Bölgesel İncelme Karın Bolgesını Sıkılastırmak için Fındık Yağı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

ceremino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
708
0
40
arkadaslar Karın bölgeniz yada sıkışlasmasını istediğiniz her bölge için ister yürürken ister spor yaparken sureceginiz FINDIK YAĞI çok faydalı gelecek ve daha kolay ve pürüzsüz sıkılaşmanızı sağlayacaktır.

sevgiler....

:1shok: ayy cidden miii?

cok sagol canimcim... a.s.

sen test ettin mi kendinde? biraz daha aciklar misin?

:1shok: ayy cidden miii?

cok sagol canimcim... a.s.

sen test ettin mi kendinde? biraz daha aciklar misin?

canımcım benım teyzem kullanıyor 12 gundur uyguluor. ve işe yaradı yuruyusten once suruyor.gelısmeleri tekrar yazarım sevgilerr:teytey:

bu arada teyzemde ıkız bebek dunyaya getırdı.malum gobek kocamandı sımdı yavas yavas erıyor ve fındık yagıylada sıkılasıyor

fındık yağı bu bizim bildiğimiz ayçiçek yağı mısırözü yağı gibi yemeklerde kullanılandan mı?:1shok:

Teyzen doğurduktan sonra mı kullandı canım? Hamileyken kullanılmıyor mu?

canımcım hamıleyken fındık yagının ıyı geldıgını bılmıyorduk.dogumu sezaryn oldu ve ıkız su anda 10 aylık bebişler ve teyzemın gobusu oylce kaldı kafasına cok takmaya basladı sonra gıttıgımız aktar bıze bunu onerdı su anda kullanıyor ve gayet etkılı sız yınede kullanmadan once arastırın aklınıza yatarsa kullanın,cunku her ınsanın bunyesı ayrı.
sevgiler...

ya ben fındık yağını kullanmadım da nerden alabilirim mersinden??tatlicadiarzu

fındık yağını nerden alacaz bizde fındık var ama yağını valla yeni duydum gülmeyin ne olur

arkadaşlar fındık yağı kullanıpta çatlaklarını biraz olsun hafifleten var mı?

Ben kullaniyordum ama iş nedeniyle birakmak zorunda kaLdım gercekten sıkıLastırıyor hele spor ve yuruyusle yapılırsa cok kısa bi sürede sonucu alirsiniz evet catlaklarıda azaltiyor ben denedim:dance:

kızlar ya benim elimde yosun kayısı rezene biberiye ve susam yağı var bunlardan biri sıkılaştırmasmı acaba?:bbo:

ewim aktar olmaya müsait.hangı bıtkıyı hangi yağı ararsan var.artık annemden gizli alıyorm bu yagları,bitkilri.yeter diyo yeter.bunada pekı bi bunu denememıstm:))kalçama uygulayaym inş orayada iyi gelir

yok ama kullanmayı düşünüyorum=)yalnıs işe yaramı acaba benim şu göbeciimee:)sıkılaşsa çoook mtlu olcam bgnde göbek egzersizlerine başlıyorum.ikisi birarada kulancammm sevgilerrr

tek basına rejım yapmak ne yazıkkı işe yaramıyorr ,bende cok rejım yaptımmm ama bıraktıgımda yenıden alıyorum sporla ve bu tur yaglarla desteklemek gerekıyor

ayrıca oriflamenin karın için sıkılaştırıcısıda çok işe yarıyor bilginize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…