Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Bende sıkıntı ya gelemiyorum ya
öyleyim gülüm yaa bir düğünümde giydim gelinliğin altına o da çatlayacaktım:eek:hiçç sıkıntıya gelemem:KK51:waffle kaç kaloriymiş acaba merak ettim.yedin gitti ama bence böyle arada yapılan kaçamakta metoyu şaşırtıyor.bende o gün baya abarttım yaa varya gümledi resmen o gün.hep moral bozukluğundan.o günün telfisi ancak 3 gün sürer:KK51:

:KK70:kız şaka bir yana boşver korseyi falan sen kararlı devam et
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_untitled(6).png

İnşallah canım inşallah. Ocakta bunu aldım içine girmeye çalışcam diye. Buna girsem yeter fazlasına gerek yok :KK70:

öyleyim gülüm yaa bir düğünümde giydim gelinliğin altına o da çatlayacaktım:eek:hiçç sıkıntıya gelemem:KK51:waffle kaç kaloriymiş acaba merak ettim.yedin gitti ama bence böyle arada yapılan kaçamakta metoyu şaşırtıyor.bende o gün baya abarttım yaa varya gümledi resmen o gün.hep moral bozukluğundan.o günün telfisi ancak 3 gün sürer:KK51:
Düğünde 34 bedendim gelinliği daralttırdık ama duğune kadar ben az daha verdim. Kenarlara falan çaput mu doldursak demiştik. :KK70: baya potlaşmıştı kenarları:KK70:

Başla kaç kalori bilmiyorum :) ben atletsiz gezemem gelinliğin altına bile giydim biliyor Muş'un :)

Düğünde 34 bedendim gelinliği daralttırdık ama duğune kadar ben az daha verdim. Kenarlara falan çaput mu doldursak demiştik. :KK70: baya potlaşmıştı kenarları:KK70:
Bana gelinlikçim kesin zayıflarsın düğüne dedi Yök ya dedim gelinlik bitti giydim patlayacak bu dedim o da dedi ki içine kopça yaptım düğünde onları bile takacaksın demişti ciddem onları bile taktık şok olmuştum

:KK70:ya ilaç gibisin yemin ederim yaa:KK70:kız ne güzel zayıfmışsın yaa

2 saattir oğlanı yatırmaya çalışıyorum tövbe yatacak göz yok:emir_bebek:haylazlık peşinde sıpa:emir_bebek:yatsada yürüyüş yapsam ya eşim bu akşam bakmam dedi :KK51:

X