Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

Canım haklısın ama ben buraya gelmeden önce 5 günde 5 kg diyeti yapmıştım belki de o takılı bıraktı beni aynı kiloda , bence yine de 15 günde 2 kg az ayda 4 kg yapar ki bu çok az yani günlük 1600 kalorilik diyetlerle bile bu kiloyu verebiliyor insanlar spor yapmadan. Ben üstüne spor yaptığım halde takılıp kaldım.Ben yağ ile ilgili olduğunu düşünüyorum sonuçta tükettiğimiz et ürünlerinin içinde ve peynir yoğurtlarda yağ var.Daha az yağ alınırsa daha çok verilebilir gibime geliyor. Daha önceki 0 yağ diyetlerimle haftada 3-4 kg verdiğimi biliyorum. Bu hafta da böyle deneyelim bakalım , kaybedecek tek şeyimiz kilolarımız olsun :)

günaydın...
başlamışsınız bildirimde bulunmaya:))

ben de vermişimi gr olarak ama 2 gündür wc yok.. 800 gr vermişim 1 haftada şuan 97.8 im..

bu arada daha 1 hafta oldu kendime bir spor düzeni tutturamadım henüz bu hafta biraz daha disiplinli yapmaya çalışıcam.. kilo verdiğim sürece benim için sorun yok.. vereyimde kaç gr olduğu önemli değil.. benim için sadece kabızlık problem.. çünkü ben 10 yıl önce hemoroit ve çatlak ameliyetı da olmuştum. o yüzden kabızlık benim korkulu rüyamdır asla kabızl olmamalıyım

aslında kızlar siz 15 gün diye yazmışsınız da ben de yarışma cuma başladı ya çarşamba başlamıştım sanırım ve çarşamba 99.6 idim. selintepe artık hangisini kabul edersen..

ya arkadaşlar birde ben bu akşam deniz börülcesi ile sarımsaklı yoğurt yicem ama kaç kb diye hesaplamalıyım sizce

ilk ben söyleyeyim kilomu aslında regliydim iki haftadır ve dün bitti gibi o yüzden ondan mı yoksa vücudumun kilo vermesi mi durdu bilmiyorum.75.8 kg geçen hafta ve bu hafta 75.2 kg olmuşum anlayacağınız 600gr vermişim bir haftada (( selin?????? sence neden ne olabilir?????

kiz 5 günde 5 kilo verdinmi o diyetle????

kiz 5 günde 5 kilo verdinmi o diyetle????

5 günde 7 kg verdim 2 kg geri aldım o diyetle. Ama 2. hafta yaptığımda hiç veremedim. Sadece kilo vermeyi hızlandırıyor ama sanırım yılda 1 kez falan yapılmalı , vücut alışınca ikinci seferinde kilo vermiyor hiç.

bende tartildım 500 gr gitmiş 70 kiloydum
69,500 oldum ama bunada şükr diyorum çünkü
ben pkosluyum insilün direncim var 1 ay diyetisyen
kontrolünde bile veremedim kilo 1 küsür kilo verdim
1 ayda oda kastan buna devam etmek istiyorum haftayaki yarışmada

gözün aydin cok sevindim valla olsun 500gram olsun yavas yavas verriz kaydirigubbakcemile2

bende 600 gr vermisim belim de yedi santim incelmis.bu hafta fazla sikmadim kendimi haftaya daha da dikkat edicem.herkese basarilar,

bende bildirim yapayimm
bugün yarin regl olucam
biraz sis karnim

gecen hafta 88,4kg yani baslangic
bu hafta 87,8kg
giden 600gr sempatiksalakcinni bunada sükür napalim

butterfly tebrik ederim senide
diger kisileride tebrik ederimm

veeeeeeee sıra bende bu hafta benimde regl haftam bakalım kaç gün gecikecek :1rolleyes:

başlangıç 89
geçen hafta 72.900

bu haftaaa 71

giden 1900
:teytey: :teytey: :teytey:

5 ayda verdiğim 16 kilodan sonra 1 aydır yerimde sayıyordum, vücudum direnişe geçmişti, bunu bu hafta kırdım, selinciğim sana milyonlarca teşekkür ederimm, eski azimimi bana geri kazandırdığın için, arkadaşlar sizede çok teşekkür ederim güzel muhabbetiniz için, 65e kadar durmak yoookkkk yolaa devammmm
:sm_cool: :sm_cool:

kızlar ben bu hafta veremedim hatta aldım 2 gündür bozmuştum çünkü bugün tekrar başladım.
yeni kilom dijitalde 95.4
haftaya bu kilom üzerinden kıyaslama yaparız.
bende spor hiç yapmadım.evde yattım bu hafta varis lerim iyice zorluyor beni bakalım dr ye gidecem öğleden sonra

merhaba...
ben bundan 4 yıl önce 78 kilodan 66 kiloya düştüm ve bunu 4 yıldır koruyorum..
10 gün önce tekrar diyete başladım ve hedefim inşeallah 54...
düne kadar herşey güzeldi tartıda 61.4 gördüm hatta ama dün tavuk salatası yedim ve birden 63 oldum mafoldumben mafoldumben... son 4 gündür sadece ayran içiyodum, çünkü canım sıcaktan bişi istemiyo ama dünki tavuk salatası beni mahvetti...

her sabah yarım saat yürüyorum, akşam 8den sonra yürüyüş artı spor yapıyorum..

sizce ben nerde hata yaptım????

kilo veren herkesi ebrik ederim arkadaşlar bu arada, veremeyenlerde sakın bozmasınlar haftaya mutlaka gider kilolar... kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…