Karın germe ve göğüs küçültme ameliyatı olcam liposuction ile birlikte bu süreci geçirenler bilgilendirme yaparmisiniz. Korkuyorum

İçmiyorum canım 2 gün öncesi bugün 8. Gün azıma sürmedim ama bu akıntı neden oldu bilmem . 10 gündür içmiyorum bı 10 gün daha sabrederim dahası zor gibi
Kız durdun durdun madem ne mutlu sana ben senin kadar güçlü olsam o kadar vakit beklemişken birdaha yapmam bu illeti. Bulaştığım güne lanet olsun hem nefret edip hem kurtulamıyorum

Kız durdun durdun madem ne mutlu sana ben senin kadar güçlü olsam o kadar vakit beklemişken birdaha yapmam bu illeti. Bulaştığım güne lanet olsun hem nefret edip hem kurtulamıyorum
Kiz yok aklımda korkudan içmiyorum akıntı var ya bide azcik düzeliyim içerim gene çok gerginim ben onun yüzünden

2800 liraya aldık biz , bu kadar olacağını A ay_ay_ayy beklemiyordum açıkcası 6 ay kullanılacakmış birde
Siz hangi kremi kullanıyordunuz ?
Evet eşim de 2500 tl dedi bir kaç yere sormuş en uygun bu dedi ama ben almadım henüz kararsızım,iz kremlerinin içindeki silikon miktarı önemliymiş yüksek olması daha iyi oluyormuş

Evet eşim de 2500 tl dedi bir kaç yere sormuş en uygun bu dedi ama ben almadım henüz kararsızım,iz kremlerinin içindeki silikon miktarı önemliymiş yüksek olması daha iyi oluyormuş
Hem uygun hem silikonu yüksek hangisi peki bende alcam pazartesiye belki pansuman işi biter

Hem uygun hem silikonu yüksek hangisi peki bende alcam pazartesiye belki pansuman işi biter
Benim kullandığım siliskar silikon gibi bir yapısı var zaten ona ağırlık vericem,conrtaxtubex silikonlu değil soğan kabuğu extresiymiş ama contraxtubex te kötü değil tabi en eski bilinen iz kremi onada devam edicem sizin doktorunuzda bir şey önerecektir siz de yazarsanız sevinirim

Aynen çoğu doktor contraxtubex yazıyor zaten

Benim iki arkadaşım da ameliyat olmuştu hem meme dikleştirme+silikon+j plazma+lipo 2si de günlerce ağladılar yapmayın etmeyin çok kötüyüm yok bilmem ne diye ama şimdi çok memnunlar:) 1hafta ağlarsın ne olacak sonu güzel olsun yeter ki

Tamam pazartesi gittiğimde söylerse yazarım buradan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…