bu konuda satis amacli reklamcilara is vermeyelim
bu konuda bize yardimci olacaginizdan eminim tesekkurler a.s.

bende kullanıyorum canm üstelik uzun zaman oldu başlayalı çok işe yarıyo tüylerimden kurtuldum sayılır yani yüzümde koltuk altında kalmadı bikini bölgesinde ise çok az var sanırım kısa zamanda oda bitecek tavsiye ediyorum ama düzenli kullanmak şartı ile

bende kullanıyorum canm üstelik uzun zaman oldu başlayalı çok işe yarıyo tüylerimden kurtuldum sayılır yani yüzümde koltuk altında kalmadı bikini bölgesinde ise çok az var sanırım kısa zamanda oda bitecek tavsiye ediyorum ama düzenli kullanmak şartı ile

ne zamandir kullaniyosun?

bu sayfanın başında gutto karınca yumurtası yağı kremi kullananlar yazıyordu şimdi karınca y.y. kremi olmuş neden acaba marka olduğu içinmi ama bioder capitex diye başlıklar var bide zaten karınca y.yağı diyede birçok başlık var biz gutto yu paylaşıyorduk neden silindi bilgi alabilirmiyim acaba

Karınca yumurtasından elde edilen ürünlerin markaları çoğaldıkça vücut bakımı bölümü a,b,c,... vs ürünleri kullanan var mı şeklinde çeşitli konular açılmaya başlandığı için ve karınca yumurtası YAĞI ve karıncayumurtası yağı KREMİ olarak iki başlıkta paylaşılması forum düzeni açısından uygun olacaktır.
Diğer tüy azaltıcı ürünler çeşitli üretim teknikleriyle üretiliyor yani karınca yumurtası gibi bir tek etken maddesi yok bu yüzden hepsi farklı kategoride değerlendirilebilir.
Sonuç olarak yağı ya da kremi hangisini kullanıyorsanız yorumlarınızda marka belirtebilirsiniz ama içinde aynı şey olduğu olduğu için şu krem bu yağ diye ayrı ayrı konu açmayalım.
Şu anda forumda karınca yumurtası yağı ile ilgili 3 başlık vardır diğer açılan konular silinecektir.

Merhaba, ben de bugun Gutto adli kremi kullanmaya basladim. Tum vucuduma uyguluyorum kollarim dahil. Umarim ise yarar, sizinle de paylasacagim sonuclari.

merhab akıslar baktım konu ta arkalara gitmiş öne çekim konuyu dedim bende bugün uyladım kremi bakalım . kullanalar nasıl gittiğini yazarsa çok iyi olacak ...

ben bi bulsam uygulucam ama... sırnaşık şey

canım aktarlarda vardır .:teselli:.. orda yoksa ben internet üzerinden sipariş verdim üç gün içinde geldi sende bulamassan internetten getirt.a.s.

hiçbiyerde bulamıyorum...ama hala aramaktayım...en son ihtimal netten alırım galiba... fisfisfis

bunun yağımı daha iyi kremimi hangisini kullandınız memnun kaldınız yada kalmadınız

Bana burada guttu karınca yumurtası kreminitavsiyete ettiler.Önceliğim yanak ve dudak üstündeki tüylerdi (aslında ne kalınlar nede koyu renkler ama ben yinede istemiyorum.) işe yararsa kollarımdaki tüyler içinde uyguluycam,şimdilik 2 seans uyguladım, işe yarayacağına inanıyorum.Şuan ki ilk etkisi bir kere geç çıkıyorlar bu bile bişey,henüz çok başındayım umarım hepsinden kurtulurum...Kötü Kazen

arkadaşlar bu kremi 1 yıldan fazladır kullanan var mı?1 yıldan sonra kocaman batıklar oluyo demişlerdi.o yüzden güvenemiyorum.

benim ilk kutum bitmek üzere hiçbi değişiklik olmadı :s sanırım birkaç gün daha geç çıkarıyor sadece...

Karınca yağı kullananların sonuçlarını bilemiyorum.
Ama karınca yağı diye okuyunca ,üniversitede iken olan bir olayı hatırladım
Arkadaşım başka bir arkadaşı için bikini bölgesinde hiç tüy olmadığını söz etmişti.
Merak ettik tabi nasıl olmaz diye.Ne güzel hiç tüylenme ,uzama , ağda vs sorun olmazdı .
Meğerse tüylenme olmayan kişinin doğduğunda annesi yumurta karıncasını genital bölgesine sürmüş.Ve ergenlik döneminde hiç tüy çıkmamış,çok şaşırmıştım.
Eğer evlenir,kızım olursa bende yapacam demiştim.Düşünün bu anlattığım 23-24 yıl önce,arkadaşta olsun 17 yaş , doğduğu geri zamanda öncesi.Yani 45-50 yıl öncesi de bilimsel olarak olmasada bu şekilde bilerek uygulayıp faydasını görmüşler.Şimdi böyle düşünebiliyorum tabi.
Neyse zaman geçti bir kızım oldu,mevsimde uygun, karınca yumurtası bahçede çiçeklerin dibinde çok var.Annem sürdürmek istiyorsan sürelim dedi.
Düşündüm ,düşündüm dedim ki;bu tüylerle uğraşmak her ne kadar zor olsada bu tüylerin vücutta bir görevi var.Hormanal olarak Cenabı Allah herşyi dengeleyip vermiş ya olumsuz bir etkisi olursa?
Acaba yanlış mı yapmış olurum , kızım adına böyle bir kararı vermem doğru olmaz diye düşündüm.
Ve yaptırmadım.
Burada da karınca yağını okuyunca bu anımı sizlerle paylaşmak istedim.

yaklaşık olarak bir sene önce öğrendim bu karınca yumurtasını... o zamandan bu zamana siteyi takip ederim uzun süre kullanıpta aaaa çok memnunum diyen biri de çıkmadı.... herkes yeni başlıyor sonuçları bildiririm diyor ama hiç gelişme yok... tv de tesadüfen izlediğim bir programda bu tür yağların sağlıklı olmadığını söyleyen bir doktor vardı... doktorun yalancısıyım... her yağı kullanmayın herkesin cilt yapısı farklı diyordu..

a.s.

kızlar bende bu karıncayumurtası yağından kullanıyorum bu benim 3. seansım dı gelecek hafta 4. olacak öyle abartılacak kadar bi kıl tüğ yok ama işte takıntılıyız yaa illa olmayacak diyoruz .....
nesse tatile gideceğim diye 3 temmuz da komple ağda yaptırdım 4 temmuz tatile gittim bu bioderden bende almıştım bi süre önce yüz ve vucud için faydasını görememiştim evde kuruyup gideceğine ikisini bi arada kullanıyım dedim pek de dikkat etmedim hangisini sürdüğüme yanlızca 4 gün boyunca kullandım koltuk altımı 15 gün sonra aldım onlarda minik minikti bacaklarım da bu gün 21.gün ve ben hala diz altı etek kullanabiliyorum üstelik bacaklarımda tüğler o kadar seyreldiki cansız cansız ve kimi yerler kabak gibi hiç tüğ çıkmadı sadece bacaklarıma ve koltuk altıma uyguladım şimdi bikini bölgesinide deneyeceğim haaaa unuttum onu söylemeyi işte tatile gideceğim zaman malum yerede ağda yapıldı ve ilk defa oraya da sürdüm ilk seanstı yani 3 gün sonra başlardı maleseff fışkırmaya şimdi inanın mini minik bu hafta (31 temmuz) tekrar tatile gideceğim ağdacıma gösterdim dün bunlara ağda yapılmaz minicik jiletle de alınmaz pütür pütür olur böyle git gel dedi sırnaşık şey bakalım ne yapacağız :içelim:

inş. size fikir verebilmişimdir gelişmeleri yazarım :enbuyukkk:

X