Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

evet kahvaltım :
kaşar paynir_1p
beyaz peynir_1p
kızarmış kepek emeği_8p
domates_6p
yumurta_0p
=16 p

oo sen baya ii yapıyosun ya...bakalım bende bi düzene girmeliyim:ecrin_bebek:

ama akşam kayınvelidem öle kızdı banaki..ne diyeti sen biraz kilo aldın da çok güzel oldun verme kilo böle çok güzelsin fln..acaip karşı çıktıkaydirigubbakcemile3

bananemdi ben biraz vermek istiyomnaniknanik

bu arada bi soru sormuştum..

sabah kalktıımda ağzım kupkuruydu çok tuaftı bu diyetle bi alakası varmıdır-tatlicadiarzu-

yok canım sanmam diyetten olduğunu ama bu diyetle vücut su tutmuyor:1closedeyes: belki çok su kaybettiysen ondan olabilir gün içinde biraz fazla su içebilirsin:eek:

kızlar bu arada ben kalori hesabıda yapıcam 1100 kalorilik bir diyet de yapmayı düşünüyorum, bazal metabolizma hızım 1500 kaloriymiş elektronik bir tartı alıp kalorisiini tahmin edemediğim yiyecekleri tartıcam artık:ecrin_bebek:

yok canım sanmam diyetten olduğunu ama bu diyetle vücut su tutmuyor:1closedeyes: belki çok su kaybettiysen ondan olabilir gün içinde biraz fazla su içebilirsin:eek:

evet galiba gün içinde çok su içmeliyim..

bu arada su içmeye bile ben bu diyetle başladımkaydirigubbakcemile3..ben hiç su içmezdim (hiç derken çok az yani) -tatlicadiarzu- yeni yeni başladım..

günde yarım litre içiyom ..azmıdır ki:çok üzgünüm:

hoşbulduk sağol arkadaşım a.s. ya eylülce ben bişey merak ettim 700gr verdim yazmışsın tebriklerde normalde diyet yaptığın bi gün kaç gram veriyodun bakmıydın hiçfisfisfis

evet galiba gün içinde çok su içmeliyim..

bu arada su içmeye bile ben bu diyetle başladımkaydirigubbakcemile3..ben hiç su içmezdim (hiç derken çok az yani) -tatlicadiarzu- yeni yeni başladım..

günde yarım litre içiyom ..azmıdır ki:çok üzgünüm:

neee yarım litre miCADIARZU nasıl dayanıyorsun yaa o kadar su içilir mi en az 2 litre su içmek gerekiyor, sen baya bi arttırmalısın :1closedeyes:

neee yarım litre miCADIARZU nasıl dayanıyorsun yaa o kadar su içilir mi en az 2 litre su içmek gerekiyor, sen baya bi arttırmalısın :1closedeyes:

benim hiç su içmediim günler bile olmuştur...yarım litreyi zor bitiriyorum ben off napcammm:çok üzgünüm:

şimdi hemen kantini arıyım su getirsin bana:ecrin_bebek:

bende öyleyim arkadaşım yazın çok içerim ama kışın nerdeyse hiç içmem çay,bitki çayı kahve, ayran hep bunları içiyorum su ihtiyacımı gideriyo. soğukya üşüyorum bide ben su içince ılıtsam bile

bende öyleyim arkadaşım yazın çok içerim ama kışın nerdeyse hiç içmem çay,bitki çayı kahve, ayran hep bunları içiyorum su ihtiyacımı gideriyo. soğukya üşüyorum bide ben su içince ılıtsam bile

sadece bildiimiz çay varya onu içerim ben...öle kahve ayran bitki çayları onları bile içmeden çayla dururdum...ama çok zararlı biliyorum..

şimdi başladım su içmeye umarım devam ettirebilirim-tatlicadiarzu-

bugün geriye 34 puanım kaldı
Lahana yemeği yicem puanı yazmıyo ama ıspanak 20ydi lahanayıda 20 alacam
sonra beyaz lahana turşusu olmuşsa onu yerm _6p yanında da kızarmış kepek ekmeği_8p
tamı tamına 50 puan olur kaydirigubbakcemile2

kızlar inanırmısın öğle oluyo ve ben acıkmadım..aklımda hiç yemek yok..

yoksa bu diyete vücudum alışıyomu kaydirigubbakcemile2

dün varya işten çıktım eve gidene kadar aklımda yemek vardı şunu yesem bunu yesem diyodum...ne kada kötüydü....sora yeğenler var 2 küçük evde karşımda dürüm yiyolardı nasıl canım çekti avrya içim gittisenağlama

şimdi ise bişii yemek istemiyom :lepi:

kızlar öğle yemeğinde..

köfte patates kızartması çorba salata var..kaç köfte kaç patates yiyim..

salatayı de yiyim mi?

kızlar öğle yemeğinde..

köfte patates kızartması çorba salata var..kaç köfte kaç patates yiyim..

salatayı de yiyim mi?

canım 10 tane patates kızartması 10 p köfteyi bilmiyorum 2 köfte olabilir çorbayıda az ye bunları yiceksen ekmek yeme

benim hiç su içmediim günler bile olmuştur...yarım litreyi zor bitiriyorum ben off napcammm:çok üzgünüm:

şimdi hemen kantini arıyım su getirsin bana:ecrin_bebek:

su sebili yokmu sizin orda ordan 1 litrelik şişeye doldurup iç diycem ama su sebili varsa yapabilirsin canım, ama sen yinede günde 2 litre suyunu eksik etme, bu arada benim vücutta alıştı diyete ama ben kalori hesabıda yapıcam daha hızlı verebilmek için bazal metabolizma hızım 1500 ben yaklaşık 1000-11000 kalorilik bir diyet yapıcam 2 sene önce yapmıştım 2 haftada baya bir kilo vermiştim, zayıfladığımı görüncede hiç tartılmamıştım, acıktığım zaman tatlandırıcı ile kahve içiyorum o baya bi tok tutuyokaydirigubbakcemile5

öğle yemeğinde bezelye makarna varmış:KK43: ağlamak istiommmmm
tost sipariş ettim kendimeee.ya 5 kilom kaldı inat edio gitmio:KK43: canımda yemek istio artıkkkk.:KK43:

canım 10 tane patates kızartması 10 p köfteyi bilmiyorum 2 köfte olabilir çorbayıda az ye bunları yiceksen ekmek yeme

10 tane patates 10 puan hımm..5 ozamani 5 patates 2 köfte çorba çok az bide salata yiyim..ekmek hiç yemiyimmmhihoyyyt

su sebili yokmu sizin orda ordan 1 litrelik şişeye doldurup iç diycem ama su sebili varsa yapabilirsin canım, ama sen yinede günde 2 litre suyunu eksik etme, bu arada benim vücutta alıştı diyete ama ben kalori hesabıda yapıcam daha hızlı verebilmek için bazal metabolizma hızım 1500 ben yaklaşık 1000-11000 kalorilik bir diyet yapıcam 2 sene önce yapmıştım 2 haftada baya bir kilo vermiştim, zayıfladığımı görüncede hiç tartılmamıştım, acıktığım zaman tatlandırıcı ile kahve içiyorum o baya bi tok tutuyokaydirigubbakcemile5

2 litre su şuanlık hayal gibi benim için:çok üzgünüm:

1 lt çıkabilirsem çok ii:ecrin_bebek:

günaydın canlarıııımmmmmm:teytey:
ben geldim yeni bir iş günü.yeni bir zayıflama günü:dance:

sabah ekmek yemedim azimli olabilirsem bugün yemicem.
2 yumurta:0
2 dilim salam:1 p:hooray:

son listemizi ekliyorum bu arada giderek artıyoruz ne mutlu bizeeee:sm_cool:

2 ve 9 mart arasi karbonhidrat diyetinde olanlar

psiqo............................................. ....59

sympathique....................................... 57

myocean76......................................... 56.5

bambaskaben......................................5 3.2

degua............................................. ....55

lya............................................... ......71.5

HaaNDaaN.......................................... 62

vildand........................................... .....belli degil

samimikiz......................................... ..56

cimcime81......................................... .......... 99.7

fındık............................................ .......63

bhtykzkylmz....................................... ..........53.5

aaybis..............................................................64

bubu09.......................................................66.4

zeynep kurubaş...........................................67

medyumranya...............................................98

:lepi::lepi::lepi:

arkada$im ben dün kilomu yazmi$tim o kismi atlami$sin sanirim yine yaziyorum 62 kilo olarak ba$ladim hedefim ise 57 kiloya dü$mek..

X