Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Eki Görüntüle 1978104
Kahvemi içip spora gitsek iyi olur
bende yaptım şimdi içiyorum,oğluş yatıyor o kalkana kadar yürüyebilirsem şahane olur.dünkü pilavı yaktım akşam 1 saat yürüdüm hemde öyle iyi geldi ki arkasına bir duş ohh miss:21:içime dert olmuştu o pilav yaa:KK23:

IMG_20170406115216.jpg

35dk bir tempolu yürüyüş yaptım şimdi işe geciyorum

bende yaptım şimdi içiyorum,oğluş yatıyor o kalkana kadar yürüyebilirsem şahane olur.dünkü pilavı yaktım akşam 1 saat yürüdüm hemde öyle iyi geldi ki arkasına bir duş ohh miss:21:içime dert olmuştu o pilav yaa:KK23:
Canım zaten spordan sonra öyle bir rahatlık hissediyorsun ki anlatamam... Sanırım bu da melatonin hormonundan kaynaklı

dün geldi geldi gitti sırf kıyafet nasıl olucak diye merakından tam o küçük beden gönderdikleri kıyafet geldi o da üstüne geldi ayy sen bu elbisseye hayatta giremezsin dedi bende ne biliyorsun kainmisin giren benden iyimi çatır çatır da girerim Alim Allah dedim:KK57: böyle kaldı.laf soktum soktum durdum işine gelmiyorsa konuşmasın.modumu düşürecekse hiç konuşmasa daha kardayım:sinirli:
Of of o ne ya öyle bence sen bu kadına çok değer yüz vermişin maşallah hatun lafını da esirgemiyor.
Ama iyi çakmışsın hanıma hahhah... Havalar güzelleşti ben artık sporsuz yapamam. Gel birlikte azmetip başarılı. Görsün senin isteyince ne yapabilecegini

Favorim çökelikli iki yumurta salatalık zeytin ve peynirli kk mı yaptımEn Büyük KK

İkinci öğün olarak da çorba ıspanak yemeği ve yoğurt düşünüyorum
Dün kızı uyutup dört bin adımı on bine çıkardım mutluluk bu olsa gerek :spor:

Pazartesiye kadar günlük onbin yapacağım inşallah

Favorim çökelikli iki yumurta salatalık zeytin ve peynirli kk mı yaptımEn Büyük KK

İkinci öğün olarak da çorba ıspanak yemeği ve yoğurt düşünüyorum
Dün kızı uyutup dört bin adımı on bine çıkardım mutluluk bu olsa gerek :spor:

Pazartesiye kadar günlük onbin yapacağım
İnşallah canım şu iki ayı iyi değerlendirmek lazım

NUTELLA HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

Daha önce Nutella'nın içerdiği palm yağı (palmiye yağı) ile ilgili haberleri paylaşmıştık. Bu kez beslenme uzmanı Natasha Longo Healthy Holistic Living sitesinde Nutella içeriğindeki palmiye yağının yanında başka tehlikeli maddelere de dikkat çekmiş:

"Nutella hakkında bilinmeyen en korkunç gerçek E621 olan MSG (Mono sodyum glutamat) içerdiğidir. Bu çok akıllıca olarak, içinde olduğu belirtilen başka bir maddenin altında gizlenmiştir. İçeriğinde belirtilen yapay vanilya aromasının içinde vardır. Ayrıca içinde toksik, GDO'lu soyadan elde edilen soya lesitini bulunmaktadır.

Nutella, ürünlerinin yapay renk ve koruyucu içermediğini iddia etmektedir. Yapay kelimesinin anlamı doğada bulunmayan, insan eliyle yapılan olarak belirtilmektedir. Nutella'nın içinde bulunan her madde o kadar çok işleme tabi tutuluyor ki hiçbiri doğal şekillerinde kalmıyor. Örneğin soya lesitini soya işlendikten sonra kalan atık bir madde ve çok miktarda çözücü (solvent) ve pestisit içeriyor."

Özet çeviri: Nurçin Çağlar
Sağlıklı Yaşıyoruz
Sağlıklı Yaşıyoruz notu: Bu yazı tercüme bir yazı olduğu için bu markanın içeriğinden söz ediliyor. Sanılmasın ki bizde üretilen krem çikolatalarda bu maddeler yok. Maalesef bizdekilerde de olabilir. İşlenmiş tüm ürünlerden uzak duralım.

Kaynak: http://www.healthy-holistic-living.com

#nutella #sağlıklıyaşıyoruz #sağlıklıyaşam #sağlıklıbeslenme

Of of o ne ya öyle bence sen bu kadına çok değer yüz vermişin maşallah hatun lafını da esirgemiyor.
Ama iyi çakmışsın hanıma hahhah... Havalar güzelleşti ben artık sporsuz yapamam. Gel birlikte azmetip başarılı. Görsün senin isteyince ne yapabilecegini
benim diyet patladı bugün:eek:2 aydan bu yana ilk kez:olamaz:

çok canım sıkkın kızlar yaa bildiğiniz gibi değil anlatmadım sizlere ama maddi olarak baya sıkıntıdayız öyle böyle değil eşim çok yansıtıyor bana elbise konusunda teferruta girmedim anlatmadım size ama o elbiseyi almasın diye baya konuştum sırf gözümde kalmasın diye aldı aslında hiçç alacak durumu yokken.borç harç etmeye başladı artık...sanırım psikolojik durumdan diyeti gümlettim resmen.birde ailemiz den de vefasızlık diz boyu kv geldi bugün ne dedi biliyormusunuz?eltimgil ona diyormuş ki güya sen arada çocuğa bakıyon asyagil sana para vermiyor mu?:KK57:resmen kan beynime sıçradı derler ya hani kan beynime sıçradı zaten ondan sonra yemeye vurdum hemde abuk subuk şeyler yani.

çok canım sıkkın kızlar yaa bildiğiniz gibi değil anlatmadım sizlere ama maddi olarak baya sıkıntıdayız öyle böyle değil eşim çok yansıtıyor bana elbise konusunda teferruta girmedim anlatmadım size ama o elbiseyi almasın diye baya konuştum sırf gözümde kalmasın diye aldı aslında hiçç alacak durumu yokken.borç harç etmeye başladı artık...sanırım psikolojik durumdan diyeti gümlettim resmen.birde ailemiz den de vefasızlık diz boyu kv geldi bugün ne dedi biliyormusunuz?eltimgil ona diyormuş ki güya sen arada çocuğa bakıyon asyagil sana para vermiyor mu?:KK57:resmen kan beynime sıçradı derler ya hani kan beynime sıçradı zaten ondan sonra yemeye vurdum hemde abuk subuk şeyler yani.
Eltin gercekten böyle bisey demis mi? Yoksa kayinveliden uydurmus mu?

Sonuçta ona ihtiyacın var Dı değil mi? Bence öyle düşünme... Elti deme zaten o konuda bende muzdaripim.maalesef dost olmuyorlar

Nasıl ya den para mı vereceksin kayın V

çok canım sıkkın kızlar yaa bildiğiniz gibi değil anlatmadım sizlere ama maddi olarak baya sıkıntıdayız öyle böyle değil eşim çok yansıtıyor bana elbise konusunda teferruta girmedim anlatmadım size ama o elbiseyi almasın diye baya konuştum sırf gözümde kalmasın diye aldı aslında hiçç alacak durumu yokken.borç harç etmeye başladı
şok oldum ya acaba kayınvaliden senden para mı istiyor böyle diyerek anlayamadım cidden başkalarına sinir olup bizim diyetler gidiyor ya üzüldüm ya

şok oldum ya acaba kayınvaliden senden para mı istiyor böyle diyerek anlayamadım cidden başkalarına sinir olup bizim diyetler gidiyor ya üzüldüm ya
5 aylık olacak oğlum yarın ve 5 ayda 2 kere baktı.keşke onada bakmasaydı.aklı sıra ne koparsam kar diyo.biz kaç sene tedavi gördük çocuk için eşim öyle sinirlendi ki bundan sonra bir kuru çayver gönder dedi.çocuk olmadığında arkamdan ksır diyo du çocuk oldu şimdi tırtıklamanın peşinde

5 aylık olacak oğlum yarın ve 5 ayda 2 kere baktı.keşke onada bakmasaydı.aklı sıra ne koparsam kar diyo.biz kaç sene tedavi gördük çocuk için eşim öyle sinirlendi ki bundan sonra bir kuru çayver gönder dedi.çocuk olmadığında arkamdan ksır diyo du çocuk oldu şimdi tırtıklamanın peşinde
Allah bağışlasın canım bu güne şükür.. Belkide öyle bir şey yoktur. İzlemede kal

X