Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

2 ve 9 mart arasi karbonhidrat diyetinde olanlar

psiqo............................................. ....59

sympathique....................................... 57

myocean76......................................... 56.5

bambaskaben......................................53.2

degua............................................. ....55

lya............................................... ......71.5

HaaNDaaN.......................................... 62

vildand........................................... .....62

samimikiz......................................... ..56

cimcime81......................................... .......... 99.7

fındık............................................ .......63

bhtykzkylmz....................................... ..........53.5

aaybis..............................................................64

bubu09.......................................................66.4

zeynep kurubaş...........................................67

medyumranya...............................................98

paressss.......................................................51.2

eylülce......................................................83
yerimseniben

kızlar slm ben henüz bişi yemedim biliyomusunuz yarım paket nescafem vardı onu içtim 10p dır heralde içinde şeker olduğu için şimdi form çayımı içiyom hiç iştahım yok sonra uyucam kalkınca az menemn vardı iki kaşık fln onu yerim menemn 10 p dı sanırım dünden mantar almıştım belki onu sotelerim oda 7 ouandı
kızlar dün gece regl olduğum için resmen tatlı krizine girmiştim şeytan dürtüklüyodu sanki dolapta havuçlu yaş pasta ve mozaik vardı yemedim tuttum gecede çok acıkmıştım uyudum hemen bgnde açlıktan eser kalmadı

ben haftaya pzt kadr reglimde bitmiş olur 53 ü görsem tartıda bırakacam diyeti korumaya alıcam aslında gitmesi gerekiyo demi 6 günde 3-4 kilonun ama regliyim ve yarın tüp tedavisine başlıycam bi sorun yoksa iğneler şişirirmi beni
regli döneminde kilo verilemiyo diyoya insanlar ben verebilirmiyim
yani bu kadr tatlı krizini bastırp bu diyeti yapıyom veremezsem çok üzülürüm yani
bi fikri olan varsa yazabilirmi hemen cvp

kızlar slm ben henüz bişi yemedim biliyomusunuz yarım paket nescafem vardı onu içtim 10p dır heralde içinde şeker olduğu için şimdi form çayımı içiyom hiç iştahım yok sonra uyucam kalkınca az menemn vardı iki kaşık fln onu yerim menemn 10 p dı sanırım dünden mantar almıştım belki onu sotelerim oda 7 ouandı
kızlar dün gece regl olduğum için resmen tatlı krizine girmiştim şeytan dürtüklüyodu sanki dolapta havuçlu yaş pasta ve mozaik vardı yemedim tuttum gecede çok acıkmıştım uyudum hemen bgnde açlıktan eser kalmadı

tebrik cnm yeme o pis şeyleri kaydirigubbakcemile3

ben haftaya pzt kadr reglimde bitmiş olur 53 ü görsem tartıda bırakacam diyeti korumaya alıcam aslında gitmesi gerekiyo demi 6 günde 3-4 kilonun ama regliyim ve yarın tüp tedavisine başlıycam bi sorun yoksa iğneler şişirirmi beni
regli döneminde kilo verilemiyo diyoya insanlar ben verebilirmiyim
yani bu kadr tatlı krizini bastırp bu diyeti yapıyom veremezsem çok üzülürüm yani
bi fikri olan varsa yazabilirmi hemen cvp

canım bn veriyorum o dönemde tatlı gbi bir isteğim olmuyo bnm

tebrik cnm yeme o pis şeyleri kaydirigubbakcemile3

sağol kız bana gençlik dönemimi hatırlatıyon bende 7. sınıftayken kiloluydum 56 kiloydum ama ben bilinçsiz bi diyet yapmıştım hiç yemiyodum nerdeyse yazın 3 ay içinde 10 kilo vemiştim 8. sınıfa amnken gibi başlamıştım gören hayret ediyodu yağlarım beni terketmişti ama sonra ne oldu 1cm bile boyum uzamadı şimdiki halimdende memnunum hentboll ve voleybolle brz uzattım sonra 1.67 yim ama öyle yapmasaydım çok hızlı uzuyodum uzun boylu olcaktım belki belkide obez bilemiyom
ama sen sakın vücudunun alması gereken vitemin ve kalsiyumu almamazlık yapma abur cuburu kes tamaiyle ok:1hug:

3 köfte çok az pilav 1 küçük domates dilimi azcıkta yourt yedim :ecrin_bebek: bence ii bi başarı ..

yemekhaneden kendimi zor attım dışarı dursam çok yicem biliyommkaydirigubbakcemile3

fındık iyi gidiyon hadi
bambaşkaben biliyom lise1 de olduğunu ben sana kendi anımı anlatmak istedim sadece ve yinede gelişme çağındasın unutma ok :))))))))))
kızlar ben gidip uycam kalktığımda görüşürüz herkese kolay gelsin

tost yedimm.neden bilmiyorum iki gündür iştahım çok fazla diyeti bırakcam die kendimden korkuomm:KK43:

myocean76 tşk ederim canım

ben 22 yaşındayım bu diyet için uygun bi yaş dimi :ecrin_bebek:

sen kaç gündür yapıyosun bu diyeti canım

korkutma şimdi bizi :çok üzgünüm:

ben geçen hafta düzenli uyguladım.61 den 58 e düştüm.hafta sonu diyeti uygulyamadım şehir dışındaydım 60 kilo oldum yeniden.dün yine başladım işte.bugün 59 geliodum tartıda.
iradeli olmak çok önemli.gerçekten uycan spor yapcan kesin zayıflarsın.ama yavaş yavaş nedense iradem zayıflıyor.acıkıyorum.canım sürekli bişeyler istiyor.regl dönemim gelio benim belkide ondandır bilmiom.sıkıldım diyet yapmaktann:1no2:

ben geçen hafta düzenli uyguladım.61 den 58 e düştüm.hafta sonu diyeti uygulyamadım şehir dışındaydım 60 kilo oldum yeniden.dün yine başladım işte.bugün 59 geliodum tartıda.
iradeli olmak çok önemli.gerçekten uycan spor yapcan kesin zayıflarsın.ama yavaş yavaş nedense iradem zayıflıyor.acıkıyorum.canım sürekli bişeyler istiyor.regl dönemim gelio benim belkide ondandır bilmiom.sıkıldım diyet yapmaktann:1no2:

psiqo kendine bir hedef koy motivasyonunu sağla beğendiğin bir pantolon, bir tarih gibi...
bu diyette sanırım diyet sonrası koruma daha önemli günlük karbonhidrat alımı 70-75 arası olursa kilo korunurmuş. ahh o günlere bir gelsek:icecream:

regl dönemin geliyo canım ondandır..yemek düşünme başka şeler düşün ben öle yapıyorummm:ecrin_bebek:

öğlede yediklerim :
domates_6 p
kuru soğan_10 p
kızarmış kepekli ekmek_8 p
24 puan olmuş ya sabahta 16ydı 40 oldu geriye 10 kaLdı kaydirigubbakcemile

psiqo kendine bir hedef koy motivasyonunu sağla beğendiğin bir pantolon, bir tarih gibi...
bu diyette sanırım diyet sonrası koruma daha önemli günlük karbonhidrat alımı 70-75 arası olursa kilo korunurmuş. ahh o günlere bir gelsek:icecream:

ya sözlencem daha önemli bi tarih olamaz benim için.zaten o yüzden çok hırslı yapıodum.ama vücut çok nankör benim.hemen kilitliyor.bide çok aşırı iradeli olamıom yemek konusunda.bakalım artık napcammmm:çok üzgünüm:

X