Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Hello kızlar
Bnm cücükler 2 gündür gece 10 da uyuyor yazamıyorum size de mahvettiler beni şu an kız geri uyandı meme de :işsiz:

Sabah ikisi de uyanıp emmek istedi dolayısı ile kahvaltı yapamadım 1 bardak kefir içtim yolda da muz yedim

Öğle mercimekli bulgur salata yoğurt
Akşam bir kaşık mercimek ve zeytinyağlı yeşil fasulye

Ama akşam çay yaptım kayınvalideler bendeydi bir kase çerez yedim ve şu an çok pişmanım canım bir şeyler istiyor sürekli,bahar olayı mı nedir:duduk: spor yapmam lazım en azından yürüyüş bandım var onda yürüsem kardeşim de bugün alt tarafın tabi yine geçmişte spor yapıp neredeyse iki yıldır yattığımdan dümdüz diyor

Acep 30 day shred mi yapsam
Çok efor sarfettiren bir şey de istemiyorum süt için
Amann çok bunaldım herşeyden

günaydın kızlar çok fena başağrısıyla uyandım:KK51:geçen 2 elbise siparişi vermiştim biri bordo o elbise olan kısa bide mor abiye.sipariş bugün yarın elimde ama burnumdan geldi hani geçen bir komşu vardı ya lafı geçmiştir yoo zayıflamamış diyen yazmıştım sizede o da öğrendimki benim mor abiyenin kırmızısını alıcakmış dedim bana geliyor sen başka al kıl kıl cvplar verdi cinlerim tepeme çıktı.iade edecem dedim eşim kızdı sana ne bırak giysin sana yakıştığı gibi yakışacak mı ona dedi.kadın patates çuvalı gibi kendini benle bir tutuyor:KK11:bana diyor ki siparişi iptal et bedenini bulursam bende alıcam canım sen şakamısın dedim elbise yarın elimde sen başka bişey bak.çıldırdım dün yaa
Canım benim makesefki böyle insanlar var hayatımızda. Onun yapmak istediği tam olarak bu seni sinirlendirmek. Görüşme o olmuyorsa o konuşsun aa çok haklısın de gül geç o sinir olsun. Sen kendini biliyorsun o ne derse desin duyma. Sen onu görmezden gel bak nasıl kuduruyor

Canım.ben aralıkta karar verdim aslında..düşündüm şimdi ayda 3 kilo versem 12,kilo yapardı ben şu an 61,lerde olurdum. Ama ben butun zamanımı boşa harcadım :KK43: zararın neresinden dönsem kar diyip çok dikkat etmeye çalışacağım.
Çok doğru bir karar canım..... Biliyorsun sen elleri öpülesi bir annesin

Hello kızlar
Bnm cücükler 2 gündür gece 10 da uyuyor yazamıyorum size de mahvettiler beni şu an kız geri uyandı meme de :işsiz:

Sabah ikisi de uyanıp emmek istedi dolayısı ile kahvaltı yapamadım 1 bardak kefir içtim yolda da muz yedim

Öğle mercimekli bulgur salata yoğurt
Akşam bir kaşık mercimek ve zeytinyağlı yeşil fasulye

Ama akşam çay yaptım kayınvalideler bendeydi bir kase çerez yedim ve şu an çok pişmanım canım bir şeyler istiyor sürekli,bahar olayı mı nedir:duduk: spor yapmam lazım en azından yürüyüş bandım var onda yürüsem kardeşim de bugün alt tarafın tabi yine geçmişte spor yapıp neredeyse iki yıldır yattığımdan dümdüz diyor

Acep 30 day shred mi yapsam
Çok efor sarfettiren bir şey de istemiyorum süt için
Amann çok bunaldım herşeyden
30days shread tamamen sıkılaşma kilo vermedim ama sıkılaştım otuz gene tamamlayamadıgım halde. Sezeryanlıysan n denemen sakıncalı olabilir belkide... Normal yaptığım için Sezeryanlının durumunu pek bilmiyorum o yüzden

FB_IMG_1491343305171.jpg

30days shread tamamen sıkılaşma kilo vermedim ama sıkılaştım otuz gene tamamlayamadıgım halde. Sezeryanlıysan n denemen sakıncalı olabilir belkide... Normal yaptığım için Sezeryanlının durumunu pek bilmiyorum o yüzden
Daha önce yapmıştım ve süper sıkılaşmıştım devAmında pilates yapmıştım sezeryanlıyım evet sıkıntı olur mu ki

Günaydın kızlar uykusuz geçen bir gecenin sonunda 1 yumurtalı kk yaptım günaydınlar

Daha önce yapmıştım ve süper sıkılaşmıştım devAmında pilates yapmıştım sezeryanlıyım evet sıkıntı olur mu ki

Günaydın kızlar uykusuz geçen bir gecenin sonunda 1 yumurtalı kk yaptım günaydınlar
Afiyet olsun canım bende ögleye kadar evdeyim kahvaltı bitti. Kalkıp bi kahve yapim kendime. Zaman olursa bir saat koşu bandı

Canım benim makesefki böyle insanlar var hayatımızda. Onun yapmak istediği tam olarak bu seni sinirlendirmek. Görüşme o olmuyorsa o konuşsun aa çok haklısın de gül geç o sinir olsun. Sen kendini biliyorsun o ne derse desin duyma. Sen onu görmezden gel bak nasıl kuduruyor
dün geldi geldi gitti sırf kıyafet nasıl olucak diye merakından tam o küçük beden gönderdikleri kıyafet geldi o da üstüne geldi ayy sen bu elbisseye hayatta giremezsin dedi bende ne biliyorsun kainmisin giren benden iyimi çatır çatır da girerim Alim Allah dedim:KK57: böyle kaldı.laf soktum soktum durdum işine gelmiyorsa konuşmasın.modumu düşürecekse hiç konuşmasa daha kardayım:sinirli:

X