Karınca Yumurtası YAĞI KREMİ Kullananların Değerlendirmesi

melikex sen gutto kremi kullanıyosun etkisi nasıl peki yağa oranla ? bide benim kıllar cok inatcı :KK43: ayrıca eczanelerdemi satılıo?

ANGEL 25 ben guttoyu kullanmıyorum, ben 2.seansımı yaptım 4 gün önce BDS karınca yumurtası yağı kremiyle. aMa şuan dedikleri gibi bir etki göremedim :KK43: Belki de uyguladığım bölgede kalın tüylerin olması sebebiyledir.Sabah akşam sürdüğüm halde öyle dedikleri ölçüde bir şey yok:KK43:Etki gördüğümde muhakkak yazacağım.İnatla 4-5 seans devam edeceğim.Yani işe yarasa azimle bıkmadan devam ederim ama işe yaramazsa artık hiç birşeye inanmayacağım:KK43: Buarada ben kremimi internetten sipariş etmiştim

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba kermecim.bilgin için tşk.ederim.en iyisi ve garantisi firmayı arayıp sormak ve int.den araştırmak.sağol allah isteyen herkese bebek nasip etsin.

kızlar dün firmayı arayıp öğrendim.Hamile bayanlar da bu kremi iç rahatlığı ile kullanabilirlermiş.Hiç bir yan etkisi yokmuş.İçiniz rahat olsun.

kızlar bende gutto krem almayı düşünüyorum
bu guttonun içeriğinde hangi maddeler var -kullananlar yazabilrmi
tşk
karınca yumurtası yağından farkı nedir ?merak ediyorum

Arkadaşlar piyasa da lazer cihacı var evde kullanım için üretilmiş ve süper birşey neden bu yumurta denen kozmetik ürünlerle ugrasıyorsunuz ki?bacaklarıma lazer yaptıracaktım her seansına 380,00 ytl istediler. dediğim cihaz 700, ila 900 arası fiyatlarla birçok sitede satılıyor. arkadaşımda vardı lazer epilasyon cihazı, kullanmamı tavsiye etti. kullandım oldukça iyi.ev telefonu kutusu büyüklüğünde.her yere de taşıyabilirsiniz. zaten arama yaptığınızda karşınıza o ürün çıkıyor.
3 ila 6 seansta tum tuylerden kurtuluyorsunuz.ardından bepanten krem kullanmanız yeterli.

slm kremin kutusuna baktım ama anlamadım yalnız bildiğim kadarıyla belirli ölçüde karınca yumurtası yağı kullanılıyor fazlası zarar %5 -%7 oranında sanırım bunun yanında kimyasal olmayan doğal cilt bakımına yarayan nemlendirici ,vb gibi maddeler karınca yağı çok etkili bir madde oldyğu için dozu kaçırmamak gerekiyormuş başka da koku verici bildiğim bu kadar yağ ile farkı birinci gramaj ikinci koku üçüncü etki dört kullanımı daha rahat bence. gutto 150mlg yağ 15 mlg 5gecede yağ bitiyor kremi uzun kullanıyorum yağ bildiğiniz zeytinyağı kıvamında olduğundan bulaşıyor kremi vücut emiyor bulaşmıyor ve çok etkili istersen aradaki 7 farkı yazabilirim:roflol:

sağol cnm
peki bu guttoyu nerden temin edebilicez (ben ist.anadolu yakasındayım )orjinalini nasıl anlıcaz birde ?sevgiler....

Merhaba kızlar bende bugün aldım, guttonun karınca yağı kremini ilk kez kullandım bakalım faydasını görecekmiyim.Ben yüzüm için kullanıyorum şimdilik eğer başarılı olursa heryerime sürücem ama işe yaramazsa bütün vücuduma sürmeye uğraşmıyım dedim onun için bıyık ve yanaklarıma uyguladım ilk olarak.
Hadi bakalım görcez, hepimize kılsız günler kızlar

evet ben de yüz ve bıyık bölgemde sabah-akşam kullanıyorum guttoyu. Bakalım ya ayrıca lazere de gidiyorum aslında ama ne me lazım bazı açık renkli tüylere pek etki etmio lazer :)

yaa kızlar bende sabah akşam yapmak isterim ama yapılş yapış oluyo sUratım ya nolcak öyle yapış yapış, makyaj bile yapılmaz bidehavalar sıcak

ya izmirde nerden bulabiliriz bunu.aktarda gördüm ama sahtedir diye cesaret edemiyorum almaya.20ytl demişlerdi aktarda ama ya sahteyse.kullananlar arkasında fln ne yazdığını söyleyebilirler mi acaba?sağlık bakanlığı onayı falan neresinde?

gutto sağlık bakanlığı onaylı.ben ankara sgm de 19 a almıştım.Sahtesinin olduğunu da zannetmiyorum

yes canım sarı ve ince tüyler lazerden etkilenmiyor peki onları neyle alıyorsun hem lazer hemde ağdamı yada ip yani kremi nasıl kullanıyorsun lazerden sonramı bende guttoya devam edicem lazer düşünüyodum bıyık bölgesinde ama bakalım kışa kadar devam ediyim baya zayıflama var bide yazın lazer sakıncalı olabilir koruyucu mutlaka kullan yada kışı bekle derim ben öle yapıcam:enbuyukkk:)

canımcım ben zaten kışın başlamıştım, yanak bölgemde artık pek çıkmıyor ama ince ince biraz var, onlar etki etmiyor ama ben dokunmuyorum lazere gittiğim için, onlar da dökülüo zaten, almaya gerek kalmıyo yani sırnaşık şey ben guttuyu nemlendirci gibi sabah ve akşam yatmadan önce kullanıyorum yine de, zaten kıvamı ve kokusu çok hoş, alın, burun bölgeme de normal koruyucumu sürüyorum. yanak ve bıyık bölgeme guttodan bi 15 dk sonra koruyucu sürüyorum :1closedeyes:

bu kremin üstünde birinde karınca resmi var..birinde kız resmi var benim gördüğüm..hangisi gerçek?

bu kremin üstünde birinde karınca resmi var..birinde kız resmi var benim gördüğüm..hangisi gerçek?

Canım içeriği ikisinin de aynı. Sadece ambalaj değişimi yapmışlar. Karınca resimli olan yeni ambalaj, diğeri eski ambalaj. sengözlerimebaksanab

ben aldım bugün 20 ytl ye.hafif bi gül kokusu var sanki sizinkilerde öylemi?

X