Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

menüm
1. öğün
2 haş yum
6 zeytin
salatalık domates
şekersiz çay

2. öğün
sütlü kahve
2 yum ile kıymalı yumurta
salata
5 kaşık yoğurt

su 2,5 lt
spor yok şimdilik yürüyebilirsem yazarım yine

Yerim de sayıyorum cidden birde kaçamak yaptım hiç gitmedi kilo 29-30 Nisa'n da kokteyl var bizim jet sosyetenin orada şık olmam lazım be zayıf:dua: bakalım ne kadar giderse 3 haftada

Yerim de sayıyorum cidden birde kaçamak yaptım hiç gitmedi kilo 29-30 Nisa'n da kokteyl var bizim jet sosyetenin orada şık olmam lazım be zayıf:dua: bakalım ne kadar giderse 3 haftada
Hedef koy kendine ve onun için mücadele et gulum 3 haftasonra 4 kilo vermis olucam de mesela :KK66:

Iyi aksamlar kizlar bebiş uyudu ben de geldim.aksam yemeği mercimek corbasi fırında sebzeli tavuk yogurt salata... kacamaksiz bitiriyorum günü o yuzden huzurluyum ben de bu hafta hedef koydum en az 400 g (aslinda 1 kg) vermek istiyorum kacamaksiz maalesef spor yok hava gzl olursa bebekle disarida yuruyus yapacagim.bakalim p.tesi sonuç ne olacak...

gerçekten öyle canım. artık yağ oranlarımızın da sonlarındayız ondan vermek 55lerde cok daha zor 70lere oranla. o yüzden artık bundan sonrası için daha yabaş yakım olucak her hafta 500 gr falan beklemiyorum hiç. en fazla 100 - 200 gr eksilebiliriz gibime geliyor. :) o da yeter ama. yaza kadar istediğimi kiloya ineriz inşallah
Boy kaçtı sizin

Kızlar yarın ceviz fidanı dağıtım töreni var ona hazırlanıyorum.sunucu benim. Vali bey ile müdürleri çiftçiler olacak.. Sabah 10da program başlayacak. Heyecan dorukta

X