Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Pazardan memlekete gidecegiz orda baskul bulabilir miyim bilmiyorum ben bu pazar tartilsam olur mu diger saliya da eve donmus oluruz insaallah

Bu hafta veliler cocuklari okumaya gecti diye hergun ikram hazirlayip getirdi tabii bana da ikram ettiler ama sirf leptin bozulmasin diye agzima bile surmedim bugun de bi arkadas pide yaptirmis. Karbonhidrat diye cok yiyemedim.yediklerim de beni yedi zaten

Demem o ki dunya boyle iste neyden uzak durursan o pesinden geliyor. Diyete girmeden once kimse boyle bisey yapmiyordu

Bu hafta veliler cocuklari okumaya gecti diye hergun ikram hazirlayip getirdi tabii bana da ikram ettiler ama sirf leptin bozulmasin diye agzima bile surmedim bugun de bi arkadas pide yaptirmis. Karbonhidrat diye cok yiyemedim.yediklerim de beni yedi zaten
Aynen ole bendede oldu o durum.canan karatay diyor ya sekerin morfinden farki yoktur diye kesinlikle katiliyorun cunku insanin ustune bi agirlik cokuyor

Bitti diyet falan kalmadı çok pis bozdum bu gün. Sinirimden tatlıya saldırdım. 1 büyük paket tutku yedim. Ispanaklı börek ve muz yedim. Sinirim geçti mi yooo aksine bi de bunları yediğime sinirlendim. :mad:

FB_IMG_1484595986783.jpg

Aksam yemegim 1kase tirsik corbasi
1tabak yumurtali bakla

Bakla dedigim yazin yesil fasulyenin kurutulmusu oluyor.onu haslayip yagda kavurup yumurta kirip yeniliyor tadi cok hos oluyor.

Bu yemegi burada ogrendim

Spor yapmayabilirsiniz..size bu beslenme sekli zor gelebilir.hatta tartida eksigi gormeyebilirsiniz...belki bende sizi motive etmeyebilirim.

Ama lutfen dogru yoldan ayrilmayin

İnanin cok uzuluyorum.100 grda olsa eksilmemiz buzim yararimiza.evwt biliyorum.insan nefsidir cekiyor tabikide yiyecez.canan karatay bile sunu diyor.hicbisey icin gec degil kaldiginiz yerden devam edin diyor.

Neden boyle yapiyorsun. Ozaman ben de yazmayim.rahatsiz oldugun bir durum mu var

Hayır canım sadece tartılmak istemiyorum. Kiloyu düşünmeden sadece sağlıklı yaşam olarak devam etmek istiyorum. Çünkü salıdan beri kilo almış olmak çok moralimi bozdu. Tartılmadan devam etmemde sakınca olursa listeden çıkabilirim dedim. Sen gerek yok çıkmana devam et dersen sorun yok zaten. Genel olarak herşeyi kafayı takan pireyi deve yapan huyum var. Napayım çok rahatsızım ama değiştiremiyorum bu huyumu. Bu sebeple her ayın son günü tartılmak istiyorum sadece. Kiloyu böylelikle ikinci plana atabilirim gibi geliyor.

Hayır canım sadece tartılmak istemiyorum. Kiloyu düşünmeden sadece sağlıklı yaşam olarak devam etmek istiyorum. Çünkü salıdan beri kilo almış olmak çok moralimi bozdu. Tartılmadan devam etmemde sakınca olursa listeden çıkabilirim dedim. Sen gerek yok çıkmana devam et dersen sorun yok zaten. Genel olarak herşeyi kafayı takan pireyi deve yapan huyum var. Napayım çok rahatsızım ama değiştiremiyorum bu huyumu. Bu sebeple her ayın son günü tartılmak istiyorum sadece. Kiloyu böylelikle ikinci plana atabilirim gibi geliyor.
Sen nasil kendini rahat hissediyorsann bana uyar

Kaçamaksız 11. Gün
Sabah
Yeşil soğanlı peynirli omlet
Zeytin
Yer fıstığı
1 havuç
Yarım bardak süt
1 küçük elma
Akşam
Domates çorbası
Saç kavurma
Salata
Sütlü kahve

Kızım gece 2:45 de uyudu çok Yorgun'um ancak yazabildim misafirlerim de var kaçamak yapmak istemiyorum sporda yapamıyorum

X