Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Günaydin arkadaslar, bugün kahvaltiya davetliyim sans dileyin bana :)

Dün 50 dk yürüdüm tempolu
Sen en iyi şekilde atlatacaksın canım eminim ben. 3-5 sn lik zevk için bedenimize eziyet etmeyelim artık. Şimdiye kadar yedik. Yediklerimiz hala göbeğimizde basenimizde duruyor. Bundan sonra nefsimize esir olmuyoruz. Zararlı bişey olursa koşesinden tadına bak. Zararlı olmayanlardan ye ve pişmanlık duymadan gururla gel. :halay:

Sen en iyi şekilde atlatacaksın canım eminim ben. 3-5 sn lik zevk için bedenimize eziyet etmeyelim artık. Şimdiye kadar yedik. Yediklerimiz hala göbeğimizde basenimizde duruyor. Bundan sonra nefsimize esir olmuyoruz. Zararlı bişey olursa koşesinden tadına bak. Zararlı olmayanlardan ye ve pişmanlık duymadan gururla gel. :halay:

:KK19::KK9:
Çok güzel yazmışsın canım yediğimiz kendinizi bedenimizi irademizi parçaladığımız. Yetti gayrı

Son düzenleme:
kızlar slm herkese.şu son bir kaç gün içinde 3 kes acillik oldum.2 kez bayıldım küçük tansiyon 5 e düştü.halbuki hiç tansiyon sorunuum yoktu yalnız doğumda tansiyonum fırlamıştı.sonra boğazım şişti kulaklarıma vurdu iğneler ilaçlar hala devm ediyor.kendimi toparlamaya çalışıyorum şimdi.

kızlar slm herkese.şu son bir kaç gün içinde 3 kes acillik oldum.2 kez bayıldım küçük tansiyon 5 e düştü.halbuki hiç tansiyon sorunuum yoktu yalnız doğumda tansiyonum fırlamıştı.sonra boğazım şişti kulaklarıma vurdu iğneler ilaçlar hala devm ediyor.kendimi toparlamaya çalışıyorum şimdi.

Allah yardımcın olsun canım hastalık çok zor
Tansiyon bayılmalar dedin. Ya bunlar psikolojik olabilir canım Allah var keder yok
Herşey bizim için bu dünya imtihan dünyası
Moralini yüksek tut
Çokça
Lâ havle Vela guvvete illâ billah de
Geçmiş olsun canım

Geçmiş olsun canım çok üzüldüm neden oldu bunlar durduk yere değildir biseyemi üzüldün ben ne zaman dediğin gibi hastalansam illaki bişeye uzulmusumdur

Merhabalar kızlar bugün gelemedim fazla köye geldik evdede inşaat vardı oyüzden
Bugün Çayda hiç şeker kullanmadım ekmekte hiç yemedim ama acıktım ilk gün olunca heralde aralarda kayısı kayısı kurusu salatalık vs yedim inş yarın onada dikkat edicem ama kendimi iyi hissediyorum olacak ins

Merhabalar kızlar bugün gelemedim fazla köye geldik evdede inşaat vardı oyüzden
Bugün Çayda hiç şeker kullanmadım ekmekte hiç yemedim ama acıktım ilk gün olunca heralde aralarda kayısı kayısı kurusu salatalık vs yedim inş yarın onada dikkat edicem ama kendimi iyi hissediyorum olacak ins

İlk günler acıkman leptine uyamaman çok normal canım
Bir süre sonra kolaylaşır unutma asıl acıktıran sağlıksız karbonhidratlar

Screenshot_20170724-201124.png

Sabah 10:30
1 şeftali
2 haşlanmış yumurta domates salatalık ile
Peynir
5 zeytin
Bir avuç çekirdek
Akşam 18:30
1 karnınyarık
3 yk taze fasulye
1 kase cacık
Su 3 lt
Spor Leslie 3 fast mil + 2 km yürüyüş

Sabah klasik Karatay kahvaltımı yaptım
Yumurta
Zeytin
Peynir
Fıstık
Söğüş

Saat iki gibi de patlıcan yemeği ile yoğurtlu çorba yerim

Sıcaktan insan hiç bir şey yspmak istemiyor sporu gece 20 kardio 20 kas çalışması olarak yaparım

X