Bölgesel İncelme Karın Bolgesını Sıkılastırmak için Fındık Yağı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
merhaba herkeze. ben fındık yağını yemeklerde kullanıyordum ama araştırdıkdan sonra anladımki cildedeiyi gelecek. ama aktardan almak lazım kısmına katılmıyorum. bence iyi marka bir fındık yağı da aynı işi görür yani yenecek kadar normal birşey neden cilde sürülmesin ki? sonuçda fındık preslenince yağı çıkıyor yani roket bilimi değil. abartmaya gerek yok yani.

mantıklı.. olumunekankayizsmile

mesela hangi marka? memnun kaldığınız bir marka var mı? biz yemekte kullanmadık hiç.. hem onu da denemiş oluruz..

biberiye yağı bende işe yaramamıştı,fındık yağını denemekte yarar var aslında..hem kokusu da biberiye yağı kadar ağır olmuyodur en azından...

bende bugun aldım fındık yağı bıberıye yağı kullanıyordum 1 aydır artık fındık yağı kullanacam :KK9:

Sonuç nasıl alacalı:KK34:

sormayın kilo aldım bu zarfta herkes yazın zayıflar ben memlekete gidince kilo aldım annemlerin yemeklerden fındık yağını az kullanabildim ama cidden çok güzel yapıyor cildi belki düzenli kullansam işe yarar ama önce zayıflamalıyım acilennnnnn :18::KK17:

sormayın kilo aldım bu zarfta herkes yazın zayıflar ben memlekete gidince kilo aldım annemlerin yemeklerden fındık yağını az kullanabildim ama cidden çok güzel yapıyor cildi belki düzenli kullansam işe yarar ama önce zayıflamalıyım acilennnnnn :18::KK17:

Bende düzenli kullanamiyorum:KK31:ama düzenli kullanıldığında cok daha güzel sonuç alınabilir diye düşünüyorum
Ee anne yemegi yenmezmi ve nasıl kilo alınmasınki:KK1:
Kilolari verir,sende kışa fit girersin..:KK34:bende doğum kilolarından kurtuluyorum:KK8:
Sanada kolay gelsin o zaman:KK49:

Son düzenleme:
X