Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

menüm kızlar

1. öğün
2 haş yum
peynir salatalık 5 zeytin
sütlü kahve

akşam regl olmadım sanırım ondan kızlar canım sürekli bişeyler istiyor yaa:mad:
1 bardak kola
et sote
salata
çayın yanına petibör büskividen yedim 5 taneydi

su 1,5
spor 20 dk yapabildim eşimle aramız açık bakamam akşam çocuğa dedi:KK11:

menüm kızlar

1. öğün
2 haş yum
peynir salatalık 5 zeytin
sütlü kahve

akşam regl olmadım sanırım ondan kızlar canım sürekli bişeyler istiyor yaa:mad:
1 bardak kola
et sote
salata
çayın yanına petibör büskividen yedim 5 taneydi

su 1,5
spor 20 dk yapabildim eşimle aramız açık bakamam akşam çocuğa dedi:KK11:
Su az oldugu için reseptörlerin bozulmuş şekere baglamışın

FB_IMG_1491607263422.jpg

ben de bu geçtiğimiz akşam yine taze ekmek izni verdim kendime. ne tatlı ne hiçbirşey çekmiyor canım. sadece taze çıtır susamlı ekmek veya simit çekiyor onu da ödül olarak son 2 haftadır 1er kere veriyorum. Ama daha vermicem. Bu sondu. :KK43:
Bu hafta tartılmıcam. 2 haftada 1 tartılınca çok daha mutlu edici oluyor sonuç. Herkes nasıl? ♡

ben de bu geçtiğimiz akşam yine taze ekmek izni verdim kendime. ne tatlı ne hiçbirşey çekmiyor canım. sadece taze çıtır susamlı ekmek veya simit çekiyor onu da ödül olarak son 2 haftadır 1er kere veriyorum. Ama daha vermicem. Bu sondu. :KK43:
Bu hafta tartılmıcam. 2 haftada 1 tartılınca çok daha mutlu edici oluyor sonuç. Herkes nasıl? ♡
Bak bak bak kaçışa bak bişey olmaz tartıdan kaçma.. Biz iyiyiz bebem çok şükür

Geçmişi okuyup geldim.hafta sonu yazamadim.dun dışarıdaydık gezdik alışveriş kizima birseyler aldik baharlik yazlik giysi fln. Kendime 23 nisan da giymek icin birseyler aldim. Dışarda yedik.en uygun olanları seçmeye çalıştım. Bugün karatay kahvaltısı yaptım bebiş uyurken türk kahvesi içiyoruz eşimle.herkese iyi pazarlar (bu arada ben kucuk beden bir giysi vb. alip icine girmek icin zayiflayamiyorum tabi tercih meselesi zayıfladıkça birkaç parca giysi kumaş pantolon fln aldım çünkü okula gidiyorum ve çok kötü emanet gibi duruyordu pantolonlar. zaten eski kiloma(hamilelik oncesi kiloya) dönünce eski giysilerim olacak inş. Onları giyeceğim.bu beni motive ediyor.onlara gireyim yetecek bana.)

X