Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Sabah kendi kuyumu kendçm kazdım çörek yaptım çocuklara bir parçasını yedim :silah:

Cezamı da kesiyorum bugün 15 bin adım atıp size yollayacağım :spor:

:skandal:

asya_01 asya_01 canım durumun nasıl
sabah baş ağrısıyla uyandım gülüm spor da yapmak istiyorum akşam misafir var eşim davet etmiş kalktım ikramlık bişeyler hazırladım.elbisem geldi şahane oldu bayıldımmm rengi muhteşem oldu.yengem moralimi yerine getirdi ya kilo verdiğimi falan söyledi ama baya abarta abarta:-)14 gün hiç istisnasız 1 saat yürümek istiyorum kınaya 14 gün var o elbise öyle olur ki şahane.giydim hoşuma gitti 40 beden getirttim zaten 2 haftaya verebildiğim kadar kilo vermek istiyorum:dua:

sabah baş ağrısıyla uyandım gülüm spor da yapmak istiyorum akşam misafir var eşim davet etmiş kalktım ikramlık bişeyler hazırladım.elbisem geldi şahane oldu bayıldımmm rengi muhteşem oldu.yengem moralimi yerine getirdi ya kilo verdiğimi falan söyledi ama baya abarta abarta:-)14 gün hiç istisnasız 1 saat yürümek istiyorum kınaya 14 gün var o elbise öyle olur ki şahane.giydim hoşuma gitti 40 beden getirttim zaten 2 haftaya verebildiğim kadar kilo vermek istiyorum:dua:
Senin yanındayız moralini bozma yeter

FB_IMG_1491547184699.jpg
c

FB_IMG_1491505420025.jpg
Bizim sloganımız bu... Bunu beynimize kalırsak yediğiniz bile boğazımızdan geçmeyecek

Sen kaç elbise aldın ben takip edemedim. Güle güle giy canım. Sen 40 dedikçe benim yiyesim geliyor nedense :KK70: bana herşey ters tepki yapıyor. :KK70:

Oh ne güzel elbisen güzel olmuş yğrprsrn süper olur ödem filan kalmaz elbise şahane durur sen kendini iyi hissettiğin de daha da güzel olur:KK45:

Bu arada adet oldum kızlar :halay:ilk defa adetim 4 gün geçti benim normalde hiç gecikmez hep 2-3 gün erken olurdum

Kıskançlıktan :KK70:
Aramızda 10 kilo var bana 40 olmuyor ona oluyor :KK70:
Geçenlerde ben de korseyle falan 40 beden giydim ama baston yutmuş gibi oturdum misafirlerin yanında. :KK70:
Belki o balık etlidir ondan giriyordur 40 bedene birde beden beden kalıp kalıp değişiyor mesela bende bir kap var 40 beden ama 46 bedene de olur :KK45:ben hiç korse giyemiyorum ya

Belki o balık etlidir ondan giriyordur 40 bedene birde beden beden kalıp kalıp değişiyor mesela bende bir kap var 40 beden ama 46 bedene de olur :KK45:ben hiç korse giyemiyorum ya
Valla ne etli bilmiyorum benden ince olduğu kesin. :-) korse ben de zor giyiyorum işte robot gibi oturuyorum :-)

Ya bende kendime o kadar kızıyorumki 4 gün süper gitti 68.4 leri gördüm iki gündr yine abarttım 70 lerdeyim. Emeğime üzülüyorum çok kızıyorum. Ama eşim uzun çalıştı ben yalnız üç çocukla stres yaptım. Stresin olduğu yer benim için yemek demek. Abartının dibine vurdum resmen

X