Kardesim Enistemi aldatiyor.

SkylineStar

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2018
183
23
34
Daha oncede konu acmistim hepinize cok tesekkur ederim cevaplariniz icin.Bazi sikintilardan siteye girip cevap yazamadim yinede sagolun.Sorunum benden bir yas kucuk kiz kardesim 27 yasinda bir kizi var 4 yasinda.6 yillik evli ve severek evlendi.Kardesim ve Ben ayri sehirlerdeyiz ama birbirimize cok duskunuz.Hergun konusurduk hersey gecen yil basladi o siralar beni aramamaya ve surekli internette instagramda gezmeye basladi.Hergun foto ve ozlu sevgi sozleri paylasiyordu ben bir seylerin yolunda olmadigini fark ettim cunku surekli enitemden sikayetleniyordu amasikayet ettigi seyler ciddiye alinacak seyler degildi.Cunku enistem kardesimi cok seviyor iltifat eder maddi anlamda kimseye muhtac etmez muhakkak ufak tefek hatalari vardir.Neyse ben huylandim kardesiminin instagram sifresini buldum ve bir adamla mesajlasiyordu ask sozleri bulusmalar falan acik konusmalar.Ben rengimi belli etmedim evet ozele girmeye karsiyim ama Ben aslinda buyuk bir falaketi hissettim.Kardesim anladi benim onun messjlarima baktigimi korktu meger adam yan komsu karisi hamile ve bu kisi enistemi de taniyor evlerine girip cikan kisiler kari koca.Kardesim korktu gorusmeyevegim aramizda birsey gecmedi dedi agladi utandim dedi bitti dedi.Ama ben hala birseyler hissediyorum ve adamla gorusuyor sanirim hala.6 aylik hamileyim uyuyamiyorum kafayi yiyecegim cikdiracak duruma geliyorum.

Kiz kardesini cok fena sekilde sıkıştırıp gerekirse tehdit et.. Yazik o enişteye ve hamile kadina..
Kadin dogum yapti ama ben kardesim inanmiyirum cunku surekli disarda arkadaslarlayim diyor ve hic resim yok instagramda nirmalde arkadaslariyla gittiginde foto paylasir.

konu fake değilse kız kardeşine iyi bir konuşma yapman lazım :kahve:
Konustum yapmayacagim dedi agladi ama kardesimde degisikler var ben fark ederim ve surekli disardayim arkadaslarla diyor hep foto paylasan kiz foto paylasmiyor arkadaslariyla olsa paylasirdi

Allah akil fikir versin kardeşine hatasının farkına varirda bu isten vazgeçer
Tv de görüyoruz boyle yasak aşkların sonunu kimi mezara kimi hapise giriyor sen abla olarak tekrar konuş canım işin kotu sonuçlara sebeb olacağını anlat
Simdi sordum neredesin dedim arkadaslarla dedi kimmis onlar dedim ses gelmiyor cunku kiz ortaminda ses gelir gulusme konusma sessiz bir yerde ve gecistirdi beni. konussam inkar edecek biliyorum.

Böyle bir ihaneti eşine çocuğuna yapan bir insan hayatta doğru yola gelmez. Yazıklar olsun ona. Ya evlisin çocuğun var ne diye çöplük karıştırıyorsun. Çöplük bu. Hem de evine girip çıkan kadının kocasıyla. Midem bulandi

Anneniz babanız hayatta değil mi?

Tek çareniz açık açık konuşmak.
Annem babam ayri ne desem konuya nerden girsem bilemedim surekli enistemi elestiriyor sikayet ediyor adam pesinde pervane ki enistemin hatasini gorsem direk ben derim ama adam cok seviyor.

Sormayin
Böyle bir ihaneti eşine çocuğuna yapan bir insan hayatta doğru yola gelmez. Yazıklar olsun ona. Ya evlisin çocuğun var ne diye çöplük karıştırıyorsun. Çöplük bu. Hem de evine girip çıkan kadının kocasıyla. Midem bulandi
cok seviyorum kardesimi ama inanin gecen yildan beri sogugum ona karsi buz gibi sogudum oda farkinda eskisi gibi degilim ki cok kotu bir cocuklukgecirdik kendi cocuklarimiza neden yasatalim boyle kotu seyler neden yapiyor anlamiyorum.

Zina buyuk gunah.. Hem enistenden hem de karsi tarafin esinden helallik almasi lazim ki bu durumda vereceklerini sanmıyorum.. Bunu bilmek bile insani ürkütür.. Cok yanlış yazik günah o insanlara.
Siz de bunu bildiginiz icin sorumlusunuz en azindan uzerinize düşeni yapin bu olay ileri gitmeden durdurun. Aklini basina alsin. Kocasina yavrusuna sarılsın. Diger adam da kendi basina gelse napardi acaba ahlaksiz. Hamile karisina nasil kiydi.
Sizi dinlemezse de sizden gunah gider. Rezil olmakla kalmaz yalniz. İfsa olursa cok kotu oluyor bir tanidik sehir degistirmek zorunda kaldi. Bu isler kolay degil.

X