Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar günaydın bugün tam anlamıyla başladım..bakalım ne olacak..

2 yumurtadan omlet:1p
3 dilim jambon:1p
1 dilim kız. ekmek:12p

toplam 14 p öğlene de ızgara tavuk köftesi yicem..o da 0 p

canım kızarmış ekmek 8 puan a.s. ne güzel başladın ben halada başlayamadım pof :KK43:

canım kızarmış ekmek 8 puan a.s. ne güzel başladın ben halada başlayamadım pof :KK43:

sen niye başlayamıyosun anlamadım güzelim...diet yepmaktan daha kolay...senin çok fazla kilon yok..arada kaçamak yapman çok da önemli diil. bence biraz kendini frenlesen işin çok kolay ...ben sana inanıyorum bence başarırsın sen bu işia.s.

yaa ben fazla yumurta yemeye alışkın değilim şimdi kaşıntı tuttu alerji mi oldum ne :)))

bir şey soracağım acaba siyah zeytinin ve grisinin karbonhidrat değeri kaç biliyormusunuz?bu arada yarın başlıyorum :Saruboceq:

sen niye başlayamıyosun anlamadım güzelim...diet yepmaktan daha kolay...senin çok fazla kilon yok..arada kaçamak yapman çok da önemli diil. bence biraz kendini frenlesen işin çok kolay ...ben sana inanıyorum bence başarırsın sen bu işia.s.

hep 50 puanı aşıyorum dikkat edemiyorum sabah çok güzel oluyoda sonrası.....
birde bugün börek yedim suböreği 3 dilim kadarcık ... bana kalsa tepsiyi yerim kaydirigubbakcemile3
neyse yarın denemeye çalışıcam yazarım yine size yerimseniben

kızlar uzun zamandır bende bu diyeti yapmak istıyordum valla sizleri görünce motive oldum bugun bende basladım.
kilo:61
boy:1.55
bugun sabah yumurta peynir ve 1 dilimekmek. öglende 2 gibi. tavuk haşlama ve1dilim ekmek. yani 25p etti.

inşallah sizinle beraber bu kiloları atarız. çok güzel bir kaynaşma var aranızda bize bu kilolar vızgelir....

1 kase tarhana (50 sabah ve öğlen) 17 puanda bu ettimi sana 67 puan. kaydirigubbakcemile3 bari bununla kalsam :eek:

haşalnmış tavuk:0p
1 dilim kızarmış ekmek:8pyoğurt
yoğurt:12p

20 p etti 10 da sabahtan vardı 30 etti..e artık akşam acıkırsam yerim bişeyler:)

Son düzenleme:
neyseki 7:30 olmadan yemeğimi yedim..inanın çatlıycak gibi hissediyorum kendimii...bundan sora bunun yarısı kadar yicem yeter..

67 puan üstüne bi dilim pasta hesaplamıyorum artık yarın baştan:1no2:

hala hiç açlık hissetmiyorum aksine yediğim zamanki gibi tıka basa doluyum..şimdi aldım kahvemi geldim (şekersiz tabiki...):kahve:

slm arkadaşlar bende yazimm yediklerimi sabah 2 yumurta omlet 1 dilim kepek ekmek öğlen 1 kaşık nohut yemeği 3 çatal falan makarna salatası akşamda küçük 1 dilim kek ve biraz patlamış mısır yedim çayla
bende yapmak istiyorum bu diyeti ama yapamıcam gibi dimi

ya kızlar bu yıceklerın gramlı olanlarını anlayamadım kac kasıga denktır acep nasıl olccem

iyi geceler kızlar bugünü tam 50 puanla kapadım biraz zor oldu akşam evde börekler çikolatalar uçuşuyordu ama bir lokma bile sokmadım ağzıma nasıl dayandım ben de bilmiyorum

geçmiş tam okumadım ama sonucu nekadar zamanda alıyosunuzz
bende başlasammı acaba

X