Karın germe ve göğüs küçültme ameliyatı olcam liposuction ile birlikte bu süreci geçirenler bilgilendirme yaparmisiniz. Korkuyorum

Hayırlısı olsun inşallah. Kendi işlerini yapabiliyormusun neler yapabiliyorsun peki bu sürede. Dışarı falan çıkıyormusun
Annem halâ yanımda sağ olsun iş yaptırmıyorlar ama iyiyim o olmadığı gün yavaş yavaş evi toparlayabildim , çok eğilip kalkmadan zorlamadan birşeyler yapabildim sevindim

Bekleyip görelim bakalım evet yatar pozisyonda yım ondan olabilir dediğin gibi morelim bozulmuştu inşallah sonuç güzel olur verdigimiz paraya değer teşekkür ederim. Sıkılmadan cevap vermediginiz için .

Annem halâ yanımda sağ olsun iş yaptırmıyorlar ama iyiyim o olmadığı gün yavaş yavaş evi toparlayabildim , çok eğilip kalkmadan zorlamadan birşeyler yapabildim sevindim
Benimde kız kardeşim var ama genede kendim kalkmam lazım yapabilirim inşallah okul açıldığında çünkü gidecek kardeşim. 18 gün olcak o zamana sigara yı ne yaptın kullaniyormusun

Direnler çıkarken çok acıyor mu? Benimde cumartesi çıkacak direnlerim yani 9. Günde

Benimde kız kardeşim var ama genede kendim kalkmam lazım yapabilirim inşallah okul açıldığında çünkü gidecek kardeşim. 18 gün olcak o zamana sigara yı ne yaptın kullaniyormusun
Kullanıyorum yaa bırakamadım ben maalesef iradem çok zayıf
O zamana daha iyi olursun ama öyle temizlik yemek falan çok da bekleme kendinden dikkat etmen gereken bi süreçtesin daha hızlı iyileşmek için. Ben bugün kontrole gittim geldim , iz kremine başladık dikişlerde bi sorun yok şükür iyileşiyorlar onun için pansuman yok direkt iz kremine başlıyoruz hayırlısı piyasadakilerden farklı bi krem yazdı en iyisi bu dedi çok merak ediyorum sonucu

Krem ne yazdı size?

Benim sol göğüste akıntı var hemşire ye sordum birşey yok dedi ama korkuyorum açıkçası ben biraz yapıyorum dediğin gibi yapmamak lazım galiba duramıyorum. Hayırda neden açık erkendende pansuman yaptırıyor hergun cile ya karnında sis hiç olmamış gibiyim bilmiyorum artık pek mutlu değilim bu ara düzelir inşallah

İlk dönemde normal sanırım ama kontrol altında tutmak önemli akıntıyı
Görüntüye aldanma daha çok yolumuz var içini ferah tut

Sonuç güzel olur inşallah herşeye değer gerçekten i kadar para ağrı sızı rezillige değer inşallah ne diyeyem
İnşallah inşallah bu yaşayacaklarımı bilsem önceden görebilsem yaptırırmıydım diye kendimi çok sorguluyorum
Öyle acı ağrı çoluk çocuk hep düzenimiz bozuldu
Çoğu gitti azı kaldı diye diye bi hal oldum

Teşekkürler ben çeşitlendirmek istiyorum ,contraxtubex ve siliskar dönüşümlü kullanıyordum siliskar bitmek üzere sizin yazdığınıza bir bakıcam eczaneden
Biraz fiyatı farklı sanırım diğerlerinden ama venim doktor profesör o söyledi diye ikiletmek istemedim ona güvendim açıkcası belki muadillerde işe yarardı ama ne bileyim. Size de geçmiş olsun bu arada

Biraz fiyatı farklı sanırım diğerlerinden ama venim doktor profesör o söyledi diye ikiletmek istemedim ona güvendim açıkcası belki muadillerde işe yarardı ama ne bileyim. Size de geçmiş olsun bu arada
Google dan baktım baya pahalı ama eşim eczacı ben bugün bir baktırıcam yazarım buraya aldığım fiyatı,teşekkürler

Sonuç güzel olur inşallah herşeye değer gerçekten i kadar para ağrı sızı rezillige değer inşallah ne diyeyem

Sigara kullanmaya başladın mı ? Başlamadıysan az daha sık dişini bu arada
İçmiyorum canım 2 gün öncesi bugün 8. Gün azıma sürmedim ama bu akıntı neden oldu bilmem . 10 gündür içmiyorum bı 10 gün daha sabrederim dahası zor gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…