Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Kızlar bugün hep dışarıdaydım gelincede ödevim falan vardı geç yazdım
Sabah 10.00
2 tane cherry domates
4 dilim salatalık
10 tane zeytin
Krem peynir
Kaşar
Yeşil elma
Akşam 16.30
2 tane lahmacun
Büyük boy ayran

Umarım lahmacun yasak değildir karatayın kitaplarında yiyebilirsiniz diyor dışarıda başka alternatif gelmedi aklıma
12.500 adım
2 lt su
Ayda 1 kere yiyebilirsin lahmacun

Kızlar eşim şehir dışında akşam gelecek
Sabah da kızım bardak kırdı sürekli kıyafet değiştir falan sinirler tavan ben sinirimi yiyerek çıkardım :skandal:
1 dilim ıspanaklı pasta
1.5 dilim börek
8 tane yaprak sarma
1 küçük patates ile patates li yumurta
Kendime sinir oluyorum hakim olamadım :KK61:

Kızlar eşim şehir dışında akşam gelecek
Sabah da kızım bardak kırdı sürekli kıyafet değiştir falan sinirler tavan ben sinirimi yiyerek çıkardım :skandal:
1 dilim ıspanaklı pasta
1.5 dilim börek
8 tane yaprak sarma
1 küçük patates ile patates li yumurta
Kendime sinir oluyorum hakim olamadım :KK61:
Şimdiye kadar yediniz hanımefendi yarından sonra dikkat ediyoruz

FB_IMG_1495813933498.jpg

Merhaba kızlar çocukların hastalığı yıl sonu etkinliği derken siteye giremedim.arada kaçamaklar olsada genelde dikkat ettim.ramazan ayımız hayırlı olsun inşallah sorunsuz atlatırız

Sabah
Kıymalı yumurta
2 ceviz
7 zeytin
Peynir
Domates salatalık
Çay

Ara
Bir avuç leblebi kuru üzüm

Akşam
Mantar sote
Yoğurt
Yarım lavaş

2 lt su
Tibet egzersizi

Kızlarrrrr arada beni etiketleseniz unutuyorum girmeyi aşk olsun size.

Sahur menülerinde ne var. Ben bu gün klasik Karatay kahvaltısı yapıp bir deneyeceğim nasıl oluyor. Yanında bol dereotu yiyim dedim sütüm azalmasın diye.

Ben hiç uyuyamadım gece sahura kadar bekledim sonra da namazı bekledim sabah erkenden de kalktım kafam sepet gibi
neden uyumadın ki canım hış olmuşsundur şimdi.ben sahura kadar yattım da sonrasında oğlan sağolsun hiç uyutmadı sıpa.fırsatını bulunca uyu biraz

neden uyumadın ki canım hış olmuşsundur şimdi.ben sahura kadar yattım da sonrasında oğlan sağolsun hiç uyutmadı sıpa.fırsatını bulunca uyu biraz
Eşimi bekledim şehir dışında idi o geldi 12 de sonra yatsam bir anlamı yoktu bugün de uyuyayım dedim kız uyuyunca ona da komşu geldi başım ağrıyor dehşet salak gibi oldum

Eşimi bekledim şehir dışında idi o geldi 12 de sonra yatsam bir anlamı yoktu bugün de uyuyayım dedim kız uyuyunca ona da komşu geldi başım ağrıyor dehşet salak gibi oldum
ilk gün bide vucut alışana kadar baş ağrısı yapacak zaten senin de yorgunluğun cabası olmuş.

kızlar napıyorsunuz nasıl geçiyor ilk gün?ben açlıktan ziyade susadım.Rabbim sabrını versin inşallah

X