Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

A Anka canim bosver dedigin gibi kilo ikinci planda maksat saglikli yasamak. Bak bu basliga gelmeden once 1 kupa caya 5 6 seker atardim hergun 6 kupa ve aksam normal cay bardagi ile cay icen ben gunun sonunda 45 50 adet kup seker tuketiyordum. Zaten ekmeksiz yemek olmazdi benim icin ama cok hareketli oldugum icin kilom fazla degildi fakat surekli bas agrisi depresif haller gecmezdi. Simdi gozumun onu acilmis gibi. Hele bir de sporla birlikte kendimi cok dinc hissediyorum. Bunun yanin sira kilo kaybi olmasi da guzel ama olmasa da maksat kaliteli yasamak. Sen hic uzme kendini hele kilo icin hic yipratma. Cocuklarina kendine lazimsin sen.

Evet cok dogru soyluyorsun bende onu soylemek istiyorum.uzuldum acikcasi.aslinda amacimizin disina mi ciktik?.bizim.amacimiz saglikli yasamak degilmi?.inanin hic spor yapmayip.kilo verende var.ama biz sporu neden yapiyoruz.;
beynimizin calismasinin duzene girmesi bedenimizin normalden fazla kalori harcamasi ve islemesi icin
duygusal olarak daha rahat olmak icin(depresyona girmeyi engelliyor)

Zaten A Anka nin 3 cocugu var yeterince yorgun dusuyor.bana gore yapabileceginin en iyisinide yapiyor.

Teşekkür ederim arkadaşlar desteğiniz için. Kilo benim çok kafama taktığım bişey aslında bunu kafamdan çıkarmam lazım. 61 kiloyken diyetisyene gitmiştim de herkes benim uzun suredir gelip zayıfladığımı sanmıştı
Kafama taktıkça daha çok aldım sanki. O yüzden tartıyı görmezsem aklıma gelmez gibi geliyor. Bakacağız artık. tuanairem sen neden üzülüyorsun canım. Bu tamamen benimle alakalı. İnan sen olmasan belki bu kadar bile devam etmezdim. Desteğin çooooookkkk büyük

Bu arada sabah kaktım 1 mil leslie yaptım. Akşam da 3 mil yaparım.

Şimdi klasik Karatay kahvaltısı hazırladım yanında büyük bir kupa ıhlamurla. Dün hiç olmamış gibi devam

Bu arada sabah kaktım 1 mil leslie yaptım. Akşam da 3 mil yaparım.

Şimdi klasik Karatay kahvaltısı hazırladım yanında büyük bir kupa ıhlamurla. Dün hiç olmamış gibi devam
Iste boyle sampiyon. Sahalarda gormek istedigimiz hareketler bunlar:)

Hatayi kendimde goruyorum cunku etkisel olarak acaba kendini cok mu baski altinda hissediyor..... diye dusunmedim degil.
Umarim ayda bir olmaz

Bende çalışıyorum Karatay kahvaltisi yapsam öğlen iş yerinde yiyorum ama 1 de yiyorum çok erken akşam nasıl olur bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…