Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

:KK24:evet çok pis gıcık olduklarım var onlara okkalı bir kapak lazım:super:bayrama inşallah 65 le gireriz:KK68:ama bu haftadan sonra haftada bir büyük ihtimal pazartesi günleri kendime bir ödül vericem o aradaki kaçamakları engellemek için.dün eşim kaymaklı kadayıf getirmiş canı istiyormuş ben yemiyorum diye dünyanın lafını yedim sen nasıl insansın senin yüzünden eve bişey almak istemiyorum dedi bana:KK23:bende 55 kiloya düşecem dediğimde attığın kahkaha kulağımda hala dedim:KK28:ohh bırakmadım içimde
Ben de kaçamak yaparken hep tartı günü + çıkıyordum.kacamaksiz 1 hafta sonunda verebildim kilo. Dediğin gibi kaçamak olmasın diye ödül olabilir.abartmadan belki evet.
Aslında ödülümüz saglikli ve formda olmak gzl giysiler giyip gzl görünmek ama insan bazen dayanamıyor.
Benim eşim de aksamlari tv karşısında çay kahve yanında yer birsürü şey bana ısrar etmez yesene diye o ayrı..
Karışmaz çok... ama Arada börek poğaça ne zamandır yapmadin vb. Söylüyor nadir de olsa.

:KK24:evet çok pis gıcık olduklarım var onlara okkalı bir kapak lazım:super:bayrama inşallah 65 le gireriz:KK68:ama bu haftadan sonra haftada bir büyük ihtimal pazartesi günleri kendime bir ödül vericem o aradaki kaçamakları engellemek için.dün eşim kaymaklı kadayıf getirmiş canı istiyormuş ben yemiyorum diye dünyanın lafını yedim sen nasıl insansın senin yüzünden eve bişey almak istemiyorum dedi bana:KK23:bende 55 kiloya düşecem dediğimde attığın kahkaha kulağımda hala dedim:KK28:ohh bırakmadım içimde
Bazen eşler birlikte ayni seyleri yemek istiyor bazen tek başına keyif vermiyor gerçekten.
ama biz bayanlar kilo verdikten sonra bazen onlara eşlik edebiliriz az porsiyonla inş.

Karatay a uygun krep tarifi paylaşabilir misiniz bilen varsa kizlar. H.sonu yapmak istiyorum şimdiden malzemeleri fln bileyim ki hazır olsun dedim.

IMG_5004.PNG
Karatay a uygun krep tarifi paylaşabilir misiniz bilen varsa kizlar. H.sonu yapmak istiyorum şimdiden malzemeleri fln bileyim ki hazır olsun dedim.

Selam kızlar sabah vücut analizi yaptırdım metabolizma yaşım 44 çıktı. 32 kilo yağım varmış. Obez kategorisine giriyormuşum. :KK43:

Bu baktırdığım yer herblifetı. Küçük bir makineydi yarın normal büyük makineyle olçeb bi yere gideceğim bakalım.

bugün ipin ucunu kaçırdım iki iltifsta yumuşadım eski aç gözlü halime döndüm

Yazacak menü verecek yüzüm yok
Artık toparlayacağım ve pazartesi tartısında 77 yi göreceğim inşallah

menüm
1. öğün
2 haş yum
salatalık domates
peynir
sonrasında sütlükahve 1 küçük muz

2. öğün
bol salata
haşlayıp yoğurtlanmış kuru patlıcan

su 2 ye tamamlarım
spor 20 dk dans 30 dk yürüyüş

Selam kızlar sabah vücut analizi yaptırdım metabolizma yaşım 44 çıktı. 32 kilo yağım varmış. Obez kategorisine giriyormuşum. :KK43:
:KK70:ben ne kategorisine giricem acaba obezin üstü var mı?:KK70:

sıkma canını zaten vereceksin kilo elbet gidecek zayıfladıkça meto da hızlanacak.bunlar motivasyonunu düşürmesin:KK66:sen devam et

Banada biraz motive lazım. Kendime çok kızıyorum haftada bir kilo verebilme potansşyelini değerlendirmediğim için :sinirli:

:KK70:ben ne kategorisine giricem acaba obezin üstü var mı?:KK70:

sıkma canını zaten vereceksin kilo elbet gidecek zayıfladıkça meto da hızlanacak.bunlar motivasyonunu düşürmesin:KK66:sen devam et
Yok canım ya sende birsürü kilo verdin kilolu aralığındasındadır

Merhaba hanımlar,
Bu yağ ölçümünü nerelerde yaptırabiliriz başka?Ben de merak ettim şimdi
Bu arada bugün bütün kurallara uydum hiç kaçamak yok.yürüyüş yapamadım ama işyerinde kendiliğinden 4000 adım atmışım tempolu değil ya işe yarar mı bilemedim

X