Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar slm sabh kahvaltısında 1 dlm tost ekmeği:8p
ölçülerinin çeyreği kadr salam ve beyaz peynir:1p dersek
9 puanla kahvaltımı yaptım
şimdi 3 yumurta haşladım öğle yemeği için onu yiycem
belki yanında lahana salatası yerim emin değilim domazsam dün puanı ço aştığım için bg punı en düşük seviyede tutmak istiyom

guzelmis canim
ben bisey sorcam
sosis salam sucuk pastirma bnlar dilimmi yoksa 100gr mi
100 g baya oluyo bunlarda yagli oyuzden kafam karisti bende yiyorum sabalari

valla arkadaşlar bende yeni gördüm diyet listenizi hepinize başarılar diliyorum...bende son zamanlarda kilo alıp bi türlü veremiyenlerdenim...diyette zor geliyo yapması...bakalım bende yarın bi başlamaya çalışim çünkü bugün sınırı aşmış bulunuyorum...hep takip edicem iyi haberlerinizi alırsam bende gaza gelirim belki...

çok süper değil canım.daha hırslı olmalıdıon.mesela tatlıyı yememen lazımdı.ekmeğide sadece sabah kahvaltıda ye bencea.s.

bende tam tersi sabah kahvaltisinda ekmek yemiyorum diger puanlari 1 veya 0 olanlari tuketiyorum
kalanlarida yemeklere ayiriyorum yemeklerin puanlari daha fazla oluyo

bende tam tersi sabah kahvaltisinda ekmek yemiyorum diger puanlari 1 veya 0 olanlari tuketiyorum
kalanlarida yemeklere ayiriyorum yemeklerin puanlari daha fazla oluyo

kahvaltı en önemli öğün olduğundan ben elimden geldiğinde onu doyurucu bir şekilde yapmaya çalışıyorum.

kızlar başım dönmeye başladı biliyonuzmu ..vücudum titriyo gibi..

tabi çayıma atardım 4 kaşık şeker 3 gündür bi mincik atıyom..

her yemeğe ayriyetten tuz atardım onuda 3 gündür atmıyom

acaba ondan mı sersem gibiyimdelikafadulden

kizlar size bugunki yediklerimi sayim tabi ben tane olarak yediim gr olarak degil ,ozaman puan degicekmi bilmiyorum i bakarmisiniz

kahvaltida
2 yumutali sade omlet:1p
50 gr peynir 100 g di yarisi yedim yinede :1p
2 dilim pastirma yedim normalde 100 gr pastirma 10dilimden fazla yapiyo anlamadim ,yinede: 1p
1 tane yesil biber:3p
4 dilimde salam yedim oda 100 gr deil yinede: 1p
bir bardakta sekersiz cay:0p

TOPLAM 7puan etmis ama benimkilerin miktari az yinede be 7 olarak aliyorum

Son düzenleme:
canım dilim hesabından ye sen.
tamam zaten 100 gr yesem baya olur ye ye bitmez

4 dilim salam yedim onu olarak
2 dilimde pastirma yedim onude 1 olarak uyguluyorum

kahvaltı en önemli öğün olduğundan ben elimden geldiğinde onu doyurucu bir şekilde yapmaya çalışıyorum.

sabahlari canim hic yemek istemez sadece yemek icin yerim
ve cok yiyorum cesit cok oldugundan ekmege gerek duymayip kalan puanlari ogle aksama sakliyorum

guzelmis canim
ben bisey sorcam
sosis salam sucuk pastirma bnlar dilimmi yoksa 100gr mi
100 g baya oluyo bunlarda yagli oyuzden kafam karisti bende yiyorum sabalari

canım ben internette baya bi araştırdım bazı arkadaşların yazdıkları kafamı karıştırdığı için
şimdi bak bu diyette mantık şu: diyoki alınan kaloriyi vücut yakıyo harcıyo karbonhidratı yağa dönüştürüyo ve kilo yapıyo
puan olarakta yiyeceklerin içerdiği karbaonhidrat miktarına göre yazmışve 100 gr ama zaten 100 gr çok fazla yiyemiyosun yesende sorun teşkil etmez kilo almazsın ama farklı problemler çıkabili r(kolestrol yüksekliği fln) zaten o sınırı aşamayacağın ve ayda 2 hafta tek yapabildiğin için sorun yok zaten yaşımızda genç yakıyoz bi şekild yediklerimizi:sm_cool:

sen hiç ekmek yemionmu ozaman gün içindeee:uhm:

bende öğle yemeğimi yedim 3 tane rafadan yumurta çokta güzel olmuştu acayipte doyurdu puanı da 0
sbhtan beri 9 puanımı harcadım civciv çıkarmazsam yumurtayı severim problem yo
balık çok sevmem ama ton balığı ve hamsiyi severim mantar severim şu diyette çoğu yüksek puanlıyıtatlı makarna pilav hariç hiç yemezsem aklıma gelmez
meyva bile normalde yemeyen biriyim tam benlik bi diyet zorlamıyo yani

hem olarin etkisidir hemde
biliyosun yedigimiz syler doyurucu degil
sabahtan aksama kadar baya az oluyo cunku haftada 2-3 kilo
ama dikkat et caim kilo vercem diye sakin sagligindan olma
insallah yavas yavas verirsin

bende yapmak istiyorum bu diyeti.malisef karbonhidrat bende ödem yapıyor hamilelikten kalma.sadece hafta sonları yiyorum.makarna pilavlada aram yok.tam bana göre bu .
bişey soracaktım yapanlara ben tatlandırıcı kullanıyorum şeker yerine çayıma kahveme oda stevya bitkiden yapılma yani.acaba o kaç puan olur.biri ana fikr verse olurmu?tadlandırıcıda olmasa hiç içmem daha iyi yoksa içemiyorum.

bende katılırdım listeye ama malisef cumartesi anneme gideceğim ve ay sonuna kadar yokum.dönüşte inşallah ama listemide götüreceğim.

merhaba arkadaşlar benide alırmısınız aranıza diyet gruplarında 80- 89 kilo aralığında ki arkadaşlarla zayıflamaya çalışıyorum ama bu ara takıldım boşladım birazda dün gece sizin yazdıklarınızı bir çırpıda okudum sabah başladım neler yedim yazıyim;

sabah 1 haşlanmış yumurta 0p
peynir 1p
2 zeytin ( puanını bulamadım 1 sayıyim)

öğlen havuçlu taze soğanlı ton balıklı salata 9p
1 dilim ekmek 12p
bu saate kadar 23 puan olmuş fene dğil sanırım

sen hiç ekmek yemionmu ozaman gün içindeee:uhm:

hayir canim yemiyorum dedigim gibi sabahlari hafif yapiyorum ogle ve aksam yemeklerin puani yuksek oluyo ,ve arada bazi seylerden dolayi puanim tam denk geliyo
ve normaldede fazla ekmek yiyen birisi degilim yersemde az sabahlari kepek ekmek olur

canım kan şekerin düşmüş olabilir. tarçın ye beyine tatlı yedin silyali veriyormuş.benki bıraktım tatlıyı güne kocaman paket çikolatayla başlardım. aburcubur kek le geçerdi günüm şimdi aklıma bile gelmiyo. sadece regli zamanlarında istiyor canım.krom kullanıyorum ve tarçınlı çayımı içiyorum buda beni tatlı isteğinden alı koyuyor.

hem olarin etkisidir hemde
biliyosun yedigimiz syler doyurucu degil
sabahtan aksama kadar baya az oluyo cunku haftada 2-3 kilo
ama dikkat et caim kilo vercem diye sakin sagligindan olma
insallah yavas yavas verirsin

inşallah canım...ama bugünlük böle olurum sanırım...

şuan gözlerim bile kararıyo:1ninca:

:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…