Kardeşim için çok üzülüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizden tam bir "Görümce" olur o vibe fazlasıyla var. Laf sokma, size akıl veren insanları tersleme falan potansiyel güçlü.
İşten güçten zamanı yok demişsiniz de abiniz okumadı mı? Hiç iş yerinde arkadaş çevresi de mi yok? Arkadaş grubundan olmaz da onun arkadaşının arkadaşı olur denk gelir falan. Bu kadar pasifse zaten evleneceği kişiye de yazık. O zaman da siz ve anneniz yönetirsiniz, kardeşinizin de gıkı çıkmaz kızın iflahını kesersiniz.

Burda pasif eş nedeniyle harcanan çok kadın var. Sizin müstakbel gelin de onlardan biri olacak...
sen öyle oldun diye herkes öyle oalcak değil bebiş kardeşm senin eski kocan gbi değil korkma :)

Görücü usulü etrafımızda konu komşu hısım akraba yok mu genelde bu işleri seven bir kaç kişi vardır siz niyetinizi onlara açın bir haftaya birçok adayla kapınıza gelirler 😂😂😂

Kardeşiniz çekingen kimseyle konuşmuyorsa nasıl iletişim sorunu olmuyor? Daha ne olması gerekir sizi ikna etmek için.
Ayrıca bekar erkek beğendiği birini instadan ekleyip selam da yazabilir:) Abiniz yapmıyor diye her yapana abaza diyemeyiz.

Kardeşiniz çekingen kimseyle konuşmuyorsa nasıl iletişim sorunu olmuyor? Daha ne olması gerekir sizi ikna etmek için.
Ayrıca bekar erkek beğendiği birini instadan ekleyip selam da yazabilir:) Abiniz yapmıyor diye her yapana abaza diyemeyiz.
bz yazmaasınmı dedik

Gözüme en başta kardeşini seven, düşünen normal bir abla gibi geldiniz ama inanılmaz bir görümce potansiyeliniz var. Gelin adayınızı tanısam size karşı onu muhakkak uyarırdım. 😁

Öte yandan bunlar nasip kısmet işleri ama çaba da lazım. Evli arkadaşları vardır herhalde. Onlarla konuşsun. Arkadaşların iki insanı tanıştırma konusunda ailelerden daha iyi ve mantıklı olduğunu düşünüyorum.

Kardeşiniz farklı ortamlara girmeyi deneyebilir. Kurslar vs. Orda tanışır belki. Onun da biraz çabalaması lazım.

Bir tanıdığım var 32-33 yaşlarında annesi, kızkardeşleri (5 tane)seferber oldular ama hâlâ bekar. Olmayınca olmuyor. Nasip.

Gözüme en başta kardeşini seven, düşünen normal bir abla gibi geldiniz ama inanılmaz bir görümce potansiyeliniz var. Gelin adayınızı tanısam size karşı onu muhakkak uyarırdım. 😁

Öte yandan bunlar nasip kısmet işleri ama çaba da lazım. Evli arkadaşları vardır herhalde. Onlarla konuşsun. Arkadaşların iki insanı tanıştırma konusunda ailelerden daha iyi ve mantıklı olduğunu düşünüyorum.

Kardeşiniz farklı ortamlara girmeyi deneyebilir. Kurslar vs. Orda tanışır belki. Onun da biraz çabalaması lazım.

Bir tanıdığım var 32-33 yaşlarında annesi, kızkardeşleri (5 tane)seferber oldular ama hâlâ bekar. Olmayınca olmuyor. Nasip.
Baştaki yazdıgnz hariç diğerlerine katılıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X