Kardeşim için çok üzülüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
cinsel yönelimi gay bence bu adamın. ilk adımı atmak heteroseksüel erkeklerde iç güdü gibi bir şey çünkü. hadi diyelim gay değil, kaç yaşında adam sonradanda edinememiş bu özelliği. sizin niyetiniz adamı başınızdan atmak bir an önce. evlensinde kurtulayım diye düşünen aileler var yani görüyoruz örneklerini.
Boş gereksz konuşma ya bi uza şurdan ne kendi kendine sallıyorsn

Adamı da canından bezdirmişsin, he deyip geçiyor işte😒
Adamın yanındamıydın :)) yorum yapcm diye kendini düşürme yani Allah'a binlerce şükürler olsn ki mükemmel bir kocam var darısı sizlere amaa siizi bulurmu sanmam

Selam arkadaşlar evlendiğim günden beri erkek kardeşimi çok kafama takıyorum evlenmek istiyor 29 yaşıdna abim aslında küçük bir ilçede yaşıyor ailemle abim diye demiyorum çok çalışkan işinde gücünde efendi bir cocuk ama cok içine kapanık hiç kız arkadası olmadı çünkü yapamaz çekingen cokta iyi bişey değil aslında bu durum yani bilmiyorum yaşıda geçiyor cok üzülüyorum kafama takıyorum menstrasyon dönemlerinde cok aşırı duygusal oluyorm yani napabilrz düşünmesen olmuyor annemler tanıdık vardı bulmuş kız izmirde izmire taşınırsa olur demiş orayada gitmez uygulamadan da güvenilmez yada her nasip vaktini mi bekler oalcagı zaman kendiliğinden olur mu nasl olur bir fikir verebilrmisinz annemde cok kafasına takıyor
Tercihleri başkadır belki. Bir de herkes evlenecek diye birşey yok evlenmedi diye bu muamele nedir. Bir de abinizse abimiz gibi davranın kücüğünüz gibi degil

Kızlarla konuşamıyorsa erkeklerle konuşsun bir süre, arkadaşlık ilişkilerinde baskın ve adım atan taraf olmayı denesin yani. Siz de sakin olun bir papatya çayı demleyin çok iyi gelir gerginliğe. Erkek kardeşinizle konuşurken de biraz övün özgüveni düşüktür belki. Annesi ve kız kardeşi olarak çok yukarıdan atmadan iltifat edin iyi eş iyi baba olacağına dair ama boş boş değil. Mesela kahveyi veya salatayı ona yaptırın sonra çok lezzetli olmuş karını da ilerde çok memnun edersin kesin diyebilirsiniz. Ufaktan aşılayın yani belki de kendini ilişkiye hazır hissetmiyor ondan adım atmaya korkar olmuştur bilemeyiz. Bu süreçte kötü alışkanlıkları varsa da sevabına törpülemeye çalışın. Alkol kumar zaten yok demişsiniz tabii de evi otel gibi kullanmak kendi pisliğini kaldırmamak vs bunlar da kötü alışkanlıklar bir eşe bir babaya yakışmıyor. Allah yardımcınız olsun ne diyelim.

yani bilemiyorum o şekilde olur mu cok yogun calışıyor kadın kız görmeye fırsatıda olmuyor kendininde biraz hareket etmesi lazm
Kız görmek kısmını anlamadım. Kanuni mi kardeşiniz,kendi ayağına gelen kızları mı seçecek?
Hangi yıldayıııız. İş çevresi olur sosyal çevre olur bu şekilde tanışabilir. Size göre bu tarz şeyler abazalık ama "kız görmesi" ve bu kadar pasif biriyken evliliğe itmeniz normal öyle mi?

Kendi kocanız kardeşinizin çeyreği kadar olsa yıkarsınız burayı...

Aiyyy bu abla kocasinin titlesiyle lojmanda ki komsulara eziyet eden, gorumcesi cay yapmadi diye miziklayan ablaymis.

Kardesinizin evlenememesi sizdendir bence, yani esimin soyle bi kardesi olacak gorumce gormeyeyim omrumce der yol veririm

Ayrica bu kadar pasif kalmasi da muhtemelen sizin yuzunuzdendir adama bu kadar yil konusacak firsat kalmayinca unutmustur konusmayi. Yada bari elalemin kizinin basini yakmayayim diye uzak duruyordur

Aiyyy bu abla kocasinin titlesiyle lojmanda ki komsulara eziyet eden, gorumcesi cay yapmadi diye miziklayan ablaymis.

Kardesinizin evlenememesi sizdendir bence, yani esimin soyle bi kardesi olacak gorumce gormeyeyim omrumce der yol veririm

Ayrica bu kadar pasif kalmasi da muhtemelen sizin yuzunuzdendir adama bu kadar yil konusacak firsat kalmayinca unutmustur konusmayi. Yada bari elalemin kizinin basini yakmayayim diye uzak duruyordur
Snaa bu çeneyle çok yol vermişlerdir eminim

Belki cinsel yönelimi farklı, belki de gerçekten evlenmek istemiyordur da siz üzülmeyin diye ve toplumsal baskıdan evlenmek istiyormuş gibi davranıyor olabilir. Herkes evlenmek zorunda değil, şart da değil.

Hoşlandığı biri varsa ilk adımı atıp iletişim kuramıyorsa bu büyük bir sıkıntı, önce bunu aşması gerekiyor.

üffff baydınız yaa utangaç diyorum utangaç iletişimsel problemi yok karsısına kız gelrise tabikide konusur sadece kendi ilk adımı atmzzzz
Kanayan yaram cinsellik konusunda da ilk adımı hep karşıdan beklerse? Ay nasıl olcak ki öyle. Cık olmaz vazgeç sen,evlenmesin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X