Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

selincim ben 4 kb. lık nescafe içtim şimdi.
aşk-ı memnu izlerken oldu heheee...
olsun gün tplamım 9 kb + 4 kb kahve eşittirr... 13 kb. bunuda ekle istersen.

selin afferin kızi sen bu resim yükleme işini iyi becerdin, muazzam bir fark var yaa, verdiğin kilo kadar da gençleşmişsin şekerim bravoooo olumunekankayizsmile

ee benim menü arada kaynamasın haa

selincim senin de göbek problemin var sanırım, bacakların ince sanki kilolu fotonda bende de tam tersi basen ohaoldumsmile

herkesin bai$i sagolsun :)

selintepe nan ben sana bo$una seksiii kari demiyorum
seni örnek aliyorum yarin tartilcam cook merak ediyorum kesin verdim vermesinede ne kadan verdim bilmiyorum
ha pantolonum okadan bolardiki herifimin kayi$ini taktim iyimi )) ehüeheüüehüüe

hadi ben yatıyorum dinlenmem lazım yarın hepinizi geçicemmmmmm heheheheh laelaelaelaelae sositososito :teytey: :teytey: :teytey:

dostlar sağolsun sutemcim DDDD

yahu şimdiden yarının sancısı tuttu beni. şu su basmasaydıda rejimime darbe vurulmasaydı kırmıştım rekoru...

sutemcim sen benim albümdeki resimlerimi gördünmü?
biri nişandaki halim diğeride şimdi ki...
tekrar eski günleri geri istiyorum...

süper olurr bu sayede bende sebze yemeklerini daha çok yer kabız olmam kaydirigubbakcemile3

selincim ben bu haftadan sonra 1 haftalık kendi diyetime döniyim diyorum .normal kalori hesabına girince neler olucak meraktayım valla .kızmayın bana nolurr 6 aydır o kadar çok uğraştımki sporla diyetle geri almak istemiyorum temkinli gitmek istiyorum .hem sizede denek olurum aklinialirimsmile ama ben yine burdayım biyere gitmiyorum sadece normale dönünce ne olucak bi deneme turu yapıcam

aynen katılıyorum valla lmaz:

değişmek ne kelime yaa ığır atlamışsın valla ..İlk resim 2. resmin annesi gibi sanki kaydirigubbakcemile3 İnş bidaha geri dönmezler hibirimize boshayallersmile

bugün sessiz burası herkez cenazeye gitti sanırım...

BİHTER'i gömmeye
:roflol: :roflol:
kaydirigubbakcemile3sempatiksalakcinni

aynen canım..Ama ok ağladım yaa içime bi hüzün oturdu .. :2: zavallı olan beşire oldu :2:

SEn yırtmışsında babana yazık olmuş yaa kaydirigubbakcemile3

abooowwww bizim topik boş herkes burda haaa tülay aylin mineeeeeeeeeee
:sinifsinif:
yakalandık ..ohaoldumsmile

hadi ben yatıyorum dinlenmem lazım yarın hepinizi geçicemmmmmm heheheheh laelaelaelaelae sositososito :teytey: :teytey: :teytey:

İyi geceler canım ..İyi uyu anca rüyanda görürsün bizi geçmeyi hahaha sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

profilde albümler yazıyor orda...
yeni avatarımı gördünmü?
o resimde 85 kiloydum galiba...

incecik olduğum günlerden bir resmim var onuda buzdolabına astım canım.
elim dolaba her uzandığında resmime bakıp vazgeçiyorum.

odfff bende asmak isterdim ama kendimden korkuyorum vazgecmekten korkuyorum sonra benim herifden bin tane laf isit dur...... yok anam yok ben bu kilolarin anasini babasini sülalesini biiippbiipppbiipppp :)

aysebru tSk ederim canim hosbulduk..insaaaaalllah biran önve kurtulurum su kilolardan biktim ya..
dur diyemiyorum bogazima :)

selentepe..simdi okudum yazdigin Listeyi yada uygulanmasi gerekenleri degil.. cok güzel aciklamissin:) bende katilmak istiyorum listeye eklersen sevinirim..
yarindan itibaren dikkat edecegim bende insallah..
Bi sorum olcak..eti haslarken fln baharat katabiliyormuyuz..yazdiysanda görmemisim kusura bakma..
Ayrica yogurt az mi cok mu tüketmeli?veee salata demissiniz siz nasil yapiyorsunuz ne gibi sebze veya yesillik vsvs katiyorsunuz?

ee kızlar heycan var mı yarın tartılmaz gününüz.gerçi siz selinden gizli gizli kesin tartılmışsınızdırkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…