Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

canım şeyi denedin mi mesela ben protein yaptıktan sonraki gün tartılayım ya aynı çıkar yada daha az kilo vermiş olurum sebze yaptığımda daha eksi olur sende mesela bugün akşam sebze yemeği yap ye yarın tartıl bakalım fark edecek mi?
Tam tersi olmaz mı. Sebze su tutar ama protein daha fazla su attırır. Biz her perşembe protein detoksu yapıyoruz cuma az çıkalım diye.

Tam tersi olmaz mı. Sebze su tutar ama protein daha fazla su attırır. Biz her perşembe protein detoksu yapıyoruz cuma az çıkalım diye.
Himm bilemiyorum onu da gülüm ben kendi durumumu söyledim bende de tam tersi oluyor protein yediğim de daha farklı çıkıyor tatrida

Ben hırs yaptım senden sonra 14 gün sonra bende 40 beden olcam. :KK70: kendi kendime yarışa girdim sana da haber vereyim dedim
Vallahi fistik gibide girdim gülüm daha fazla hırs olsun sana geçen de dedim ya kumaş tan kaliptan olabilir ama girdim yani sadece daha hoş durmasını isterim

Yok canim ya ben korse giymem neyse o.kardio yapmasam da sabit kaliyor
Giy yaa nolcak. Ben giyiyorum valla düğünde bayramda. Hatta en kuçuğunu aldım içine girene kadar su ter içinde kalıyorum :KK70: gittiğim yerde tuvaletim gelmezse sorun yok :KK70:
Cardiyo yap zaten onu bırakma yanında sıkılaşmak için de bişey yap 14 gün için

Giy yaa nolcak. Ben giyiyorum valla düğünde bayramda. Hatta en kuçuğunu aldım içine girene kadar su ter içinde kalıyorum :KK70: gittiğim yerde tuvaletim gelmezse sorun yok :KK70:
Cardiyo yap zaten onu bırakma yanında sıkılaşmak için de bişey yap 14 gün için
Hahahaha kız harikasin yaa ya wc olursa nolacak peki.yok gülüm giymem sıkıntıya gelemiyorum ben.karın egzersiz i yaparım 14 gun

X