Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

kaydirigubbakcemile3

YOK kabukla tartınca 500 falan oluyor .. 100 gram karpuzu görseniz bidaha karpuzun yanna uğramazsınız o kadar az yani kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kızlar kolay gelsin hepinize ..

eşim dün bana süpriz yapıp bi mutfak tartısı almış ...acayip sevindim atn bilezik alsa bu kadar mutlu olmazdım o derece =)
bende hemen 1 diim karpuz kestim kodum üzerine amaaan ne göriyim benim her zaman yediğim ve 4 puan verdiğim karpuz dilimi oldu 300 gram ..allahtan menülerimin puanını 40 ın altında tutmuşumda fazlalıklarla birlikte anca 40 falan oluyorlar .yazmak istedim size ..
15 tane irili ufaklı kiraz 100 gram
6 tane erik 100 gram
25 tane siyah zeytin 100 gram istediğimiz kadar zeytin yiyebilirz yani =) ekmeksiz gitmiyor pek ama
5 tane parmak sosis 100 gram

arada yazarım yine istersiniz ..

ay şu karpuzu öğrendiğimiz çok iyi oldu. saol valla

aysebru selam canım, hiç canını sıkma sen bu işi çok sıkı götürüyosun, düzenini oturtursun ben sana güveniyorum menülerini takipteyim şekerim :KK3:

merhaba canım, inşallah şu bir kaç gün çok kötü geçti ama bu gün tekrar başladım.
aksilik işte oldu malesef çok kötüydü çook.
fena halde yorgunum yediklerimden pişmanım ama geçen 3 günü yaşanmamış sayıp tekrar başladım hemde kahvaltıyı azcık peynirle yapılmış omletle geçtim.
akşam tüm menümü yazarım. görüşürüz canım.kaydirigubbakcemile2:teytey:

kaydirigubbakcemile3

YOK kabukla tartınca 500 falan oluyor .. 100 gram karpuzu görseniz bidaha karpuzun yanna uğramazsınız o kadar az yani kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

hadi yaakannehirüff ya kiraz varsa sende 100 gr kiraz kaç tane ediyo baksana bi cnm:KK1:

menüm: 23/06/2010

sabah:

1 yumurta
2 bucuk sosis 1p
1 tavuk salami
yarim salatalik 4p

=5p

öglen:

1 tabak patlican yemegi kiymali 4p
2 tavuk kanat tavada kizarttim 1p (yagla kizarttim)

=5p

aksam:

kiymali kabak yemegi yapicam bayildim ben bu yemege 4p ama ben biraz fazla yerim 6p diyim

=20 puan ile kapatmayi düsünüyorumm

kizlar ben herrrr gecee kabak cekirdegi yiyordum bir avucc, leblebii felan selin abla duy<masinnn hehe
ama birseycik olmadiii

Abov, bi de utanmadan birseycik olmadı yazmış :)))) Listeye yediğin herşeyi yaz bi daha, valla ceza puanı koyacam bundan sonra ha.
Hem liste dışı yiyo, hem tartılıyo, kem kel, hem fodul :)))
Bari leblebi yeme onun karbonu yüksek, tamam kabak çekirdeği ye hem yararlı da, ama az ye ve listeye muhakkak yaz canım tamam mı?

sariz canımmm şu kilo çizelgesiyle ne çok uğraşmıştım sayende yaptım valla teşekkür ederim.
90 kilonun üzerindekilerle beraber diyete başladığımda 116.5 tum. cumartesi 112.5 çıkmıştım ama bu sabah 114 çıktım. hiç su içemedim 3 gün boyunca off neyse tekrar veririm ben adetim yaklaşıyo ondan olabilir belki çünkü yedim dediysem 3 gün boyunca 1,5 kilo geri alacak kadar yemedim kiiii...
neyse moralimi bozmayıp tam gaz devam..

selincim kendime sinir oldum biraz zeytinyağlı dolmanın intikamı oldu bu 1,5 kilo...

Abov, bi de utanmadan birseycik olmadı yazmış :)))) Listeye yediğin herşeyi yaz bi daha, valla ceza puanı koyacam bundan sonra ha.
Hem liste dışı yiyo, hem tartılıyo, kem kel, hem fodul :)))
Bari leblebi yeme onun karbonu yüksek, tamam kabak çekirdeği ye hem yararlı da, ama az ye ve listeye muhakkak yaz canım tamam mı?

aboww kaydirigubbakcemile3 tmm ablam özür :KK1:
kabak cekirdegi bir acuv yiyorum fazla degil... bir kac ceviz de...
tmm yemicemm...
tavuga kac puan verdin?

karpuzda çok şeker var aslında dikkat edelim.
kiraz daha iyi hem vücuttan su atma özelliği var kızlar aklınızda olsun.

selin merhaba
bende bu diyeti metabolizmamı hızlandırmak için 10 gün filan yapmauı düşünüyorum
sende zararı olurmu?

dsc01354cm.jpg

İşte budur 100 gram karpuz kızlar tabakta büyük durduğuna bakmayın dilimin kalınlığı 1 santin falan akannehir

dsc01354cm.jpg

İşte budur 100 gram karpuz kızlar tabakta büyük durduğuna bakmayın dilimin kalınlığı 1 santin falan akannehir

bunu anlamadim iste bak.... tabak nekadar büyük belli olmuyor
masayla birlikte cekersen tam netlesicek sanirim kaydirigubbakcemile3

Kızlar, hazır söz karpuza gelmişken hafta sonu okuduğum kitapta yazanlardan bahsetmek istiyorum. Malesef karpuzun Gi (Glisemik endeks) değeri çok yüksek. Bu da şu demek oluyor, aynen beyaz ekmek-tereyağı olayında bahsettiğim gibi, karpuz yediğiniz zaman da (az bişey bile yemiş olsanız dahi) malesef vücudun salgıladığı insülin oranı yükseliyor, bu da şu demek oluyor, hem acıkıyorsunuz hem de yediğiniz diğer herşey vücudunuza yağ olarak depolanıyor.
Biliyorsunuz ben direk karbonhidrat diyeti yazarak başlamadım diğer topikte, kendi araştırmalarım sonucu bulduğum sonuçları ve tecrübelerimi sizinle paylaşmıştım, bizi buraya layık gördüler, taşındık :)
Yaptığım son araştırmalar sonucunda da şu sonuca ulaştım kızlar, kesinlikle ama kesinlikle yaptığınız bu diyetle birlikte, şeker ve içinde şeker bulunan gıdalar, beyaz un ve içinde beyaz un bulunan gıdalar, patetes .pirinç, muz, mısır, pişmiş havuç, kuru üzüm, karpuz, kavun yemeyin. Bunları yemediğiniz zaman vallahi de billahi de hiç acıkmıyorsunuz inanır mısınız? Pazar gününden beri evdeki misafirlerimden birisine bu malzemeleri yedirmiyorum, (evsahibine bak, çok pisim ya, napıyım kilo vermek istiyo), pazardan önce yarın ölecekmiş gibi yiyen kadını şu an bir görseniz hiç acıkmıyo. Az önce telefon açtım yapıp bıraktığım yemekleri diğerleri yemiş o hala acıkmamış kahvaltıdan sonra. (Bu arada kahvaltıda da kesinlikle tam buğdaya çevirdim tüm aileyi kızlar) Araştırmalarım son hız devam ediyor, yukardaki cısslardan mümkün olduğunca uzak durun, gi değerleri acayip yüksek, ikisini bir arada yapsak var ya kimse bizi tutamaz gibime geliyo. Karpuzculara saygı ile sunarım. Ben de ihtiyaten karpuz yemiyorum pazardan beri ama beyaz undan yapılan simit yedim mesela bugün ve dün. Artık onları da kesicem, benle denemek isteyen denesin, istemezseniz denek olarak kendim yapıcam sonuçları hep beraber görürüz. Gelecek cumadan itibaren başlıyorum bi sonraki cuma yazarım sonucu.

X