Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

yok yahu niye vazgeçeceksin...
bırakmak yok valla, devam ediyoruz.
as dolaba güzel bir resmini eşinide takma, sen nasıl olsa zayılayacaksın.
benim dolabımda içine giremediğim o kadar çok kıyafetim var ki, yeni yeni kaldılar. şimdi hedef onları tekrar giymek...

8.30 bi dilim ekmek krem peynir ve bi dilim kasar
11:30 bi kac parca sucuk iki üc catal domates iki dilim beyaz peynir cook az helva 1 kücük bardak cay sekersiz
ve 4 yemek kasik yumurta salatasi maydonozlu flan

17:00 5 tavuk burger iki yemek kasik mayonaise ile

simdi mesela bu nasil?? iyimi azmi cokmu ne diyosun aysem???

ya arkadaslar benim bu güzelligime bu kilolar yakiskmioo

mesela bugün görümcemin kizina davetliydim kahvaltiya ben bugüne bugün tam 9kilo vermis bir kadin olarak kimse aaa suzan sende degisiklik var kilomu verdin naptin gibi hic bi laf duymadim! kiskandilar kesinbeni :)))

yok anam yok ben kilo vermem lazim herseyden evvel sagligiim icin ya

ee kızlar heycan var mı yarın tartılmaz gününüz.gerçi siz selinden gizli gizli kesin tartılmışsınızdırkaydirigubbakcemile3
olmazmı heyecan hem de nasıl canım.
ama tartılmadım bugün. yarını bekliyorum azimle.
sen kesin tartıya ucundan az biraz çıkmışsındır...sempatiksalakcinni

ee kızlar heycan var mı yarın tartılmaz gününüz.gerçi siz selinden gizli gizli kesin tartılmışsınızdırkaydirigubbakcemile3

eyvahedigeldismile hm valla ben tartildim ben duymasin selintepe demicem ama ne kadan verdigimi

çok iyi bence...
o çoook az helva olmasın bi daha ama klava:

canım istediğin gibi baharat kullanabilirsin.
haşlama ızgara fırında teflonda yağsız olarak pişirebilirsin.
yoğurt az tüketiyorum ben 1 kaşık mesela. ama puanlarını ayarlayıp ne kadar yiyeceğine bakarsın.
salatayı sayıyorum mesela

4 yaprak marul 2 kb
1 taze soğan 1 kb
maydanoz 2 kb
domates 6 kb
salatalık 4 kb
gibi puanı arttırmadan salatanı buna göre yapabilirsin.

karbonhidrat listesi için internette
EBRU AKIN KARBONHİDRAT DİYETİ LİSTESİ şeklinde yazıp ararsan orda liste var
başarılar canım

sutemcim selin okuyunca ne olacak biliyosun azcık falan dinlemez yani delikafaduldenklava:

hadin seksi balik etli karilar ben cikar uykum geldi
sizi seviyorum

iyiki varim iyiki varsiniz :)

selin genede bulur eyvahedigeldismile
kaç kilo vermişsin? ama yok söyleme yarın sabah yaz...
bende merak ediyorum.
ilk üye olduğumda 90 kilonun üstündekilere takıldım biraz 116.5 kilo çıkmıştım o gün tartıda, 2 3 gün sonra burayı buldum.
burası hakikaten süper ama bakalım yarın görücez kaç kilo gitmiş benden

hadi bende yatıyorum.
selincim yarını iple çekiyorum hemen uyuyimde sabah olsun sempatiksalakcinni
herkese iyi geceler kızlarrr...zemuszemus

kızlar eski topiklerde damdan düşenden sağlıklı zayıflatan diyet diye bir bölüm var.benim 2 sene önce yaptğm oydu.bir iş adamı kitabın yazarı zayflamak için diyet yaptıkça kilo almış.en sonunda bununla zayıflamış.orada ilk 2 hafta salatalık domates yoğurt süt hep yasak 2 haftadan sonra yavaş yvaş geçiş var.ama 2 haftada 8 kiloya kadar verdiriyor.

ooo hatuncuum gelmiş.canım önceki sayfalara selin resim ekledi.sende ekleyebilir misin?topiğin hızlılarından olarak senden motive oluruz.
bende yarın yeni jenerasyon diyetime devam ediyorum meyve sebze de keseceğim inşallah

24 haz 2010 menüm

sabah
1 dilim tam buğday ekmeği -12kb
10 adet siyah zeytin - 2kb
100gr beyaz peynir -1kb
2 adet haşlanmış yumurta -0kb

öğle:
1,5 porsiyon ızgara köfte -2kb
1 kase yoğurt - 6kb

ara
100 gr peynir -1kb

akşam
beyaz peynirli 2 yumurtadan omlet -2kb
5 kaşık sarımsaklı yoğurt -3kb bu arada evdekiler karşımda mantı yedikleri için kokmasınlar bana diye yoğurt yedim sarımsaklı

ara
50 gr beyaz peynir -1kb

oley sanırım toplam 30 oluyor
sonunda 50lerin altına cektim listemi.

ama bu hafta fazla kilo veremedim ben ayın 15'inden beri regliydim. Nedense dün bitti gibi anca (
o yüzden de olabilir yada vücut arada bir duruyor kilo veremiyorsun ya ondan da olabilir
sabah tartılıp yeni kilomu söylerim.
iyi geceler canlarım :)))))

selintepeee nan yaafru ku$ ben bugüne bugünnn tam taminaaaa 1,7 kilo vermis adamimmmmmmmmm

yani bu demek oluyorki 102.0 dayim az kaldii 90 lar görücem sizi
vermemis olsaydim yine biplicektim sizi zuahahhahahhahahhaha

Son düzenleme:
Kızlar ilk kilo bildirimini ben yapayım. 84,20 kg 85,96 ile başlamıştım.

Birde 3. günüm hala wc yok. Onu da sayarsam 83,5 diyeyim :) Bence yine de az. Bu hafta acayip kasmayı düşünüyorum. Geçen hafta çok spor yapamadım onun da etkisi oldu sanırım.Bu hafta hiç yağ ve yağlı ürün yemicem , karpuz yemicem , akşamları et yerine sebze yiyebilirim,salataya zeytinyağı koymicam ve en önemlisi yumurtayı azaltıcam. Çok yumurta yedim bu hafta ondan veremedim sanırım.

Bakalım bu hafta da 1 kg verirsem ki bu benim hedeflerim için çok az , önümüzdeki hafta bırakmayı planlıyorum.

Daha düşük kalorili diyetlerle daha mı çok verilebilir acaba , çıldırıcam 15 günde sadece 1.7 kg verebildim. Bu benim için çok çok az , çok daha hızlandırmak için napmam gerek? Neden bu kadar yavaşladım ve takılıp kaldım bilmiyorum.

brchncgrbende 15 günde 1,7 verdim ve sükrediyorum hic vermemisde olabilirdim ve ben spor yapmadan uyguladim bu diyeti ve senin gibi kac gündür wc yok kabiz oldum heralde. ben yapicam bu diyeti 2 hafta daha bakalim neler olucak

hem senin kilon cook yüksek olmadigi icin cok veremezsin belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…