Kardeşim için çok üzülüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkes kendine baksın ben halimden memnunum burda böyle boş şeylere güleceklerine herkes kendi hayatına baksn acınacak hayatları var burda milleti eziklemeye çalışıyorlar @Jameya daha dün ağliyordu burda teselli ettim herkes hakettiğini yaşarmş bana bulaşacağına haline yan sen
Şimdi senin yazdığı şeyler boş mu oluyor?
Öyle basit şeylere gülmüyomuş sanırsın kontes. Bedava diye lojman kovalayan kontes mi olur?
Hirkis hılinden mimnın. Herkesin haberi var mı bundan? Nasıl ele veriyorsun kendini kendi ağzınla kontrol bağımlısı seni. Adamın canına okumuşunuz içine kaçmış sonra vay efendim niye böyle. Elinizi çenenizi bi çekin bi salın bakalım ne oluyor.

Son düzenleme:
Öyle basit şeylere gülmüyomuş sanırsın kontes. Bedava diye lojman kovalayan kontes mi olur?
Hirkis hılinden mimnın. Herkesin haberi var mı bundan? Nasıl ele veriyorsun kendini kendi ağzınla kontrol bağımlısı seni. Adamın canına okumuşunuz içine kaçmış sonra vay efendim niye böyle. Elinizi çenenizi bi çekin bi salın bakalım ne oluyor.
Lokman ne alaka

:)) niye enayi gbı 30 bin kiramı verelim kaldıki cok şükür durumum var veririm

Seni alakadar etmez nerde oturdğumm öyle bir hakkım varki kullanıyorm

Mıy mıy abinizi kim ne yapsın Allah aşkına 😄 koskoca işi gücü olan adam ilk adımı atamıyosa, iki lafı bir araya getirip ilişki kuramıyorsa ondan kocada babada olmaz. Milletin başını yakmayın kendi arasın bulsun nasibini
Aptalca yorumlarını kendine sakla terbiyesiz

Şimdi ki erkeklerin çekingen olduğuna inanamıyorum nadirlerden abiniz. Yada sosyal medya da açılıyordur kızlara siz bilmiyor olabilirsiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X