Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

bence 2 ay yaptıktan sonra puanları ezberliycen yerken otomatik puan yapcan
bide hangi diyeti ve sporu yaparsan yap kendini salı verip çok yediğinde kilo alrsın şekrim
dengeli beslenme ve aşırıya kaçmama prensip haline gelmeli
kilo vermek bi yere kadar önemli asıl iş o kiloyu korumakta
haksız mıyım?

kızlar eve gelmeden önce 1 koli yumurtaaldım:)))))))))) ve mantar ama markette gezinirken pasta kısmından geçtim profiterolde aklım kaldı dedimki kendime şu 3,5 kiloyu ver git daha iyi bi yerde ye normalde ben olsam almadan çıkcam ve regliyim tatlı krizi hat safhada onu bırakın dolapta havuçlu yaş pasta ve mozaik pastası var ben ki bu halle suratlarına bile bakmıyom üzülmüşler midir ama olsun hep onlar beni üzüyolardı demi diyet sıkı ve tam gaz devam demin iki ince dlm kaşar yedim :1p bidenede şakarsiz türk kahvesi içtim:0p
toplam puanım 10 oldu
kızlar bişi sorcam akşama çöp kebabı yapçam patlıcan ve köfteli olan varya be köftesini çiğ koydum kızartmadım bilerek şimdi patlıcan 1 tane 4 puan köfte 3p ama 1 tanesi çeyrek patlıcandan yapılmış oluyo
sizce onu yersem tabi kaç puan olarak değerlendiriyim

bence o kebap yarim patlicandan yapildigi icin patlicani 2 puan olarak baz al köftede 150-200 gr.`i 3 puan benim anladigim..o kebabin icine de tane ba$ina 50 gr.köfte olsa en fazla yani köfte de 1 puan ve toplam 3 puan oluyor degilmi..

kızlar bugün kahvaltıda 2 dilim kepek ekmekle kaşarlı tost yapıp yedim artı bir yumurta, total =15 puan, öğlende bol tavuk ve salata yedim, hadi salatayıda bir 5 puan sayayım içindeki otlar nedeniyle totalim 20 puan, :lepi:diyete başladığım ilk 2 gün başım dönmüştü şimdi alıştım galiba puanı aşmıyorum, 2. günümde başım çok dönünce küçük çikolatalardan 4 tane yemiştim o gün puanım 70 falan olmuştur benim baktım kilo veriyorum diyeti bırakmaktan vaz geçtim:roflol: yoksa karbonhidrat almadan duramayan vede doyamayan bir şahsiyetim :roflol:

ben perşembe başlamıştım bu perşembe tartılıcam bakalım bu diyetle bir haftada kaç kilo vericek benim bünye o zaman görücez :eek: online gözükmeme rağmen çalıştığım için çok sık yazamıyorum arada yazıyorum :eek:

Liste var ama pirincin arkasinda puan sayisi yok.

Ayrica ekmek hic göremedim.

şu anda regliyim....bitsin bende başlıcam bu diyete....listeyi aldım kendime göre ayarladım yemediğim şeyleri sildim listeden...mesela sakatat asla yemem ,paça,işkembe,patlıcan,kabak v.s. yemediğim şeyleri sildim...yarın başlamaya çalışıcam ...başlayınca haber veririm...

boy 165 cm--- kilo 61----hedef 55-56 kg

kahvaltıda iki tane haşlanmış yumurta yedim cokacimcoook
ben kahvaltıyı pek yapan biri değilim fisfisfis ama kilo vermek için yumurta yedik işte :bbo:
akşamada haşlama tavuk yapıcam şimdi sositososito
puanımı hiç kullanmamış olucam arada meyve yerim belki :lepi:
süper diyet bu :lepi:

kızlar eger bu diyeti yapıyosanız bol su için ... daha etkili oldugunu göreceksiziz ..yanlız tuzada dikkat edin ...

o zmn sabahları yumurta.... aksamları bı tavuk bı balık bı tavuk bı balık..

pekı balıgın cınsıne gore acaba puan deısıo mu? mesela su norvec somonları kac puan arkadslar bılen var mı?

selam kızlar ben hafta sonu annemlerin yanında olduğumdan diyet falan kalmadı tabi:) kaldığım yerden devam etsem bi sorun çıkarmı acaba:)

selam kızlar.liste yapılmış.benim kilom 56 şu an.onuda ekleyelim listeye.sabah 1 yumurta ,az peynir ve 1 dilim salam yedim.(2 puan)öğlen menemen yedim(12 puan) akşam pirinçli ıspanak yedim yoğurtla beraber(25 desek bunada)toplam 39 puan.bu saatten sonra acıkırsam meyve yerim belki.şu an çok tokum.günü sıfır ekmekle kapatmayı düşünüyorum bakalım

ton balığıda yok,yağsız olandan yedim ama bulamıyorum puanını daha pratik oluyordu ya bilen söylesin lütfen:uhm:

ton balığı 0 canım ne güzel dimi ben bir aralar print etmişim listeyi bir yerlerden bugün çıkardım ortaya başladım bakalım ne olucak

Hepinize selamlar listeye beni de ekler misiniz?Kilom 66.4 kg; bugün sabah 1 çay bardağı yağsız süt 2p
öğle ;1 kase domates çorbası 16p 1dilim kepekli etimek 8p okuldan geldikten sonra peynir1pve süt2p akşam tavuk ve salata 8p toplam37p oluyorsonra acıkırsam meyve yerim herhalde.Hepinize kolay gelsin

bugün yediklerim;
sabah 1 kivi 15 ort kabul etttim
1 dilim beyaz peynir 1
1 dilim ekmek 12
1 adet marul 8p
1 adet havuç 4
1 adet levrek 0 puan
1 adet kuru soğan 10
1 adet ceviz 6
1 adet kuru kayısı 6
1 adet etiform 4
aaaaaaaaa ben cok yemisim yaaaa üff listeye bakmadan yedim bukadar mı olduyaaa:1shok:
kaydirigubbakcemile:mymeka::dilcikar:

kahvaltıda iki tane haşlanmış yumurta yedim cokacimcoook
ben kahvaltıyı pek yapan biri değilim fisfisfis ama kilo vermek için yumurta yedik işte :bbo:
akşamada haşlama tavuk yapıcam şimdi sositososito
puanımı hiç kullanmamış olucam arada meyve yerim belki :lepi:
süper diyet bu :lepi:

Bende bu hatun yüzünden diete başlıyorum kızlar :mymeka:
Tek başına yapmak zor geldi benide sürükledi :eek:klava:
Kısmetse Yarın Başlıyorum :asigim:

X