Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Ya bende kendime o kadar kızıyorumki 4 gün süper gitti 68.4 leri gördüm iki gündr yine abarttım 70 lerdeyim. Emeğime üzülüyorum çok kızıyorum. Ama eşim uzun çalıştı ben yalnız üç çocukla stres yaptım. Stresin olduğu yer benim için yemek demek. Abartının dibine vurdum resmen

Ya bende kendime o kadar kızıyorumki 4 gün süper gitti 68.4 leri gördüm iki gündr yine abarttım 70 lerdeyim. Emeğime üzülüyorum çok kızıyorum. Ama eşim uzun çalıştı ben yalnız üç çocukla stres yaptım. Stresin olduğu yer benim için yemek demek. Abartının dibine vurdum resmen
Birazda psikolojik.... Spor yap yemekten daha mutlu olursun

FB_IMG_1491505118984.jpg

Spor yapınca yoruluyorum bebişlere bakıcak gücüm olmuyo. Çok yediğim zaman gergin oluyorum rahatsız ediyo zaten. Ama işte stresten yiyorum. Düşünsene 3 tane canavarla tek başınadın yardım edicek kimse yok. Eşim gece 4 te geldi. Zaten gece uykusu diye bi olay yok sabahta 6 da herkes ayakta pil bitiyo. Uykusuzluk benim en zayıf noktam

Spor yapınca yoruluyorum bebişlere bakıcak gücüm olmuyo. Çok yediğim zaman gergin oluyorum rahatsız ediyo zaten. Ama işte stresten yiyorum. Düşünsene 3 tane canavarla tek başınadın yardım edicek kimse yok. Eşim gece 4 te geldi. Zaten gece uykusu diye bi olay yok sabahta 6 da herkes ayakta pil bitiyo. Uykusuzluk benim en zayıf noktam

Canım sen miniklere bak yeter spor için stres olduğunda kuruyemiş bulundur onu ye evde kilo almazsın en azından zaten çok kilon da Yök

Çok zormuş anne olmak. Şükür rabbim nasip etti derdim etrafımda kimsenin olmaması. Yeni tayin geldik tanıdık kimse yok eşim geç saatlere kadar çalışıyo Allah benim ve bütün annelerin yardımcısı olsun (AMİN)

Çok zormuş anne olmak. Şükür rabbim nasip etti derdim etrafımda kimsenin olmaması. Yeni tayin geldik tanıdık kimse yok eşim geç saatlere kadar çalışıyo Allah benim ve bütün annelerin yardımcısı olsun (AMİN)
Amin canım bende seninle aynı durumdayım kimse Yök iş dolayısı ile geldik bizde hangi ildesin peki

Amin canım inşallah

günaydın kızlar dün misafirim vardı akşam giremedim

dünkü menüm
1. öğün
2 haş yum
6 zeytin
kk peynir
salatalık nane
şekersiz çay

2. öğün
pırasa
salata
yoğurt

su 2 lt
spor 45 dk yürüyüş

Hala 60.5im inemedim bir turlu
Dünkü menüm
Salata tavuk parçalı
İkinci menüm azcik makarnali salata

Makarnayi yakmak için
Bir saat pilates
Bir saat spinninge yaptim

Bugün hala kilo veremedigimi görünce sinirlerin bozuldu ama :KK43:

Hala 60.5im inemedim bir turlu
Dünkü menüm
Salata tavuk parçalı
İkinci menüm azcik makarnali salata

Makarnayi yakmak için
Bir saat pilates
Bir saat spinninge yaptim

Bugün hala kilo veremedigimi görünce sinirlerin bozuldu ama :KK43:
canım şeyi denedin mi mesela ben protein yaptıktan sonraki gün tartılayım ya aynı çıkar yada daha az kilo vermiş olurum sebze yaptığımda daha eksi olur sende mesela bugün akşam sebze yemeği yap ye yarın tartıl bakalım fark edecek mi?

X