Bölgesel İncelme Karın Bolgesını Sıkılastırmak için Fındık Yağı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Duydum bnmde hemen kullanmam lazım 161 boy 48 kiloym göbek var ya sinir oluyorum umarım işe yarar bide bu sadece göbek için olmaz o zaman eğer sıkılaştırıyorsa basen bölgelerinede uygularız demi
Ve nasıl uygulucaz bunu yaa bir avuç fındık yağını avcumuza döküp snrada göbeğemi uygulucaz nasıl bi açıklama lütfen:))))

benim kollarıma uygulamam lazım sıkılaşmasını istiyorum çokkk yumuşak kollara da iyi gelirmiki bu karışım :uhm: :sm_confused:

arkadaslar benim annemde findik yagi kullaniyor ama yemeklerde .bahsettiginiz yag omu yoksa ekstra bir yagmi.findik yemeninde selulitlere iyi geldigi soyleniyor ama oranini bilmiyorum

yarın hemen alıcam benimde karında selülit oluşmaya başladı
birde kollarım dert olmaya başladı onada sürsem fayda edermi acaba :uhm:

Bende vibro shaper aldım önce bunu sürüp sonra üzerinde onu deneyeceğim bakalım ne kadar işe yarayacak

hamileyken banad a tavsiye etmişlerdi çatlak olusumunu engellişyo diye.velhasıl hiç faydası olmadıçdünya hariysı gbi göbegim şuan.çatlak için bilgisi olan varmı ne önere bilirsiniz........

kızlar ya benim elimde yosun kayısı rezene biberiye ve susam yağı var bunlardan biri sıkılaştırmasmı acaba?:bbo:

slm kayısı yagı 1 fincan suya 2yada 3 damla konulup yüzü temizlediğinde yüzdeki çizgileri inceltiyor tatlım..CADIARZU

canım..aktar bana sıkı sıkıya tembihetti ayrıca bi katalog verdi.orda da yazıyor.kayısı yağı yüze kullanılmazmış.o esans amaçlı bi yağmış..bilginiz olsundiye söylüyorum..benim bi ara gözümün altında yağ bezeleri olmuşmaya başlamıştı aktar söledi daha sonra sebebiniin kayısı yağı olduğunu..

evet kayısı yağı yüze sürülmez.vucut içindir
selülitli bölgelere iyi gelir
birde vücudu arada bir sirke ile silerseniz estetik ameliyat olmuş gibi gergin ve pürüzsüz yapıyormuş .Özellikle karın bölgesinde çok işe yarayacağını düşünüyorum sirkenin kokusu var diyorsanız banyoda önce uygulamanızı tavsiye ederim
Not:ben yapmadım sadece bilgi paylaşımında bulunmak istedim.ama tavsiye eden arkadaş kesin işe yarar diye anlattı:enbuyukkk:

aktarcılarda mutlaka vardır tatlım ordan alabilirsin bide ben deneyim bakalım hoş nereme deneyeceksem sanki 47 kiloıyum zatennn yeteri kadar sıkııı

slm bayanlar bu aktarcılar aynı dili konuşmuyomu acaba neden hep farklı bana aktarcı dedi kayısı yağını ince çizgiler iyi geliyor diye ama direk yüze sürülmeyecek 1 fincan suya bir kaç daqmla sadece...........:sm_confused:

bayanlar bu arada bende başladım fındık yağına bakalım işe yarayacakmı yürüyüşe çıkmadan önce sürüyorum hergün sabah.......... sonra jimlastik bakalım görücez sonucu yazarım..........:teytey:

fındık yağı ne yapıyor anlamadım .ama 2 sezeryenden sonra kilo verdim ama karın bölgesi toplanmıyor.fındık yağını denerim sonucu yazarım.tşk.

selam arkadaşlar fındık yağı bildiğimiz ayçiçek yağı gibi yemeklere kullanılan bir yağ, babaannem yıllardır yemeklerini bu yağla yapar . karadenizli olduğumuz için . memlekette herkes bu yağı kullanır .rahatlıkla her markette bulunur bence ben marketten alıyorum hem daha ucuzageliyo. ayrıca kullanıyorumda faydası çok çatlakların rengini değiştiriyo ,vucudu topluyo sıkılaştırıyo . haftada iki üç kez yapıyorum artık önceleri hergün yaptım. şimdi haftada yapıyorum . test edildi onaylandı . hamilerin çatlaklarını önlediği çok doğru . ama ben akıl edip kullanmadım o başka....

ama canım aktarlardan alınması gerekiyormuş bu yağın.tenekeliklerden değil.ben aldım bu gece kullanmaya başlyacağım.hayırlısı.inşallah düzenli kullanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…