Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

bende bende varım ya psikocumdan duyduğum gün başlamıştım geçtiğimiz çarşamba ogün 69 açkarınlaydım bugün 6. gün 67 kiloyum ne sıkılıyorum ne aç kalıyorum en önemlisi sizlerde fark ettinizmi bilmiyorum kabızlık sorunu yaşıyodum bende inanamıyom ama ogün bugün kabızlık yok oldu acaba sorun karbon hidrattamıydı hayatımda diyet papmadım ama bunu diyet olarak görmüyorum seve seve yapıyorum ve aynen devammm

ay merci bidenem saol yazdigin icin
ben yinede dilim olarak yerim 1 puan olrak hesaplarim
simdi misafirlige gitcem orada kuskus yemegi yapcaklar araplarin yemegi hic bilmiyorum puanlarini ne yapcaksam

canım onun çok puan değeri olcağını sanmıom ama yinede ortalama 5,6 uan ver öle devam et.işini garantiye ala.s.

tarçın nerdne buluyum burda şimdi :çok üzgünüm:

tarçınlı çayda ne oluyorrr-tatlicadiarzu-

helal zeynepcimmmmkaydirigubbakcemile5
bırakmak yokkkkk devammmmma.s.

kizlar ben birazdan misafirlige gitcem ord kuskus yemegi var turkiyede bu kuskustan olmuyo ayni bizim ince bulgur gibi yaninda etli sebzeli yemek

simdi size sorcagiml ve bana acele cevap verin gitmeden gorum
aceba bulgurla pirincin puani ayni olurmuki ,bulgurun puan yazmiyo
bide 100 g plav sizce tahminen kac kasik olurki:uhm:
hadi acela yazin

arkada$lar bende diyete 62 kilo ile basladim bugün 2.günüm hedefim 57` ye dü$mek..
bu arada bugün kahvaltida 1 dilim kepekli ekmek, 1 yumurta, 50 gr.beyaz peynir ve 20 gr salam yedim yani toplam 10 puan..ve hayatimda ilk defa bu sabah cayi $ekersiz ictim..tadi cok kötü geldi..ama zayiflamak icin katlanacaz degilmi kahvaltimi gec yaptigim icin ögle yemegimi henüz yemedim.. yogurtlu kabak yemeyi düsünüyorum..kabagin hem puani cok düsük hemde doyurucu olacagina inaniyorum..

dinliyoruz fındıkum:teselli:
bugün puanın yetiosa elma falan ye dengeler biraz şekerini.çokta kasmaaaa

off elma yersem akşama hiç bişii yememem lazım aşıyorum puanı off offff:çok üzgünüm:

akşama ne yesem kayınvalideme gitcem acaba ne var orda..

dielim hiç yemek yok kendime ne yapıpta yiyim söliin bana-tatlicadiarzu-

kızlar eve gelmeden önce 1 koli yumurtaaldım:)))))))))) ve mantar ama markette gezinirken pasta kısmından geçtim profiterolde aklım kaldı dedimki kendime şu 3,5 kiloyu ver git daha iyi bi yerde ye normalde ben olsam almadan çıkcam ve regliyim tatlı krizi hat safhada onu bırakın dolapta havuçlu yaş pasta ve mozaik pastası var ben ki bu halle suratlarına bile bakmıyom üzülmüşler midir ama olsun hep onlar beni üzüyolardı demi diyet sıkı ve tam gaz devam demin iki ince dlm kaşar yedim :1p bidenede şakarsiz türk kahvesi içtim:0p
toplam puanım 10 oldu
kızlar bişi sorcam akşama çöp kebabı yapçam patlıcan ve köfteli olan varya be köftesini çiğ koydum kızartmadım bilerek şimdi patlıcan 1 tane 4 puan köfte 3p ama 1 tanesi çeyrek patlıcandan yapılmış oluyo
sizce onu yersem tabi kaç puan olarak değerlendiriyim

canım onun çok puan değeri olcağını sanmıom ama yinede ortalama 5,6 uan ver öle devam et.işini garantiye ala.s.

tamam canım sağolasınŞeniz
ben bide çok bitki ÇAYI YAPARIM ONLARDA PUAN OLURMUKİ.:uhm:

en düşük puanlılar tavuk,köfte balık ,yumurta ağırlıklı bunları yeki doy kuşumcokacimcoook

tarçın nerdne buluyum burda şimdi :çok üzgünüm:

Tarçınlı çayda ne oluyorrr-tatlicadiarzu-

canım hani çubuk olarakta var toz olarakta kullanılıyor tatlının üstüne mis gibi kokusu oluyor.ben çubuk olanından kullanıyorum bir sürü bitki karışımı yapıyorum.kahverengi.
Ama sen toz tarçın bulabilirsin sanırım
birçok faydasıda var.ibrahim adnan saraçoğlunun kitabından baktım latince: :cinnamomumverum
ingilizce; cinnamon
almanca; zimt
imiş adı umarım bulursun

en düşük puanlılar tavuk,köfte balık ,yumurta ağırlıklı bunları yeki doy kuşumcokacimcoook

belki tavuk köfte evde bulamam ama yumurta kesin vardır:ecrin_bebek:

bide bişii dicem pekmez de çok puan varmı ..şu sıvı olarak oluyo üzüm pekmezimi ne siyah renkli çok seviyom ben onu :ecrin_bebek: 2 çay kaşıı yesem :asigim:

hım anladım canım çok saol :1hug:

fakat çubuk tarçın ben trabzonda hiç görmedim nerde satılırki onlar:ecrin_bebek:

pekmez baya şekeerli.puanı çoktur zannımcakafamçokkarıştı

bide kızlar bişii sorcam..:ecrin_bebek:

ben hayatımda ilk defa diyet yapıyorum..öle aşırı kilolu da değilim..-tatlicadiarzu-

evlendikten sonra kilo aldım ben ..:1ninca:

sorum şu dielim bu diyeti 1 2 ay yaptık istediim kiloya ulaştım ben..

acaba istediim kiloya ulaşınca yine çok yemeye başlıcam mı ki...yoksa bünye bu diyete mi alışıcak..

korkuyorum ben :çok üzgünüm:

Arkadaslar ekmegin ne kadar puani var???
Yoksa ekmek yasakmi bu dietde?

YA bende baslamak istiyorum ama üseniyorum , korkuyorumda diet sonrasi kilolarin daha fazlasini alirim diye, hayatimda hic diet yapmadim, fazlaligimda 2-3 kilo , ama baslamak cok zor geliyor.

Ekmekde yasaksa nasil kahvalti yapcam???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…