Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Geçmiş olsun canım çok üzüldüm neden oldu bunlar durduk yere değildir biseyemi üzüldün ben ne zaman dediğin gibi hastalansam illaki bişeye uzulmusumdur
Evet gülüm ya son zamanlarda çok yiprandim esimden dolayi.ben bu yaşıma kadar bayilmis insan değildim

Iyi gunler kızlar nasiliz bugün ben iyibaşladım inş bugün sadece arada karpuz yedim karpuz yasakmiydi tam emin değilim bana bi bilgi verseniz ama dune göre daha iyi bi performans sergiliyorum sanki şu saatten itibaren araları kaldiriyorum suyla bastırıcam sadece üç öğüne bi indirebilsem
Dünkü menu
Sabah 8:00
2,5 yumurta 1 tk tereyağı domates salatalık az peynir 6-7 gun kurusu kayisi

Ara 4kuru kayısı 1b ayran

Öğle 13:30
2yagda yumurta salata ayran

Ara 5kayisi 3yk kaymak

Aksam 19; 45
Patates salatası nin sadece yumurta ve yesilliginden yedim bi kase mercimek çorbası

Su 2lt oldu spor yapamadım ordan oraya giderken

Iyi gunler kızlar nasiliz bugün ben iyibaşladım inş bugün sadece arada karpuz yedim karpuz yasakmiydi tam emin değilim bana bi bilgi verseniz ama dune göre daha iyi bi performans sergiliyorum sanki şu saatten itibaren araları kaldiriyorum suyla bastırıcam sadece üç öğüne bi indirebilsem
Dünkü menu

Ara 5kayisi 3yk kaymak

Aksam 19; 45
Patates salatası nin sadece yumurta ve yesilliginden yedim bi kase mercimek çorbası

Canım karpuz normalde yenmiyor canın çok çeker ise 1 üçgen dilim ye bırak kuru kayısı sadece sabahları 4 adet yiyebilirsin onun yanında ceviz ye canım gayet tok tutar seni inş

Dünkü menu

Ara 5kayisi 3yk kaymak

Aksam 19; 45

Aralarda su dışında kahve süt ve ayran da tüketebilirsin canım

Bir süre sonra iki buçuk sonrada ikiye düşür eskiden sık sık yiyin diyen diyetisyenler bile araları kaldırın demeye başladı

İlk günler acıkman leptine uyamaman çok normal canım
Bir süre sonra kolaylaşır unutma asıl acıktıran sağlıksız karbonhidratlar
inş en kisa zamanda alisicam

Sabah 10:30
1 şeftali
2 haşlanmış yumurta domates salatalık ile
Peynir
5 zeytin
Bir avuç çekirdek
Akşam 18:30
1 karnınyarık
3 yk taze fasulye
1 kase cacık
Su 3 lt
Spor Leslie 3 fast mil + 2 km yürüyüş
süper menu

Hayırlı sabahlar hayırlı cumalar kızlar
Bu listeye uyarak bol spor ve su ile zayıflamaya ve sağlıklı yaşama devam Ak kelebek Ak kelebek asya_01 asya_01 @anka_misali MuMu85 MuMu85 F Fittek
Nasıl gidiyor
iyi şimdilik tatlim

Sabah klasik Karatay kahvaltımı yaptım
Yumurta
Zeytin
Peynir
Fıstık
Söğüş

Saat iki gibi de patlıcan yemeği ile yoğurtlu çorba yerim

Sıcaktan insan hiç bir şey yspmak istemiyor sporu gece 20 kardio 20 kas çalışması olarak yaparım
Ah bide ben yemek bisey istemesem
Evet gülüm ya son zamanlarda çok yiprandim esimden dolayi.ben bu yaşıma kadar bayilmis insan değildim
bilirim uzuntunun nelere sebep olabileceğini her türlü sıkıntı görmüş birisi olarak ama kendine dikkat et çünkü sana senden başka kimsenin faydası yok duvarı nem
Insani gam curuturmus unutma
Kızlar ben 7 li rakamları görecek miyim ya
görürsün canım görürsün yeterki kararlı ol devam et ben bundan bikaç yıl önce 90 lardan 70 e kadar indim sadece kararlı ve iradeli olmak lazım tabi son bikaç yıldır da azim karar denen bişey kalmadığı için tekrar yükseldim başaracaksin Azmin elinden bişey kurtulmuyor

Canım karpuz normalde yenmiyor canın çok çeker ise 1 üçgen dilim ye bırak kuru kayısı sadece sabahları 4 adet yiyebilirsin onun yanında ceviz ye canım gayet tok tutar seni inş
tamam canım dikkat edicem buna

Aralarda su dışında kahve süt ve ayran da tüketebilirsin canım

Bir süre sonra iki buçuk sonrada ikiye düşür eskiden sık sık yiyin diyen diyetisyenler bile araları kaldırın demeye başladı
inş canım ya bugün sabah karpuzu yedim ama ogleden sonra ara yapmadım yapmiycamda yarına inş arasız bi menum olur gitsin artık şu yaglarim istiyorum sadece

Hiç iyi gitmiyor benim yaa rezillik resmen.1 hafta neredeyse yerli yataklı yattım
Canım seni anlıyorum evliliklerin ilk yılları böyle çalkantılı olur vaatler beklentiler hayeller gerçekle örtüşmeyebiliyor ana sabret
Yuvayı kurduğun gibi korumayada azmet dışarıya kulağını tıka sen de aileni karıştırma
Sabrın sonu selamet inşallah

Kızlar ben 7 li rakamları görecek miyim ya
Çok iyi gidiyorsun böyle devam et yetmiş ne demek altılı rakamlara göz kırparsın canım sakın acabalarla aklını karıştırma burayı da ihmal etme MuMu85 MuMu85 da girmiyır herkes çok yoğun az daha bakacsm eski günlere dönmezsek yazmayacağım :KK34:

Akşam yemeğin yanında bulgur yedim sporu bir saat yaptım pazartesi 71 olmak istiyorum :21:

Son düzenleme:
Iyi geceler kızlar menüyü yazıp yaticam

2yumurta
Bol domates salatalık biber
Bi kaç kaşık yogurt kaşığı 1 tk tereyağı

Ara
karpuz ama tabi üçgen değil daha fazla galiba

Öğle13:45
4-5 yk taze fasulye
Yarım kase mercimek çorbası
Salata cacık

Aksam18; 30
3yk taze fasulye
1kase yoğurt 4yesil badem içi

Su 2oldu üstünü bilmiyorum belkide üç bile olmuştur çok içtim
Spor 30 dk yuruyebildim çocuklar olunca Zor oluyo yarın inş Leslie yapmaya calicam

Kızlar ben bugün naptim biliyimusunuz çocuklara makarna pisiriyirdum pismismi diye bakmam lazım ki benimkiler az pismisi yemiyor oyüzden azcık cignedim ve çıkarttim ve sonunda da komik ama kendimle gurur duydum:KK48:

canım benim sana şimdi bi anlatacam eşimi sen bununla niye iki dk duruyon dersin ama hayat sürmüş bi kere bu yola onunla yapacak bişey yok durumunu bilmiyorum ama eğer çok çok kötü bi huyu bağımlılığı falan yoksa en önemlisi seviyorsan gerisi bi şekilde oluyo benimki mesela çoook huysuzdur ama ona bile alıştım damarni buluyorum oradan yürüyorum ki yeni evliysen çok normal bi süre alışmakta sıkıntı yaşanıyor ama dedigim gibi illaki bi zayıf noktası vardır ordan bul ve eline al erkekler bazen çooook zormuş gibi görünüp aslında çok kolay olabiliyorlar sadece duygularinla değil aklinla hareket Et iyi düşün ve uygula

Canım seni anlıyorum evliliklerin ilk yılları böyle çalkantılı olur vaatler beklentiler hayeller gerçekle örtüşmeyebiliyor ana sabret
Yuvayı kurduğun gibi korumayada azmet dışarıya kulağını tıka sen de aileni karıştırma

Çok iyi gidiyorsun böyle devam et yetmiş ne demek altılı rakamlara göz kırparsın canım sakın acabalarla aklını karıştırma burayı da ihmal etme MuMu85 MuMu85 da girmiyır herkes çok yoğun az daha bakacsm eski günlere dönmezsek yazmayacağım :KK34:

Akşam yemeğin yanında bulgur yedim sporu bir saat yaptım pazartesi 71 olmak istiyorum :21:
yaaaa lütfen ayrılma olmasın benim size ihtiyacım var

Bugün hiç giremedim eşya topladım yerın geçiyoruz İstanbul a
Sabah 11:00
1 şeftali 6 kayısı
Sucuklu yumurta
Peynir
5 zeytin
Ayçekirdeği
1 magnum
1 kase kırmızı mercimek çorbası
1 karnı yarık
Salata
2 çatal kadayıf tatlısı
Türk kahvesi yanında 2 kare bitter

Su 3 lt
Spor Leslie 3 fast mil
15 dk koşu
60 sn plank 120 sn wall sit
50 squat
100 mekik

Canım ya şakın ayrılma bak sen daha çok girsen bende daha çok girerim ben yazıyorum kimse yazmıyor bekliyorum sonra düzenli yazılırsa devam eder her şey bence

2yumurta

Ara

4-5 yk taze fasulye
Salata cacık

Aksam18; 30
3yk taze fasulye

Spor 30 dk yuruyebildim çocuklar olunca Zor oluyo yarın inş Leslie yapmaya calicam
Leslie süper topluyor vücudu cidden canım muhakkak başla

2yumurta

Ara

4-5 yk taze fasulye
Salata cacık

Aksam18; 30
3yk taze fasulye

Menün güzel canım araları kaldırıp iki buçuk yap daha güzel olur
Ben burdayım yeterki sizde olun

Kızlar ben bugün naptim biliyimusunuz çocuklara makarna pisiriyirdum pismismi diye bakmam lazım ki benimkiler az pismisi yemiyor oyüzden azcık cignedim ve çıkarttim ve sonunda da komik ama kendimle gurur duydum:KK48:
Sen olmuşsun bu duygu çok güzel
Soır yapınca evet sıkılaşır ve kalori yakarsın ama en güzeli onca emeğimi bu cıssları yiyerek çöpe atamam diyorsun o süper oluyor

Bugün hiç giremedim eşya topladım yerın geçiyoruz İstanbul a
Sabah 11:00
1 şeftali 6 kayısı
Sucuklu yumurta
Peynir
5 zeytin
Ayçekirdeği
1 magnum
1 kase kırmızı mercimek çorbası
1 karnı yarık
Salata
2 çatal kadayıf tatlısı
Türk kahvesi yanında 2 kare bitter

Su 3 lt
Spor Leslie 3 fast mil
15 dk koşu
60 sn plank 120 sn wall sit
50 squat
100 mekik[/QUO
Menün güzel magnumu haketmiştin

Sabah
Omlet
Domates
salatalık
peynir
zeytin
fıstık
İle kahvaltımı yaptım

Börek yapmıştım azıcık ucundan baktım ama yakarım bugün yoğun geçecek

Günaydın kızlar Nasılsıniz bakalım bugün -200 gördüm düne göre inş

dahada iyi olacak hepimiz için Citi ti giyindigimiz günleri düşünerek hadi kaldırın totolari :KK49::KK49::KK49::KK49:

X