Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

napıyorsunuz çıtır hatunlar?ben saçımı boyadım bugün sonrasında oğluşla uğraştım bu saat oldu.

kızlar bayrama 2 ay var ama daha motive olmak için hedef koyalımmı?
Güle güle kullan canım
Hedef koyalım ya 2 aya 12 kiloyu da versem süper olur

merhaba hatunlar :KK28:
ben de en son 55.8dim bugün tartıldığımda 54.8 olmuşum. :sampiyon:Kaçamağın çok olmadığı ve çok hareketli bir haftaydı. 53ü gördüğümde de inşallah, o zaman skinny jeans ve jillians programlarına tekrar başlayacağım inşallahEn Büyük TÜRKİYE bakalım mayısta 53ü görmeyi hedefliyorum.

olun nasıl birşey olsun canım?
liste yapalım herkes bayramda olmak istediği hedef kilosunu koysun ve onun için mücadele edelim daha motive oluruz?bayramda eşimin tarafında kılkuyruklar var zamanında göz koymuşlar onlara okkalı bir kapak yapmak isterim yani:KK28:ben söyleyeyim mesela hedef kilomu 65:KK9:

menüm
1. öğün
1 kase çorba
1 haş yum domates salatalık

2. öğün
200 gr sucuk
salata
çeyrek içi alınmış ekmek
5 kaşık yoğurtlu barbunya

su 2 ye tamamlarım
spor
20 dk dans
45 dk yürüyüş

merhaba hatunlar :KK28:
ben de en son 55.8dim bugün tartıldığımda 54.8 olmuşum. :sampiyon:Kaçamağın çok olmadığı ve çok hareketli bir haftaydı. 53ü gördüğümde de inşallah, o zaman skinny jeans ve jillians programlarına tekrar başlayacağım inşallahEn Büyük TÜRKİYE bakalım mayısta 53ü görmeyi hedefliyorum.
Aynı kilodayız boyunuz kaç

Keske cocuklar da yemese :KK43: yanlis anlama canim, ben de kucukken fast food, abur cubur yemekten bu hale geldim, bagimlisi oldum o yuzden soyluyorum. Cok kiziyorum annemlere neden izin verdiniz boyle seyler yememe diye...
Çok haklısınız ama çok nadir yediriyorum biraz da gözleri ve nefisleri törpülensin mantığıyla

Benim hedefim de ramazana kadar 50 kg olmak ve sonrasında korumak.50 olursam çok zayıf görünürsem 1-2 kilo alırım diye düşünüyorum.ne de olsa alması çok kolay

Saat ilerleyince ev sessizlesti. Kizim 9.30 gibi uyudu.Dusumu aldim.
bi sizlere bakayım dedim ne var ne yok diye.
Bugun de iki ogun yedim.
Sabah Karatay kahvaltısı yaptim.
Akşam döner bol salata ayran.
Iyi geceler kizlar bol leptinler.....

liste yapalım herkes bayramda olmak istediği hedef kilosunu koysun ve onun için mücadele edelim daha motive oluruz?bayramda eşimin tarafında kılkuyruklar var zamanında göz koymuşlar onlara okkalı bir kapak yapmak isterim yani:KK28:ben söyleyeyim mesela hedef kilomu 65:KK9:
Selam canim.Kusura bakma mesajı anlayamadım ben.kim kime göz koymuş ?

Bayramda sanırım 8kilo diyorum ve son olsun artık bu durumum..

FB_IMG_1492158252836.jpg

Gülüm bizim nisanlanacagimiz zaman bile aramizi bozmaya çalışanlar oldu akrabaları.kızımı sana vereyim deyip dururlardi eşime.
AA ilk defa kızımı sana vereyim diyen duydum millet çıldırmış yahu :110: ideal kilom minimum 63 maksimum 72 çıktı ben 68 olayım o zaman 14 kilo vermem lazım :KK15:

Günaydın kızlar
Çocuklar gece 22:30 a kdr uyumadı yazamadım
Dün sabah yumurtasız kk
Öğle meze
Akşam et ve meze yoğurt

Bu sabah: sadece yumurta ve ceviz zeytin herşey bitmiş evde bugün alışveriş yapıcam

X