Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Cok sagolun , evet ben de daha dikkatli gidiyorum su an 3 ogun devam ediyorum . Bugun insallah callenetice baslicam onceden de yapmistim hava cok kotu su an yuruyus imkanim yok evdeki imkanlarla bakalim

Ooo ne çok yazan olmuş dün geceden beri..sabah karatay kahvaltisi yaptim..ama bu akşam acıkmayayım diye brz abarttim ya hem cok karıştırdım, hem de 2 kasik kuskus yedim. Ben sadece 300 gram vermişim kızlar. Spor da yok.

Bilen hanimlar cevaplarsaniz sevinirim. Leptin 4 saat sonra basliyor ya bu 4 saat icinde sut icince de bozuluyor mu hormon sistemi

Önceden karatay la beslenirken leslie 3 -4 mil yapıyordum çok etkisini görmüştüm.ama hem çalışıyorum hem bebeğim küçük inanılmaz uykusuz ve yorgunum. Bahane değil ama valla popomu koyunca koltuğa benden mutlusu yok.kalkip spor fln yapamıyorum mutfak bile uzak geliyor

Önceden karatay la beslenirken leslie 3 -4 mil yapıyordum çok etkisini görmüştüm.ama hem çalışıyorum hem bebeğim küçük inanılmaz uykusuz ve yorgunum. Bahane değil ama valla popomu koyunca koltuğa benden mutlusu yok.kalkip spor fln yapamıyorum mutfak bile uzak geliyor
Sagliklisin bebegin de saglikli ya buna sukur verirsin elbette. Ben de hic yapamiyorum ama az da olsa versek cok guzel

SmartSelectImage_2017-01-10-23-04-12.png SmartSelectImage_2017-01-10-23-04-28.png
Bilen hanimlar cevaplarsaniz sevinirim. Leptin 4 saat sonra basliyor ya bu 4 saat icinde sut icince de bozuluyor mu hormon sistemi

Sütun glisemik indeksi 30 ama sut içince leptin çalışıyormu onu ben de bilemiyorum benim de kafama takıldı cnm. :işsiz:

Bende ole idim ilk 3-4 ay ole gecti.ruhsal bi cokuntu icindeydim. Az da olsa bebegini birakip disari cikmayi deneyerek baslayabilirsin.inan ki o kisacik zaman aeni ferahlatacaktir

Ooo ne çok yazan olmuş dün geceden beri..sabah karatay kahvaltisi yaptim..ama bu akşam acıkmayayım diye brz abarttim ya hem cok karıştırdım, hem de 2 kasik kuskus yedim. Ben sadece 300 gram vermişim kızlar. Spor da yok.
Canim kilonu soylermisin seni eklememisim ozur dilerim

X