Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

paresssss 'cim seninkide baya fazla olmuş güzelim yaaaa:)))
protein ağırlıklı beslen tatlım sonuçta onlar sınırsız yumurta tavuk et ketçap mayonez yağlar vs..
kendine bir liste yapmalısın puan hesaplayarak sevdiğin yiyeceklerden oluşan..
sonrası kolay eğer ne yiyeceğini kararlaştırmazsan gün içersinde puanın yükselir..

1-sympathique--------------başlangıç kilosu- 56

2-periliev-----------------------------------------------

3-vildand----------------------------------------------- 61

4-lya---------------------------------------------------- 70.5

5-psigo------------------------------------------------

6-editoryal------------------------------------------- 59

7-yağmur9303------------------------------------- 84.6

8-sude_tolga--------------------------------------- 55

9-bhtykzkylmz------------------------------------ 52.7

10-qwert---------------------------------------------- 63.5

11-nix------------------------------------------------- 59

12-vildan--------------------------------------------- 61

13-26lilyum35-------------------------------------

14-paresssss------------------------------------- 50.4

15-eylülce----------------------------------------- 82

16-bubu-------------------------------------------- 65.6

17-referans-------------------------------------- 74.8

18_zemus........................................l 65.8

listeden çıkmak isteyen msj atsın sileyim girmek isteyende kilosuyla birlikte yazsın. özelim açık . hadi hayırlı olsun hihoyyyt

listenin son hali budur[/QUOTE]
canim benimya listeyle ilgilendigin icin cok tesekkur ederim ben hala devam ediyorum bugun 50 puani gecirmedim ama acayip canim tatli biseyler istiyo biskui yeyip kurtuluyorum bende
sen niye bi beremedinya
aslinda zevkli oluyo valla ben basindan beri cok guzel gidiyorum

ya bu ekmek olayı beni öldürecek yemin ederim. ben pisboğaz adamım öle bi dilim ekmek falan olmuyo. sabah yürüyüşe çıkıyorum kapalı oluyo heryer sonrada üşeniyorum. yarın çıkıp bi tavuk alayımda kurtulayım. ama enteresan bu yemeye yinede kilo verdim iyimicokacimcoook nedemek canım rica ederim sen kayıptın bütün gün bende boştum nolucak:kahve: bazı arkadaşlar kayıp buarada kilo bildiriminede dönmediler başka şey içinde:eek:klava:

ya bu ekmek olayı beni öldürecek yemin ederim. ben pisboğaz adamım öle bi dilim ekmek falan olmuyo. sabah yürüyüşe çıkıyorum kapalı oluyo heryer sonrada üşeniyorum. yarın çıkıp bi tavuk alayımda kurtulayım. ama enteresan bu yemeye yinede kilo verdim iyimicokacimcoook nedemek canım rica ederim sen kayıptın bütün gün bende boştum nolucak:kahve: bazı arkadaşlar kayıp buarada kilo bildiriminede dönmediler başka şey içinde:eek:klava:

canım ilk zamanlar zorlanırsın ekmeğe bak ben hemn alıştım yerimsenibenve henüz tavuk ,et balık gurubundan ağzıma sürmedim çalıştığım için işyerinde yapmak zor geldi bende bunlara ağırlık vermeye çaılışıcam bak hemen iki günde kilo verdim ben sabırlı ol beraber bu diyetle başarıcaz kaydirigubbakcemile5.. ayrıca kendine güvenen yapmak isteyen gelir yapar boşver zorla kimsye diyet yaptıramayızkaydirigubbakcemile biz önümüze bakalım ve hedefe kitlenelim..:eek:

1 tost 8 puan
1 ayran 5 puan
1 porsiyon ızgara köfte 1 puan
1 dilim ekmek 12 puan
1 kola 23 puan
günü 49 p ile kapadım

bugün başladım diyete
70 kiloyum
bakalım iş yarıcakmı....

merhaba canım

bildiğim kadarıyla ekmek diyeti sana uygun.bir araştır istersen ekmek diyetini günlük yemen gerek miktarı koymuşlar ve sadece ekmekte yiyebilirsin yada ekmek yerine tercih edebileceğin yiyecekler var.

cok tesekkur ederım ılgıne sımdı bır arastırayım sıtede. bulabılecekmıyım. bulamazsam senden yardım ısterım arkadasım cok sagol...

6 martta başladım 69.900 düm 9 mart pazartesi 67.800 oldum.benide listeye yazarmısınız

ben bu diyetten hiç bişe anlamadım 2 gün ara verince hooooppp kilolar geri geliyo sinir bozucu bişe

sempatikcim ve paressscim benim kilo 72 hala :çok üzgünüm: missdefneninde dediği gibi ara verince giden kilolar geri geliyor malesef, sanırım o ilk zamanlar giden suydu bende de çünkü 71,5 falan görüyordum tartıda, şimdi 72-73 görüyorum, :çok üzgünüm: gerçi kaloride hesaplıyorum şimdi ama ben kilo vermeye yaklaşık bir 2 hafta sonra başlıyorum diyet yapmaya başladığımdan itibaren, o yüzden de biraz geç cevap yazabilirim kızlar,:1rolleyes:

günaydın dünü tam 50 puanla kapadım dün akşam annemlerde yemekteydik vallahi zor kurtardımü

bu sabah
1 dilim kepek ekmek- 6 puan yarım domates - 3 puan 1 kupa şekersiz çay - 0
toplamda kahvaltı 9 puan

Son düzenleme:
günaydınnnnnnnnnnnnnnkaydirigubbakcemile2
bugün tam anlamıyla sıkı şekilde başladım
sabah:1 dilim ekmek;12 p
biraz peynir:1 p
1 bardak lahana suyu:1 p
toplam:14 p

sabah akşam yürüyüşle birde lahana suyu desteği tamamdır...süprizzzzz
6 haftada 10 kilo vermeyi hedefliyorum inş.:Saruboceq:
haftada 2 kilo verirsem planlarım hedefine ulaşacak....sositososito

inş yaza zayıf gireriz hep beraber:eek:

günaydın kızlar dünü 60 puanla bitirdim
sabah kaşarlı tost yedim 16 p.
limiti 40 p.çekicem 50 p.deyince 60 oluyo
sonuç alıcamıza inanıyorum

Arkadaşlar aslında bende yapmaya karar verdim hatta puan değerlerini bile kopyaladım.Ama sonra düşündüm 2 hafta yapacağız kilo vereceğiz tamam ama 2 hafta sonra bırakınca ne olacak?Bence verdiğimiz kiloları geri alacağız hatta fazlasıyla.Neden fazlasıyla çünkü sucuk,sosis,salam,kaşar vs.en çok kilo aldıran çok yağlı yiyecekler hiçbir sağlıklı diyet listesinde bu ürünleri göremezsiniz.Bu diyeti uyguladığınız sürece kilo verirsiniz ama bıraktığınız anda fazlasını alırsınız bence.
Yanlış anlamayın amacım kimseyi yargılamak değil sadece düşüncemi söyledim.Diyeti bırakıp üstünden 2 hafta geçmiş birisi hala kiloları geri almadım diyorsa bende denerim hatta.Sağlıkla kalın...

arkadaşlar her diyette önce su kaybı oluyo zaten eğer 5 gün sonra diyeti bozarsanız hangi diyet olursa olsun kilolar hooppp geri geliyo bu diyette enaz 2 hafta 50 yi geçmemek öneriliyo benim dün bir hafta oldu ve bugün tartıldım 3 kiloya yakın vermişim serbest diye yumurtayı sucuğu salamı abartmayın kızlar akşam 7 den sonrada birşey yememeye çalışın ben birgün 60 civarı yedim yine de kilo verdim

Arkadaşlar aslında bende yapmaya karar verdim hatta puan değerlerini bile kopyaladım.Ama sonra düşündüm 2 hafta yapacağız kilo vereceğiz tamam ama 2 hafta sonra bırakınca ne olacak?Bence verdiğimiz kiloları geri alacağız hatta fazlasıyla.Neden fazlasıyla çünkü sucuk,sosis,salam,kaşar vs.en çok kilo aldıran çok yağlı yiyecekler hiçbir sağlıklı diyet listesinde bu ürünleri göremezsiniz.Bu diyeti uyguladığınız sürece kilo verirsiniz ama bıraktığınız anda fazlasını alırsınız bence.
Yanlış anlamayın amacım kimseyi yargılamak değil sadece düşüncemi söyledim.Diyeti bırakıp üstünden 2 hafta geçmiş birisi hala kiloları geri almadım diyorsa bende denerim hatta.Sağlıkla kalın...[/QUOT

2 hafta sonra da puanı 60 70 arası tutmak gerekiyo canım yoksa pasta börek yenirse daha önce ne yapmış olursan yap yine de alırsın kiloları

aynen eylülce ye katılıyorum pasta vb şeyler asıl kilolarımızın sebebi
ben daha dün başladım ve bu sabah 500gr düşük görünüyorum inanması zor amainş hayırlısı bakalım

arkadaşlar ben 6 mart cuma günü başladım başlangıç kilom 70 idi bu sabah 68.800 oldu .biraz internetten araştırınca insan zaten karbonhidratların fazla alımının zararlarını öğreniyor ve daha kolay uyum sağlıyor bu arada sabahları tv8 ile pilates yapıyorum.hedep haziranda en çok 58 olmak

ha birde kabızlık yaptı bende aynı sorunu yaşayan olursa yeşil çayı öneririm ben öyle çözdüm

X