Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

ortak olmasa bile gülüm kötü günü yine ben çekiyorum ordan kıs burdan kıs.cebinde olmadı mı sürekli bana çatar.gel de çek:KK51:durduk yere huzur kaçırıyor

Anladım bitanem umarım en kısa sürede düzelirsiniz. Ah şu erkekler ne inatçılar arkadaş illa her şeyi bilecekler sonra hata yapınca da niye uyarmadın olur. :işsiz: Bu yüzden evliliğe HAYIRRRR. :oha:

:KK70:kız vallahi bak...bu halimle güldürdün beni:-)hey Allahım Yarabbim

:KK70: :KK70: :KK70:

165 boy 74 kilo ile bana 42 zor oluyor bu Arada 44 de daha rahatım 28-40 a inmek hedefim
aman gülüm bana olduda noldu sanki hiiiççç yakıştırmadım.42 oldu da nasıl oldu.ama iyi tarafı şu geçen ay pantolon almıştım üstüme olacak pantolon bulamadım 46 bedene zor girdim eve ağlayarak geldim.zaten diyete o gün başladım.şu an 44 tam bedenim desem 1 beden küçülmüşüm.boyun iyiymiş ama:KK66:

aman gülüm bana olduda noldu sanki hiiiççç yakıştırmadım.42 oldu da nasıl oldu.ama iyi tarafı şu geçen ay pantolon almıştım üstüme olacak pantolon bulamadım 46 bedene zor girdim eve ağlayarak geldim.zaten diyete o gün başladım.şu an 44 tam bedenim desem 1 beden küçülmüşüm.boyun iyiymiş ama:KK66:

Sporun olsaydı şu vakte kadar 7 kiloda yani en az 2.5 beden incelirdin balım çok aşırı fark ediyor sporla.

kızz gaza getirme şimdi kalkıp yüricem işi gücü bırakıp:bicak:ev de birbirinin içindeo_O

Aynı benim de öyle ben daha kahvaltı edemedim oraya buraya yazmaktan :işsiz: sen kalkamıyorsun ben kalkayım bari yeşil çayımı yapayım suyumu içeyim güne başlayayım artık :kk77::kahve:

Pişt şişt Karatay yapamayan Karatay'cı burda mı? asya_01 asya_01
Kadın mesajla dediklerime gaza geldi kesin gitti koşmaya şimdii. :skandal:

3 gündür yediklerime dikkat ediyorum.Akşam 8 den sonra bişey yemiyorum içmiyorum leptin çalışsın diye 1.400 gr gitmiş. Devam edeceğim bakalım umarım işe yarar

3 günde 1400 çok iyi canım gerçi bende 1 haftada 5 kilo attım gitti ama sen nasıl besleniyorsun sanırım un tuz şekeri kestin tamamen değil mi? :nazar:

Canım 50 kilo yazıyor hedefin kaç ki merak ettim 50 kilo kulağa çok hoş geliyor

68 kilodan düştüm canım ben geçen sene 50'ye. Sonra kışın salınca herkes gibi 55'e geri çıktım ama üstüne çıkmadım hep o civar seyrettim. Şimdi de yaz gelince sıkı bir rejim yapıp geri 50'ye indim. Diyet işim bitti şuan hafif hafif korumaya geçiyorum kalori alımını günlük arttırarak. Hedefim buydu yani sonuca gelmiş oldum. Geceleri hala aç yatıyorum gece yeme olayı çoktu bende onu engelledim kilo verdim baya bir.:KK74:

T
68 kilodan düştüm canım ben geçen sene 50'ye. Sonra kışın salınca herkes gibi 55'e geri çıktım ama üstüne çıkmadım hep o civar seyrettim. Şimdi de yaz gelince sıkı bir rejim yapıp geri 50'ye indim. Diyet işim bitti şuan hafif hafif korumaya geçiyorum kalori alımını günlük arttırarak. Hedefim buydu yani sonuca gelmiş oldum. Geceleri hala aç yatıyorum gece yeme olayı çoktu bende onu engelledim kilo verdim baya bir.:KK74:
tebrik ederim Cnm darısı bize

kızlar menüm
1. öğün
2 haş yum peynir
5 zeytin salatalık sütlükahve

2. öğün 1 tabak ıspanak
2 kepçe yoğurt
salata

su 2 ye tamamlarım
spor şimdilik yok eşimle arayı düzeltebilirsek minnağımı emanet edip yürürüm yürüdükten sonra yazarım

X