Karın germe ve göğüs küçültme ameliyatı olcam liposuction ile birlikte bu süreci geçirenler bilgilendirme yaparmisiniz. Korkuyorum

Çok şükür dün girdim çıktım idare ederim diyeyeyim inşallah giderek iyi olcam inşallah siz nasılsınız peki kaç gün oldu
Yaa çok sevindim maşallah canım onunla geçmiş olsun
Ben de iyiyim sorun yok şükür
Sana çok sevindim kendim yeniden ameliyat olacak gibi senin adına kaygılanıyordum valla

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah daha iyi olcam eve geldim bir gün kaldım hastanede

Benim doktorum Ramazan Erkin Ünlü, Ankara Bilkent Şehir Hastanesinde. Bahsettiğiniz işlemleri yapıyor.

Duruyor evet sağolasın çok şükür pazartesi günü çıkacak inşallah mafediyor beni dren
Çok geçmiş olsun. Önünde uzun bir süreç seni bekliyor ama sonu muhteşem oluyor . Ben ameliyat olalı 4 ay oldu şimdi sadece ara ara kas sızısı hissediyorum o kadar.

Eklentiler

• IMG_4817.jpeg
    108,5 KB · Görüntüleme: 152
Çok geçmiş olsun. Önünde uzun bir süreç seni bekliyor ama sonu muhteşem oluyor . Ben ameliyat olalı 4 ay oldu şimdi sadece ara ara kas sızısı hissediyorum o kadar.
İnşallah sizin karninizda maşallah çok güzel duruyor dahada güzel olur inşallah sıkıntılı bir ay geçse dikişler kaynasa gerisi geçer inşallah. Sürdüğünüz nedir üstüne benim göğüste var kombine oldum

Geçmiş olsun size de, kas sizisi nasil tam olarak? Benim kasiklarim cok agriyor ya pubisin üzerinde sislik var dikislerime yakin yerde yumru gibi

İnşallah ben iz kremi kullanıyorum ya onu sürdüğümde çekmiştim

Geçmiş olsun size de, kas sizisi nasil tam olarak? Benim kasiklarim cok agriyor ya pubisin üzerinde sislik var dikislerime yakin yerde yumru gibi
İçten dikilen kaslar var ya benim onlarda bazen sızı gibi bir acı oluyor ama anlık oluyor geçiyor. Kasık ağrım olmadı hiç.

Dilek hanım sizin doktorunuz spor yapmanıza izin verdi mi?Verdiyse de hangi şekilde yapmanızı önerdi ?
Evet 3. Ayım dolduğunda spora başlamamı önerdi ama ağırlık sporu için henüz erken demişti kaslarda dikiş olduğu için. İç dikişlerinin zorlandığını hissettiğinde bırak dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…